برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 3098 , پاسخ ها : 10
موضوع: سوالی در مورد موزیک ویدیو

Question سوالی در مورد موزیک ویدیو

سلام بچه ها خسته نباشيد، اميدوارم ک حاله همه تون خوب باشد
    چن روز پيش نمونه کار ANGEL رو ديدم که هم تو ويديو خداحافظ عزيزم، علي جهانيان هم تو ويديو بي قراره سروش کاضمي، که تو کوير ضبط شده بود و بعد با تکنيک مت پينتينگ دستکاريش کرده بود و محيط رو تغيير داده بود!
    ميخوام بدونم ک با چه تکنيکي و چطوري بکگراند و حذف کرده به جوري که وقتي باد به لباس ها هم ميخورد باز طبيعي ديده ميشه!؟
    البته بجز روش Roto Brush Tool که بايد فريم به فريم اينکارو انجام بدي! و احتمالا با اين روشم نبوده!!
    ممنون ميشم که کامل راهنمايي کنين! ويا هر آموزش که دارين و بدين!
    لازمم ميدونم ک اينجا ي تشکر ويزه هم از مدير محترم سايت کنمف واقعا خوبه!
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    با چندتا تکنیک میشه این کارو کرد
    یکی آسمان سفید رو حذف کنید یکی هم با ابزار براش

یکی اولی با ابزار براش
    www.video-effects.ir/?p=1828

آموزش حذف آسمان در افتر افکت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    با چندتا تکنیک میشه این کارو کرد
    یکی آسمان سفید رو حذف کنید یکی هم با ابزار براش

یکی اولی با ابزار براش

آموزش حذف آسمان در افتر افکت
    مرسی هادی جان خودم این روش رو میدونستم و باهاشم کار کردم ولی همون طور ک بالا هم نوشتم به احتمال زیاد با این روش نیست!
    حتی اگر دقت هم بکنی دختر ک روی ماشین دراز کشیده پایین لباسش نیست ما تو صحنه فینال هست!
    خیلی از فیلم های سینمایی هم دیدم ک کلا بکگراندو حذف میکنن منتهی نمیدونم روشش چیه!؟

برش یک نفر یا بوسیله پرده انجام میشه یا ابزار روتو براش . راه و روش دیگه ای هم نداره .
    بزگترین فیم های سینمایی نگاه کنی همشون از پرده استفاده کردن از مشکی گرفته تا سبز و آبی

توی این کار شک نکن برش دادن

اون قسمت لباس خانمه که میگه هم اومدن لباس رو آویزون کردن باد افتاده توش برش دادن و متصل کردن به لباس اصلی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas414 نمایش پست ها
    برش یک نفر یا بوسیله پرده انجام میشه یا ابزار روتو براش . راه و روش دیگه ای هم نداره .
    بزگترین فیم های سینمایی نگاه کنی همشون از پرده استفاده کردن از مشکی گرفته تا سبز و آبی

توی این کار شک نکن برش دادن

اون قسمت لباس خانمه که میگه هم اومدن لباس رو آویزون کردن باد افتاده توش برش دادن و متصل کردن به لباس اصلی
    نه دوست عزیز اینجوری نیس بجز پرده روس های دیگری هم هست، دیدم ک بگکراند و حذف کردن اما بدون پرده وگرنه باز خودم با پرده کار کردم! ی روش هست با استفاده از تضاد رنگ ها استفاده میکنند!
    اگه کسی در این مورد بیشتر میدونه لطفا تو ضیح بده

نقل قول نوشته اصلی توسط yadgar نمایش پست ها
    مرسی هادی جان خودم این روش رو میدونستم و باهاشم کار کردم ولی همون طور ک بالا هم نوشتم به احتمال زیاد با این روش نیست!
    حتی اگر دقت هم بکنی دختر ک روی ماشین دراز کشیده پایین لباسش نیست ما تو صحنه فینال هست!
    خیلی از فیلم های سینمایی هم دیدم ک کلا بکگراندو حذف میکنن منتهی نمیدونم روشش چیه!؟
    درود مییشه یه تیکه از ویدیو رو قرار بدید؟

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102
    دوست من من هم خروجی رو دیدم هم پشت صحنه رو دیدم،وقتی توی محیط همون جا پر شده راه دیگه ای نداره. اگه ببینید پرده سبری هم در کار نیست ونوع کار هم چون بک شلوغی نداره ،پس بهترین راه یعنی ساده ترین راه.رتوبراش اینجا جواب میده دقیق و راحت هم هست چه لزومی بوده راه دیگه ای رو بره،آموزش افتر افکت که نمی خواسته بده.استفاده از روش خاص باید به دلیل وجود یه محدددیتی باشه اینجا موردی به نظر من وجود نداشته که از را ه های خاص بخواد استفاده کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط yadgar نمایش پست ها
    نه دوست عزیز اینجوری نیس بجز پرده روس های دیگری هم هست، دیدم ک بگکراند و حذف کردن اما بدون پرده وگرنه باز خودم با پرده کار کردم! ی روش هست با استفاده از تضاد رنگ ها استفاده میکنند!
    اگه کسی در این مورد بیشتر میدونه لطفا تو ضیح بده
    از روتو براش یا ماسک استفاده کرده به صورت فریم به فریم کار خاصی نیست دوست عزیز مطمئن باش و آسمان سفید هم که حذف می شه
    ویرایش توسط Rahim.s : 12-17-14 در ساعت 07:31

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    درود مییشه یه تیکه از ویدیو رو قرار بدید؟
    دوست عزیز کلیپ خداحافظ عزیزم علی جهانیانه دانلود کن کامل نگاش کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim.s نمایش پست ها
    از روتو براش یا ماسک استفاده کرده به صورت فریم به فریم کار خاصی نیست دوست عزیز مطمئن باش و آسمان سفید هم که حذف می شه
    رحیم جان فک کردم از روش دیگه ای استفاده کرده وگرنه روتوش آسونه :-d

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع