برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 2086 , پاسخ ها : 7
موضوع: Canon 7D

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168

Canon 7D

نمونه کیفیت دوربین canon 7d

دوربین DSLR

نام: thumb.jpg نمایش: 197 اندازه: 42.1 کیلو بایت

توضيحات : دوربين عكاسي حرفه اي كانن جزه دوربين هاي mid-size SLR محصوب مي شود. دوربين كانن EOS 7D داراي سنسور CMOS مي باشد. ابعاد دوربين ديجيتال كانن EOS 7D APS-C(22.3X14.9) مي باشد. نهايت اندازه عكس دوربين عكاسي كانن EOS 7D 5184X3456)) نسبت عكس دوربين EOS 7D 3:2 مي باشد. حساسيت دوربين عكاسي EOS 7D از 100 تا 12800 قابل تنظيم مي باشد. داراي 6 حالت مختلف وايد بالانس مي باشد. دوربين ديجيتال EOS 7D داراي فرمت عكاسي RAW مي باشد. پردازش گر دوربين عكاسي EOS 7D از نوع هوشمند DUAL DIGIC 4 مي باشد. دوربين ديجيتال كانن EOS 7D داراي 19 نقطه فوكوس مي باشد. ضريب فاصله كانوني دوربين كانن EOS 7D 1.6X)) مي باشد. سري لنز هايي كه با دوربين عكاسي كانن EOS 7D سازگاري دارند عبارت است از CANON EF/EF-S MOUNT دوربين كانن EOS 7D داراي LCD 3 اينچ با رزولوشن 920000 پيكسل مي باشد. جنس LCD كانن EOS 7D از نوع TFT COLOR LCD, LIQUID-CRYSTAL MONITOR مي باشد. منظره ياب دوربين عكاسي EOS 7D اپتيكال با ديد 100 درصد مي باشد. سرعت شاتر دوربين كانن EOS 7D از 30 تا 80000/1 مي باشد همراه با سرعت B برد فلاش دوربين ديجيتال كانن EOS 7D 12 متر مي باشد. سرعت عكاسي پياپي دوربين عكاسي كانن EOS 7D 8 فريم در ثانيه مي باشد. فيلم برداري دوربين ديجيتال كانن EOS 7D فول اچدي مي باشد. اين دوربين كانن با رم كارت هاي FC سازگاري دارد. باطري اين دوربين عكاسي ليتيوم مدل LP-E6 مي باشد. وزن دوربين كانن EOS 7D 860 گرم مي باشد.

من دارم واقعا تو فیلم برداری عالیه.جون میده برای کلیپ سازی.من با دوستم که 5d با لنز 24/105 داره چندتا کلیپ ورزشی فیلم گرفتیم تازه لنز من 18/135 هست که کلی از اون لنز پایین تر هست ولی اصلا ا امیدتون نمیکنه جلوی اون. کلا به نظرم فیلم برداریش بهتر از عکاسیش هست.بدنه محکم تری هم نسب به 5d داره و مشهوره به دوربین خبرنگارهای جنگی و مستند سازها که تو محیط های سخت کار میکنن

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    من دارم واقعا تو فیلم برداری عالیه.جون میده برای کلیپ سازی.من با دوستم که 5d با لنز 24/105 داره چندتا کلیپ ورزشی فیلم گرفتیم تازه لنز من 18/135 هست که کلی از اون لنز پایین تر هست ولی اصلا ا امیدتون نمیکنه جلوی اون. کلا به نظرم فیلم برداریش بهتر از عکاسیش هست.بدنه محکم تری هم نسب به 5d داره و مشهوره به دوربین خبرنگارهای جنگی و مستند سازها که تو محیط های سخت کار میکنن
    اما تو تاریکی پر از نویزه باید نور پردازیت خیلی حرفه ای باشه.
    یه نکتم بگم که تو بازار ایران محبوب ترین دوربین 5d iii است که زیگورات و مجید فرهبد باهش کار میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiu نمایش پست ها
    اما تو تاریکی پر از نویزه باید نور پردازیت خیلی حرفه ای باشه.
    یه نکتم بگم که تو بازار ایران محبوب ترین دوربین 5d iii است که زیگورات و مجید فرهبد باهش کار میکنن.
    nدرسته ولی شما دوربین 4 تومنی رو با دوربینی 12-13 تومنی داری مقایسه میکنی.از این جهت میگم دوربین خیلی خوبیه وگرنه معلومه که 5d اونم مارک 3 خیلی سرتره

دوستان عزیز به نظر من 6d از 5d بهتره قیمتشم پایین تره حدود 5 تومان هست اما 5d حدود 7 تومان هست
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

به نظر منم پاناسونیک جی اچ 2 ( هک شده ) از 5 دی مارک 3 هم بهتره
    من که پولم نمیرسه و به 600 دی خودم بسنده میکنم

با تشکر فقط یه قیمت میزاری؟

sohrabhosseini عزیزم هر مدل دوربینی که می خوای تو گوگل سرچ کن قیمت بروز رو به دست میاری موفق باشی
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????