برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

چگونه لایه آلفا با فیلم اصلی در افتر افکت ترکیب کنم

سلام من دو لایه انیمیشن دارم یکی ۀفا یکی اصلی میخوام لایه اصلی بدون بکراند بشه (transparent)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اگر یک عکس قرار میدادید بهتر میشد راهنمایی کرد، روش های زیادی برای حذف بک گراند وجود داره که بسته به نوع تصویر میتونید از یکی از آنها استفاده کنید:

1- اگر بک گراند رنگ خاصی داره و در کل زمان پخش و محدوده ای که میخواهید حذف را انجام دهید این رنگ یکدست پخش شده، از افکتِ Linear Color Key که در مجموعه افکت های Keying در پنجره Effects & Presets قرار داده استفاده کنید.

2- اگر رنگ پشت صحنه کمی با تغییر و یا پیچیدگی خاصی (افتادن سایه، وجود شیشه/پلاستیک/مو و اشیاعی که با رنگ پشت صحنه ترکیب شده اند) باشه، میتونید از Keylight استفاده کنید که در همان بخش Keying در پنجره Effects & Presets قرار دارد. (آموزش حذف پرده سبز با Keylight)

3- اگر پشت صحنه ترکیبی از چند رنگ/شیء باشه ولی دوربین ثابت باشه، میتونید از این آموزش ها استفاده کنید: 93- آموزش بعضی از تکنیک های افترافکت (حذف آسمان با luma key و افزودن ابر سه بعدی) - 51 - آموزش برخی از تکنیک های افترافکت (برش زدن فیلم، کانال آلفای آتش، ....)

4- پشت صحنه پیچیده و دوربین متحرک (یا عدم موفقیت با روش های قبلی و دوربین ثابت)، راه بعدی روتو اسکوپی و ماسک زدن + انیمیت کردن ماسک است. (52 - آموزش استفاده از ابزار براش و مت پیتینگ در افترافکت) - آموزش سانسور پوششی و روتو اسکوپی با ترکینگ در mocha....

سلام ممنون از راهنمایی مشکلم حل شد

سلام، فکر میکنم تو این مقاله که لینکش رو در ادامه گذاشتم پاسخ کاملی به سوالتون دادن. اسکرین شات های نرم افزار رو هم قرار دادن:
    لطفا لینک رو براشون پیغام خصوصی کنید