برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1757 , پاسخ ها : 4
موضوع: درخواست راهنمایی

Exclamation درخواست راهنمایی

دوستان سلام و خسته نباشید من تازه افتر 2014 رو نصب کردم و میخوام تازه شروع به یادگیری کنم لطف کنید به عنوان یک مبتدی از کجا شروع کنم اگه منبع خاصی واسه آموزشی سراغ دارین که رایگان باشه ( ماشاالله پولیش زیاده تو نت )که از پایه یاد بده کم کم فارسی یا خارجی مهم نیست از Video Copilot آموزش دارم یکم سطح بالاست مثل این میمونه به یک بچه کلاس اولی بخوای یکدفعه هندسه یاد بدی امیدوارم مثال خوبی زده باشم ممنون میشم راهنمایی کنید خواهشا نگین برو کلاسش یا نمیدونم اینکار به دزرد شما نمیخوره یا چیز دیگه ادم با تلاش وپشتکار میتونه از پس کارای سخت بربیاد

سلام دوست عزیز
    من همیشه نظرم اینه یک نرم افزار رو به صورت آکادمیک و کامل یاد بگیریم ولی افتر یکم سخته فک میکنم تکنیکال شروع کنید خیلی خوبه
    کلاس نیاز نیست اصلا
    آموزش های افتر افکت همین وبسایت رو با دقت ببینید و تمرین کنید اگه هم بسته آموزش افتر افکت رو بخرید خیلی خوبه هزینشم زیاد نیست
    منم به لطف آقای هادی پور تکنیکی افتر رو یاد گرفتم ..
    از آموزش های قدیمی افترافکت وبسایت شروع کنید
    http://www.video-effects.ir/category...fects/page/52/

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من همیشه نظرم اینه یک نرم افزار رو به صورت آکادمیک و کامل یاد بگیریم ولی افتر یکم سخته فک میکنم تکنیکال شروع کنید خیلی خوبه
    کلاس نیاز نیست اصلا
    آموزش های افتر افکت همین وبسایت رو با دقت ببینید و تمرین کنید اگه هم بسته آموزش افتر افکت رو بخرید خیلی خوبه هزینشم زیاد نیست
    منم به لطف آقای هادی پور تکنیکی افتر رو یاد گرفتم ..
    از آموزش های قدیمی افترافکت وبسایت شروع کنید
    http://www.video-effects.ir/category...fects/page/52/
    کاملا تائید میشه حرف ایشون. چون بنده هم از صفر شروع کردم افتر افکت رو و 90% از چیزایی که یاد گرفتم از آموزشهای خوب و روان همین سایت خصوصا استاد هادی پور عزیز بوده که تونستم در عرض چند ماه یه چیزایی یاد بگیرم...
    ???? ?? ????? ???? ????

???? ???? ????? (?? ??? ??????) : ?????? ?? ???? ???????? ?????? ???.

http://www.video-effects.ir/category...fects/page/51/
    آین اموزشهارو یکی یک دانلود کن تا برسی صفحه یک.تا اون وقت حرفه ای شدی دیگه

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401
    به نظر من چون شما تازه میخوای این نرم افزار و یاد بگیری بهتره یه دوره افتر مقدماتی رو تو یه مرکز معتبر بگذرونی تا اصلا نرم افزار رو مسلط شی و بفهمی و د عین حالی که افتر مقدماتی رو میگذرونی اموزشهای دانلودی و یا خریداری شده خودت رو هم دنبال کن.من خودم از این روش استفاده کردم و این رو هم بدون که بدون هزینه کردن یادگیری خیلی کند پیش میره پس هزینه کن اگه هدفت برات اهمیت داره.
    این نکته رو هم یادت باشه که زمان به خودت بده با چند ماه کارو تمرین از خودت انتظارات بالا تو افتر نداشته باش سعی کن ضعف هاتو بشناشی و اصلاح کنی و در برابر تکنیکای سخت هم تحملتو بالا ببر .
    ویرایش توسط zabihhosseini : 02-06-15 در ساعت 11:50