برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1423 , پاسخ ها : 7
موضوع: ساختن یک چراغ قوه

Question ساختن یک چراغ قوه

رفقا سلام، حالتون خوبه؟ آقا من دارم یه موشن گرافیک میسازم و تو یه بخشی از اون، یه کاراکتر دزد دارم که توی شب قراره راه بره، میخوام یه چراغ قوه بهش بدم، و نور چراغ قوه رو بسازم، جوری که با حرکت دست های دزد، اون نور هم حرکت کنه و اشیا و محیط از اون نور تاثیر بگیرن، با light سعی کردم اینکار رو انجام بدم، اما موفق نمیشم که همه رو تو یه راستا بذارم و خیلی نتیجه خوبی نداد، ممنون میشم راهنماییم کنین

magak آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    33514
    سلام شما میتونین اول یه سالید سفید بسازید و با پن تول حالت نور رو بسازید بعد جلوی اون نور رو با mask feather tool فدر کنید و در آخر Opacity رو کم کنید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ??? ?? ?????? ??? ?????? ***** ?? ???? ????? ??? ?? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط magak نمایش پست ها
    سلام شما میتونین اول یه سالید سفید بسازید و با پن تول حالت نور رو بسازید بعد جلوی اون نور رو با mask feather tool فدر کنید و در آخر Opacity رو کم کنید

اره عزیز این رو میدونم، اما فضای من شبه و تاریک، و اینکار نمیتونه اجسام رو روشن کنه، همونطور که گفتم میخوام اجسام دیگه ای که توی محیط هستن از این نور تاثیر بگیرن

کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه روش خوب و ساده برای اینکار اینه که محیط و اشیاء درون صحنه رو به صورت روشن و دارای نور کافی بسازید (انگار که همه چیز با نور چراغ قوه اتان روشن شده) و یک لایه adjustment برای تنظیم رنگ و ساختِ حالتِ شب بر روی کل پشت صحنه اعمال کنید، حالا میتونید توی این لایه adjustment ماسک بسازید و با متحرک کردن آن حالت چراغ قوه را شبیه سازی کنید.

اگر محیط ای که ساختید زیاد تاریک نباشه، با استفاده از یک adjustment و کمی تصحیح رنگ (curve یا hue/saturation و یا ترکیب Brightness & Contrast و فیلترهای دیگه) میتونید محیط رو روشنتر کنید و این لایه را ماسک کنید تا افکت آن محدود و شبیه به نور چراغ قوه بشه.

راه دیگه اش (اگر میخواهید تمام پشت صحنه کاملاً تیره بشه و فقط زیر چراغ قوه روشن بشه) اینه که یک سالید بسازید (هر رنگی و به ابعاد کل کامپوزیشن) و در بالای لایه های پشت صحنه بگزراید، Mode آن را به Stencil Alpha تغییر بدید و ماسک دایره ای شکل به اندازه و با feather مناسب روی آن بسازید تا حالتِ نور چراغ قوه را شبیه سازی کند.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirali10 نمایش پست ها
    کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟
    سلام

آموزش زیر رو مشاهده کنید

http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post176261

به به، کامل و کافی، اولین باره و این انجمن پست میذارم و حس خیلی جالبیه، ممنون از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام

آموزش زیر رو مشاهده کنید

http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post176261
    ممنونم دوست عزیز، عالی