برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1926 , پاسخ ها : 5
موضوع: برش زدن وجدا کردن یک شخص در ویدیو

برش زدن وجدا کردن یک شخص در ویدیو

با درود خدمت اساتیدودوستان عزیز،بنده هرکاری میکنم نمیتونم یک شخص را خوب برش بزنم با براش کار کردم واموزش های استاد هادی پور را دیدم اما واقعا سخت کار کردن با براش،نرم افزار دیگه وجود نداره خوب سوژه را جدا کنه از تصویر؟باسپاس

با روتوبراش میشه،با ابزارماسک هم میشه به جای اینکه برای هر کاری سراغ یک نرم افزار برید سعی کنید روی ابزار های خود افتر افکتس تسلط پیدا کنید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    بهترین تکنیک همینه عزیز دیگه چیزی نیست
    می تونید از تکنیک Matte هم استفاده کنید که باز اگه فریم به فریم دقیق با ابزار براش برش بدید بهتره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اقا هادی پور ودوس عزیز سپاسگزارم از راهنمایی تون اما واقعا کار با ابزار براش سخته اصلا گیج کننده هست اما من ماسک پچ میکنم فرم به فرم جلو میرم ولی بازم لبه ها تیز در میان، با ابزار پنتل مشکلی ندارم باهاش راحت کار میکنم،کاش نرم افزاری بیاد که مشکل برش را حرفه حل کنه

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadkami نمایش پست ها
    اقا هادی پور ودوس عزیز سپاسگزارم از راهنمایی تون اما واقعا کار با ابزار براش سخته اصلا گیج کننده هست اما من ماسک پچ میکنم فرم به فرم جلو میرم ولی بازم لبه ها تیز در میان، با ابزار پنتل مشکلی ندارم باهاش راحت کار میکنم،کاش نرم افزاری بیاد که مشکل برش را حرفه حل کنه
    سلام دوست عزیز
    بله خوب ، سخته ، عوضش وقتی کارتون تمیز در میاد ، خستگی از تنتون در میره.
    سعی کنید با ابزار پنتول خیلی با حوصله و دقیق کار کنید و برای تیزی لبه ها هم در تنظیمات ماسک ، بهش فیدر بدید. تر تمیزتر در بیاد.
    زنده باشین
    Meraj Mix

سپاس اقا علی گل دست شما درد ودیگر اساتید درد نکنه بابت راهنمایی

کلمات کلیدی این موضوع