برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2151 , پاسخ ها : 5
موضوع: افترافکت و ادیوس

افترافکت و ادیوس

سلام. من افترافکتم پروژه یی که توش میذارم صدا نداره بعدا که ذخیره میکنم صدا داره.

نمیدونم این نرم افزارهایی رو که میخوام همش افتر و ادیوسه یا نه ولی براتون توضیح میدم که چی میخوام لطفا اموزش هاش و بهم بگید.ممنونم
    1- این ویدئو رو ببینید تن کیفیت موسیقی که دومیش قشنگ و واضح هستش میخوام بدونم چطوری تن موسیقی رو بالا برده که صداهای زیر مشخصه؟
    نرم افزار افکت صدا
    http://s8.picofile.com/file/82697409...afzar.mp4.html

2- جداکردن موسیقی از متن- موسیقی از خواننده و صداهای اطراف مثل: وسایل نقلیه که تو ویدئو هستش بعدبخوای موسیقیشو در بیاری
    3- ثابت کردن بخشی از فیلم یا اجسام با وجود متحرک بودن بقیه،آهسته کردن هم همینطور
    4- تغییر صدای زن به مرد و برعکس بدون افت کیفیت در موسیقی و صداش
    5- پوشاندن یعنی فیلمای تلویزیون و دیدین که بازیگرای زنشونو میپوشونن؟ مثل این
    http://s8.picofile.com/file/82794967..._11_43_55_.JPG

6- نحوه فول اچ دی و تمام صفحه کردن ویدئو، برش بخشی از ویدئو و سیو با حجم کم کیفیت فول اچ دی هم تو افتر هم تو ادیوس
    7- درج لوگو کم رنگ بالای ویدئو میذارن
    8- موقع ضبط صدا چطوری میشه که صداهای اطراف ضبط نشه صدات با کیفیت ضبط بشه؟

9- این ویدئو رو ببینید لطفابگید با چه نرم افزارهایی ساخته شدن
    http://s9.picofile.com/file/82794966...afzar.mp4.html

10- ساخت تیزر لوگو ، پرواز پروانه های رنگی از روی لوگو که توی نت لینکش هست ولی خرابه
    11- کم حجم کردن ویدئو با کیفیت فول اچ دی
    منتظرم.سریع لطفا

دوست عزیز سلام
    این مواردی که شما میخواین ... خودش شامل ده ها نرم افزار و صد ها ساعت آموزشه !!!
    چیزی نیست که شما بتونین به راحتی اونو انجام بدین و افت کیفیت نداشته باشین ....
    من بشخصه پیشنهاد نمیکنم اصلا به سمت این کار برین ... چون زمان بسیار زیادی رو باید در وحله اول صرف آموزش و یادگیری اون بکنین ...
    این نرم افزار ها هر کدوم نیازمند دانش بالایی در زمینه های مختلف هستند تا بتونین باهاشون کار کنین ...
    در کل دوست من موفق باشین .

نقل قول نوشته اصلی توسط omid021 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من بشخصه پیشنهاد نمیکنم اصلا به سمت این کار برین ... چون زمان بسیار زیادی رو باید در وحله اول صرف آموزش و یادگیری اون بکنین ...
    این نرم افزار ها هر کدوم نیازمند دانش بالایی در زمینه های مختلف هستند تا بتونین باهاشون کار کنین ...
    خواهش میکنم اقا امید همشوبرام بذارید با هزار امید اومدم اینجا خیلی نامردید.موفق باشید یعنی چی؟ من لازم دارم که میخوام یاد بگیرم وگرنه از دل خوشم نیست و تفریح نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid021 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    شما اینقدر نامردید که به خودتون زحمت ندادین اونایی که اموزش کم و جواب کوتاه میخواد وجواب بدید تخته کنید در اینجارو جایی که کمک به ادم نمیکنندباید گل گرفت

Barghrare آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33622
    سلام
    شما این چیزایی که گفتید رو باید ساعت ها اموزش ببینید میتونید این بسته اموزش وبسایت رو بخرید تا کمکتون کنه

یا برای تنظیم صدا :

دوست عزیز
    من صرفا گفتم که چنانچه قصد انجام این کار ها را دارین ، باید زمان زیادی برای آن بزارید ... این طوری نیست که یه روزه بشه با چند تا نرم افزار اون کار ها رو انجام داد ...
    نام بردن نرم افزار ها که مسئله ای نیست ... افتر و ادیوس و ... که خودتون هم نام بردین ، من صرفا خواستم بهتون بگم که زمان میبره و کار راحتی نیست که بدون افت کیفیت بتونین در بیاریدش ... همین .
    وگرنه تا جایی که بتونم کمکتون میکنم ...

صندوق خصوصی خودتان را چک بفرمائید .

کلمات کلیدی این موضوع