برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386

Question ارایه دادن ایده و پیشنهاد در مورد کلیپ اسپرت عروسی

دوستان اگر کسی ایده ای نظری چیزی داره بگه ممنون میشم. یکی از رفقا واسه مراسم عروسیش کلیپ اسپرت هم میخواد که متاسفانه انداخته گردن من منم موندم ....خلاصش خواستم ببینم نظری ایده ای پیشنهادی چیزی دارین بگین یه روز ببرمش صحرا و بیابون دخلشو بیارم..خخخخخخخخخ

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود
    بیابان که خوب نیست به نظر من باغی دریاچه ای چیزی ببرید بهتره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ببریدشون جای که کسی انتظارشو نداره . باغ و بیابان تکراریه

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    حسین جان داداش سمت تهران و ورامین کویر و بناهای قدیمی و تاریخی بیشتر داره ..........باغ و جاهای سرسبزم که نمیخوام ببرمشون چون روز عروسیشون باغ رفتن و دارن.واسه همین میخوام ببرمشون بیابون سرشون و ببرم و خلاص.خخخخخخخخخخخخخ

من میگم توو یه فضای بسته بساز مثه یدونه ویلا که توو فضای خونه باشه ... یا توو خیابونای شهر خوبه البته اونموقع دیگه محدودیت حجاب برای عروس بوجود میاد . اگه تهران هستی میتونی بخش از اون رو اطراف برج میلاد بگیری خیلی زیبا میشه توی یدونه بوتیک هم خوبه که مثلا دوماد لباس پرو کنه و عروس تایید کنه .توی یدونه رستوران هم خوبه که عروس مثلا به عنوان مشتری نشسته رو صندلی و دومادم ب عنوان گارسون براش غذا میاره که تو بشقابش حلقشون هستش .توی شهر بازی هم خوبه که هیجان دوتاشون رو کنار هم نشون میده البته بازم محدودیت حجاب هست امیدوارم با ادغام کردن این 5-6 تا مورد یه چیز حرفه ای درست کنی داداش

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinsh94 نمایش پست ها
    من میگم توو یه فضای بسته بساز مثه یدونه ویلا که توو فضای خونه باشه ... یا توو خیابونای شهر خوبه البته اونموقع دیگه محدودیت حجاب برای عروس بوجود میاد . اگه تهران هستی میتونی بخش از اون رو اطراف برج میلاد بگیری خیلی زیبا میشه توی یدونه بوتیک هم خوبه که مثلا دوماد لباس پرو کنه و عروس تایید کنه .توی یدونه رستوران هم خوبه که عروس مثلا به عنوان مشتری نشسته رو صندلی و دومادم ب عنوان گارسون براش غذا میاره که تو بشقابش حلقشون هستش .توی شهر بازی هم خوبه که هیجان دوتاشون رو کنار هم نشون میده البته بازم محدودیت حجاب هست امیدوارم با ادغام کردن این 5-6 تا مورد یه چیز حرفه ای درست کنی داداش
    ممنونم بابت پیشنهادتون. ولی حقیقتش و بگم دنبال یه چیز متفاوت ترم. مکانهای عمومی که محدودیت داریم . خودم بیشتر دنبال یه داستان خیلی کوتاهم که بشه تو کویر و ساخت و سازهای قدیمی و مخروبه جمش کرد

کلمات کلیدی این موضوع