برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2700 , پاسخ ها : 11
موضوع: کرش شدن سیستم در هنگام کار با افتر افکت

کرش شدن سیستم در هنگام کار با افتر افکت

سلام به همه . من به تازگی یه سیستم خریدم ک از لحاظ سخت افزاری برای افتر کافی و مناسبه اما هنگام انجام کار های ساده و نه چندان سنگین با افتر یهو سیستمم کلا کرش میشه و صفحه مرگ ویندوز بالا میاد . لطفا اگه میشه راهنمایی کنید سپسگزارم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب ببینید اگه کاری خیلی خیلی سنگین انجام بدید برای تمام نرم افزارها این مشکل پیش میاد
    دقیق بگید چه کاری انجام میدید؟! و پیغامی نمیده؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    همین الان بزنیدش زیر بقلتون و ببرید اونجا که خریدید، مشکل رو بهشون نشون بدید و بخواهید که حلش کنند، به احتمال زیاد مشکل از ram یا اتصالات اون هست.

صفحه مرگ آبی در بعضی مواقع میتونه از نرم افزار و مشکلات درایور باشه اما اکثراً دم از مشکلات سخت افزاری میزنه، برای تست دقیق و کاملش هم نیاز به تجهیزات و قطعه تست دارید که کار خود شما نیست، ببرید همونجایی که خریدید تا براتون مشکل رو حل کنند.

نه پیغامی نمیده و فقط صفحه مرگ ویندوز میاد و سیستم ریستارت میشه.
    کار زیاد سنگین نیست رای مثال هنگام کار یا رندر گیری با اسکریپت zoom on earth

ممنون . اره اول میخام بدونم مشکل نرم افزاری نیست اگه نباشه میبرمش. منتها چون یکم برام سخته چون تهران سکونت ندارم اول میخام مطمین بشم از نرم افزار نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    خوب ببینید اگه کاری خیلی خیلی سنگین انجام بدید برای تمام نرم افزارها این مشکل پیش میاد
    دقیق بگید چه کاری انجام میدید؟! و پیغامی نمیده؟
    نه پیغامی نمیده و فقط صفحه مرگ ویندوز میاد و سیستم ریستارت میشه.
    کار زیاد سنگین نیست رای مثال هنگام کار یا رندر گیری با اسکریپت zoom on earth

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    سلام ببخشید ویندوزتون چی هست؟
    اگر ویندوز 10 و 8 باشه همیشه احتمال امدن صفحه مرگ 70 درصد هست در ویندوز 7 این شرایط فرق میکند در ویندوز 7 خیلی کم به ندرت پیش میاد که صفحه مرگ بیاد.
    اگه ویندوز تون 10 هست همیشه سیستمون و درایورها رو اپدیت نگه دارید من هم همین مشکل رو داشتم و با اپدیت کردن مشکلم حل شد ولی از نظر من طبق صحبت های کاربر pejii بهتره مشکل سیستمون رو به همون جایی که خریدید بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    سلام ببخشید ویندوزتون چی هست؟
    اگر ویندوز 10 و 8 باشه همیشه احتمال امدن صفحه مرگ 70 درصد هست در ویندوز 7 این شرایط فرق میکند در ویندوز 7 خیلی کم به ندرت پیش میاد که صفحه مرگ بیاد.
    اگه ویندوز تون 10 هست همیشه سیستمون و درایورها رو اپدیت نگه دارید من هم همین مشکل رو داشتم و با اپدیت کردن مشکلم حل شد ولی از نظر من طبق صحبت های کاربر pejii بهتره مشکل سیستمون رو به همون جایی که خریدید بگید

ویندوزم جدید ترین نسخه 10 از شرکت پرند خریداری کردم و آپدیته نمیدونم مشکلش چیه

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi 00 نمایش پست ها
    ویندوزم جدید ترین نسخه 10 از شرکت پرند خریداری کردم و آپدیته نمیدونم مشکلش چیه
    از چه موقعی اینجوری شده؟
    بعد موقع امدن صفحه مرگ به اینترنت وصل هستین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    از چه موقعی اینجوری شده؟
    بعد موقع امدن صفحه مرگ به اینترنت وصل هستین؟
    از موقع خرید که خیلی وقت هم نیست حدود یه ماهه همینطور بوده و کلا به اینترنت وصل کردم سیستممو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین