برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

مشاهده : 3053 , پاسخ ها : 15
موضوع: موزیک ویدیو که خودم ساختم

موزیک ویدیو که خودم ساختم

درود . دوستان اگه میشه نظرتونو در مورد این ویدیو که ساختم بگین
    رنگ بندیشو با افتر انجام دادم و چیدمانشو با ادیوس
    ممنون میشم نظر دهی و کمک در ساخت ویدیو بهتر بهم بکنید

http://uplod.ir/0qhpf16q4fhy/Ken_2_Music_Video.zip.htm

خوب نبود شبیه این بود که فیلم گرفتی و چیدی رنگ بندی هم خوب نیست و اصلا نداره.اصلا خوب نبود

تصویر برداریش با خودم نبود . بازم ممنون . سعی میکنم که ویدیو بعدیمو بهتر درست کنم

سلام دوست عزیز ...
    ممنون بابت گذاشتن این ویدئو ...
    دوست عزیز کار بسیار ساده بود و تصویرداری ضعیف بود ، رنگ بندی هم زیاد احساس نشد توی این ویدئو البته کیفیت هم پایین بود ....
    یکی دیگه از دلایلی که به دل نمی شینه اینکه موزیک زیاد خوب نبود و تکرار پشت تکرار بود ....
    امیدوارم در کار بعدی بیشتر تلاش کنید و مزد تلاشتون رو هم مطمئن باشید می گیرید ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما من با نظر آقا امید موافقم و اضافه کنم که بیشتر تلاش کنید بدونید که برای هر کاری وقتی که میزارید با ارزشه ...

پس سعی کنید وقت رو درست خرج کنید...به امید کارهای بهتر
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    دوست عزیز ممنون و خسته نباشی ...
    خوب زحمت کشیدی برای ساخت این موزیک ویدئو این جای تقدیر داره ...
    دوستان عزیز هم نکات خوبی رو بهتون متذکر شدند که جا داره بهشون توجه کنید ...
    اما یه نکته بنده بهتون عرض میکنم و اون اینکه اولین قدم در یک کار موفق نوشتن
    یک سناریوی خوب و عالی برای فیلمبرداری هستش که باید توسط متخصص اینکار انجام بشه ...
    چیزی که روی کار شما به چشم میاد اینکه از روی یک سناریو جلو نرفتید و روی کار فیلمبرداری و
    لوکیشن هاتون زیاد کار نکردید و وقت نذاشتید ...
    اما پیشنهاد بنده بهتون اینه که تا میتونید موزیک ویدئو ببینید چه ایرانی چه خارجی تا نکات و ایده های بسیاری رو در
    کارهای مختلف متوجه بشید .... بعد از گرفتن ایده میرسیم به مبحث اجرای اون ایده مثل سناریوی خوب ، لوکیشن مناسب
    تکنیک های فیلمبرداری و بحث جلوه روی ویدئوهای ضبط شده (رنگ و نور و جلوه ویژه ...) که برای این مباحث
    میتونید از اساتید سایت مثل حسین هادی پور عزیز ، امید هاتف عزیز و محمد انوران عزیز و سایر دوستان دیگه بهره ببرید ...
    آموزش ببینید و تمرین کنید . از آموزش های بسیار عالی حسین عزیز و سایر دوستان نهایت بهره رو ببرید ...
    موفق و پیروز باشید . به امید کارهای رو به سعودتون در آینده ...
    ویرایش توسط proshot : 04-19-14 در ساعت 23:10

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102
    نقل قول نوشته اصلی توسط proshot نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون و خسته نباشی ...
    خوب زحمت کشیدی برای ساخت این موزیک ویدئو این جای تقدیر داره ...
    دوستان عزیز هم نکات خوبی رو بهتون متذکر شدند که جا داره بهشون توجه کنید ...
    اما یه نکته بنده بهتون عرض میکنم و اون اینکه اولین قدم در یک کار موفق نوشتن
    یک سناریوی خوب و عالی برای فیلمبرداری هستش که باید توسط متخصص اینکار انجام بشه ...
    چیزی که روی کار شما به چشم میاد اینکه از روی یک سناریو جلو نرفتید و روی کار فیلمبرداری و
    لوکیشن هاتون زیاد کار نکردید و وقت نذاشتید ...
    اما پیشنهاد بنده بهتون اینه که تا میتونید موزیک ویدئو ببینید چه ایرانی چه خارجی تا نکات و ایده های بسیاری رو در
    کارهای مختلف متوجه بشید .... بعد از گرفتن ایده میرسیم به مبحث اجرای اون ایده مثل سناریوی خوب ، لوکیشن مناسب
    تکنیک های فیلمبرداری و بحث جلوه روی ویدئوهای ضبط شده (رنگ و نور و جلوه ویژه ...) که برای این مباحث
    میتونید از اساتید سایت مثل حسین هادی پور عزیز ، امید هاتف عزیز و محمد انوران عزیز و سایر دوستان دیگه بهره ببرید ...
    آموزش ببینید و تمرین کنید . از آموزش های بسیار عالی حسین عزیز و سایر دوستان نهایت بهره رو ببرید ...
    موفق و پیروز باشید . به امید کارهای رو به سعودتون در آینده ...
    این موضوعی که داداش مجتبی اشاره میکنه پایه و اصول کاره اگر چه خیلی وقتها توی کارهای حرفه ای ها هم رعایت نمیشه اما همون عاملی هست که یه کار قوی رو از یه کار ضعیف مشخص میکنه در کل اگر این موارد رو ملکه ذهنمون کنیم حتما موفق تر خواهیم بود .(تذکر به خودم)

با سلام وعرض خسته نباشید
    به امید کارهای بهتر وقوی تر ازشما

sh4000 آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    1997
    سلام دوست خوبم اولین چیزی که با دیدن این موزیک ویدئو بهش میرسم کمبود امکانات هست اما اگه اولین کارت باشه من از 20 بهت 18 میدم
    مشکلی که این کار داره لوکیشن کارت هست شعر داره از فقر و بدبختی صحبت میکنه در صورتی که خواننده توی یه صحرای پر درخت داره اینو میخونه یه جورایی هم خوانی نداره یا اون کوچه ...شعر رپ یعنی تصویر ...یعنی با هر کلام یه نما از خواننده و یه نما از شهر توی ادیت کار خیلی
    ضعیف کاره شده اسلموشن ها اصلا خوب نیست بهت پیشنهاد میکنم اینجا تهرانه از هیچکس رو ببین و با ایده گرفتن میتونی کارهای قوی تری بسازی موفق باشی......

اینجا تهرانه از هیچکس
    http://www.aparat.com/v/cKmJo

با تشکر از دوستان عزیز بخاطر وقتی که گذاشتن و منو راهنمایی کردم
    قابل ذکره که بگم :‌تصویر برداری با من نبوده وگرنه سعی میکردم فضایی به ویدیو بدم که با شعر و مضمون آهنگ همخوانی داشته باشه
    من فقط فایلای خام رو گرفتم و ادیت کردم
    کاملا درسته تعریف زیادی نداره
    اما سعی میکنم که با ویدیو بعدیه خودم نظرهمتونو جلب کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع