برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1739 , پاسخ ها : 8
موضوع: دم مجید گــــــــــــــــــــــــ رم

دم مجید گــــــــــــــــــــــــ رم

سلام بچه ها
    امروز یهو داشتم یه برنامه جالب شبکه 2 رو میدیدم
    خانومی که شما باشی اسمش بود فکر کنم
    یهو دیدم تیتراژ نوشته مجید فرهبد

دمش گرم
    ایشالله هر جا هست موفق باشه

ای کاش همه بتونن آزادانه فعالیت کنن!
    آقای فرهبد خودش تو کار موزیک ویدئو هستش _ برخلاف گفته ی خودش از مدلهای بی حجاب هم استفاده می کنه _ رپ هم که می خونه
    حالا هم واسه صدا و سیما تیتراژ می سازه!
    به شخصه از این اتفاق خیلی خوشحال شدم!
    ولی ای کاش این موقعیت ها و فرصت ها واسه همه باشه!
    نه مثل خیلی از دوستانی که به خاطر یه موزیک ویدئو 5 سال حق فعالیت ندارن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza 431 نمایش پست ها
    ای کاش همه بتونن آزادانه فعالیت کنن!
    آقای فرهبد خودش تو کار موزیک ویدئو هستش _ برخلاف گفته ی خودش از مدلهای بی حجاب هم استفاده می کنه _ رپ هم که می خونه
    حالا هم واسه صدا و سیما تیتراژ می سازه!
    به شخصه از این اتفاق خیلی خوشحال شدم!
    ولی ای کاش این موقعیت ها و فرصت ها واسه همه باشه!
    نه مثل خیلی از دوستانی که به خاطر یه موزیک ویدئو 5 سال حق فعالیت ندارن!
    داداش مثل این که شما توی این زمینه یکمی وارد تری
    البته سلام
    میشه بگی اگه مثلا من الان کار موزیک ویدیو رو شروع کنم ( کارگردانی ) واسم دردسر میشه ؟
    منظورم پرونده و فلان و بهمان و خودت که بهتر در جریانی

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    بابا چقدر زورش زیاده...این مجید

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

مجیدم سختی کشیده که اینجاست گرخواهی شویی خوش نویس هی بنویسو بنویسو بنویس

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    داداش مثل این که شما توی این زمینه یکمی وارد تری
    البته سلام
    میشه بگی اگه مثلا من الان کار موزیک ویدیو رو شروع کنم ( کارگردانی ) واسم دردسر میشه ؟
    منظورم پرونده و فلان و بهمان و خودت که بهتر در جریانی
    سلام وحيد جان!
    وارد که نيستم ولي چون علاقه دارم اخبار هنري رو دنبال مي کنم!
    من تا حالا نشنيدم بگن فلان کارگردان رو دستگير کردن يا چيز ديگه!
    فقط پارسال شايعه شده بود که برادران بوشهري رو دستگير کرده بودند که فکر ميکنم فقط در حد شايعه بود!
    فقط ميتونم اينو بگم که سياست ارشاد الان يه جوري شده که زياد با هنرمندان برخورد نميکنن!
    چون با کار بدون مجوز خیلی از مزایای مجوز دار بودن رو از دست میدی!
    فرض کن ميتوني موزيک ويدئو بسازي ولي نميتوني کارت رو پخش کني نميتوني درآمد داشته باشي!
    يا اگه خواننده باشي ديگه از اجراي زنده خبري نيست!
    در کل اگه خط قرمز ها رو رعايت کني مشکلي پيش نمياد!
    الان چند ماه پيش روزبه بماني رو دستگير کرده بودند همراه با چند نفر از هنرمنداي خوب کشورمون دليلش هم اين بود که با چند خواننده ي لس آنجلسي ( که سابقه کنسرت در سرزمين هاي اشغال شده رو داشتند ) همکاري کرده بودند! یا مثلا اگه کاور آلبوم مهدی یراحی رو ببینی می بینی که به جای اسم مونا برزویی - زانیار خسروی و چند نفر دیگه ..... خط چین گذاشتن! دلیلشم فقط مویک ویدئو هستش ( و همکاری با بعضی ها) يه چيز ميتونم بگم اين که چون اين قبيل فعاليت ها براي غير مجاز بودنشون هيچ تعريفي نشده يعني تو نميدوني چي جرم چي جرم نيست پس نميشه پيش بيني کرد!
    يه نفر هست سالهاست داره کار ميکنه هيچ مشکلي پيش نمياد يکي هم مي بيني تو همون کار اول زير آبش و زدن اومدن گرفتنش!
    کارگردانی هم اگه خواستی بکنی باید سیاست کاریت یه جوری باشه که بعدا لااقل بهونه ای واسه کارت داشته باشی مثلا اینکه موزیکی که من ویدئو کردم هیچ مشکلی نداشت - خانوم تو کلیپ نبود _ کار قرار بود مجوز بگیره یه هویی سر از شبکه ها درآورد! یه همچین چیزایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza 431 نمایش پست ها
    سلام وحيد جان!
    وارد که نيستم ولي چون علاقه دارم اخبار هنري رو دنبال مي کنم!
    من تا حالا نشنيدم بگن فلان کارگردان رو دستگير کردن يا چيز ديگه!
    فقط پارسال شايعه شده بود که برادران بوشهري رو دستگير کرده بودند که فکر ميکنم فقط در حد شايعه بود!
    فقط ميتونم اينو بگم که سياست ارشاد الان يه جوري شده که زياد با هنرمندان برخورد نميکنن!
    چون با کار بدون مجوز خیلی از مزایای مجوز دار بودن رو از دست میدی!
    فرض کن ميتوني موزيک ويدئو بسازي ولي نميتوني کارت رو پخش کني نميتوني درآمد داشته باشي!
    يا اگه خواننده باشي ديگه از اجراي زنده خبري نيست!
    در کل اگه خط قرمز ها رو رعايت کني مشکلي پيش نمياد!
    الان چند ماه پيش روزبه بماني رو دستگير کرده بودند همراه با چند نفر از هنرمنداي خوب کشورمون دليلش هم اين بود که با چند خواننده ي لس آنجلسي ( که سابقه کنسرت در سرزمين هاي اشغال شده رو داشتند ) همکاري کرده بودند! یا مثلا اگه کاور آلبوم مهدی یراحی رو ببینی می بینی که به جای اسم مونا برزویی - زانیار خسروی و چند نفر دیگه ..... خط چین گذاشتن! دلیلشم فقط مویک ویدئو هستش ( و همکاری با بعضی ها) يه چيز ميتونم بگم اين که چون اين قبيل فعاليت ها براي غير مجاز بودنشون هيچ تعريفي نشده يعني تو نميدوني چي جرم چي جرم نيست پس نميشه پيش بيني کرد!
    يه نفر هست سالهاست داره کار ميکنه هيچ مشکلي پيش نمياد يکي هم مي بيني تو همون کار اول زير آبش و زدن اومدن گرفتنش!
    کارگردانی هم اگه خواستی بکنی باید سیاست کاریت یه جوری باشه که بعدا لااقل بهونه ای واسه کارت داشته باشی مثلا اینکه موزیکی که من ویدئو کردم هیچ مشکلی نداشت - خانوم تو کلیپ نبود _ کار قرار بود مجوز بگیره یه هویی سر از شبکه ها درآورد! یه همچین چیزایی
    دستت درد نکنه ممنون بابت توضیحات
    اما تعجب میکنم که چرا بعضیا که قبلا مجوز نداشتن الان دارن کنسرت میذارن ( عبدالمالکی - سعید کرمانی و بعضیا که الان خاطر ذهن ندارم
    من که توی کارام خانوم بیارم بی حجاب نباید باشه چون بالاخره بازیگر زن هم باید توی بعضی از کارا باشه
    در هر صورت به امید اینکه کسی خلافی نکنه که خشک وتر باهم بسوزن

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    دستت درد نکنه ممنون بابت توضیحات
    اما تعجب میکنم که چرا بعضیا که قبلا مجوز نداشتن الان دارن کنسرت میذارن ( عبدالمالکی - سعید کرمانی و بعضیا که الان خاطر ذهن ندارم
    من که توی کارام خانوم بیارم بی حجاب نباید باشه چون بالاخره بازیگر زن هم باید توی بعضی از کارا باشه
    در هر صورت به امید اینکه کسی خلافی نکنه که خشک وتر باهم بسوزن
    آره خب بعضی وقت ها لازم که حتما خانوم باشه تو ویدئو! ولی متاسفانه تو مجوز موزیک ویدئو قید شده که نباید خانوم باشه حتی با حجاب کامل! به من که اینطوری گفتند!
    راجع به کنسرت هم برنامه ی سعید کرمانی یا امثال این دسته از عزیزان رو نمیشه بهش کنسرت گفت! بیشتر اجرای برنامه به صورت پلی بک هستش که به صورت ارگانی برگزار میشه! ولی قضیه ی عبدالمالکی فرق میکنه الان چند سالی هست که بیشتر تک آهنگهایی که منتشر کرده با مجوز بوده و اینکه به خاطر طرفدارای فراوانی که ایشون دارند شرکت های موسیقی دنبال مجوز هاشون هستند که پروسه ی مجوز رو حتما کوتاه تر میکنه!
    به هر حال ایشالا که شرایط جوری بشه که همه بتونن فعالیت کنن!

دمتون گرم

کلمات کلیدی این موضوع