برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 3587 , پاسخ ها : 10
موضوع: پرسش فنی کیفیت فایل در افتر افکت

پرسش فنی کیفیت فایل در افتر افکت

باسلام بنده تدوین گر شبکه تلوزیونی هستم مشکلی در افتر افکت دارم که مطرح میکنم وقتی ویدیو رو import میکنم در افترافکت و قصد تصحیح رنگ ویا ... رو دارم پس از اتمام کار خروجی میگیرم اما کیفیت avi که در خروجی هست حتی با این که در option ها best setting ویا curent setting رو انتخاب میکنم افت شدیدی داره و خروجی اصلن شبیه راش ها نیست ... لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزيز ...
    در كل نبايد مشكلي پيش بياد دوست عزيز ولي به احتمال زياد وقتي مي خواين Preview بگيريد رو بايد روي گزينه Full بذاريد و بعضي از پلاگينهاي تصحيح رنگ يه ذره روي كيفيت تاثير ميذاره البته اين تاثير خيلي كمه و زياد افت نداره ...
    شما چرا از فرمت Mov استفاده نمي كنيد ؟ من خودم شخصا وقتي مي خوام روي DVD بيارم با فرمت Avi فرمت ميگيرم ولي در كل با Mov رندر مي گيرم ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

دوست من لطفا نحوه خروجی گرفتن رو با پسوند mov شرح میدین؟ ممنون میشم

فرمت رو از avi به quick time تغییر بدین و format option رو به H.264 تغییر بدین و امیدوارم که نتیجه ی مثبت بگیرین!

با سلام دوست عزیز خروجی تلویزیون باید dv باشد مگر اینکه در حالت ترانسپرنسی برای لوگوها از rgb+alpha استفاده کرد برای تجربه بیشتر شما عرض کردم

با توجه به این که تلوزیون فرمت avi از شما میخواد پروژه خودتون رو از اول dv انتخاب کنید و تنظیمات رو دست نزنید و موقع خروجی هم پیش فرض افتر رو به هم نزنید تا به شما خروجی dv 720 x 576 با سرعت فریم 25 رو بده این استاندارد تلوزیون ایران هست احتمالا شما تو کراپ یا ریسایز کردن کیفیت رو از دست میدید توجه داشته باشید تو خروجی هیچ وقت کیفیت بهتر از فوتیج اصلی نمیشه مخصوصا که افکتی هم اعمال بشه

باتشکر از پاسخ تمامی دوستان عزیز من یک نمونه از rash فایل رو اینجا آپلود کردم اگر براتون مقدور هست به افتر افکت ببرید ویکی خروجی بگیرید نمیدونم چرا این فوتیج رو باهرپسوندی خروجی میگیرم بسیار افت کیفیت داره... اما در راش اصلی کیفیت خوبه... ممنون میشم.
    لینک ویدیو

حجم 17 مگابایت
    https://www.mediafire.com/?fc0nhi3fidvw3se

کسی نیست کمک کنه لطفا

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    دوست عزیز شما با روش زیر خروجی بگیری مشکلت حل میشه ...

نام: 1.jpg نمایش: 143 اندازه: 278.3 کیلو بایت

نام: 2.jpg نمایش: 141 اندازه: 226.8 کیلو بایت

نام: 3.jpg نمایش: 133 اندازه: 224.4 کیلو بایت

نمونه خروجی :

نام: After.jpg نمایش: 131 اندازه: 316.6 کیلو بایت

راش اصلی :

نام: Original.jpg نمایش: 129 اندازه: 291.1 کیلو بایت

جناب proshot باید از شما واقعا تشکر کنم که با مهرات های فوق العاده ی خودتون واقعا منو مدیون کردین که وقت گذاشتین متشکرم واقعا این انجمن باید به شما مدیون باشه بسیار متشکرم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع