برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1294 , پاسخ ها : 3
موضوع: کمک در زمینه افتر افکت

کمک در زمینه افتر افکت

این سوال رو قبلا مطرح کردم ولی جواب کامل رو نگرفتم.احتمالا ضعف در مهارت منه.درخواست دارم کامل تر برام توضیح بدبد.البته با عرض شرمندگی.

سوال من اینه
    در این پروژه اول عکس هست که یک comp هستش.بعد دوربین در راستای محور z حرکت میکنه و اسم فاطمه میاد.من میخوام عکس قبلی که با حرکت دوربین داره دورتر میشه بره تو نقطه اسم فاطمه و با هاش بره.چیجوری اینکار ممکنه.در واقع میخوام عکس من در نقطه اسم فاطمه که اول از همه میاد ماسک بشه.ممنون میشم کمکم کنید.
    لینک پروژه هم اینه

http://s2.picofile.com/file/82836953...older.rar.html

اینم جواب هادی پور عزیز
    ببینید این کار یکم دردسر داره
    افتر افکت قابلیت خوبی که داره اینه که هرچقدر زوم کنید میتونه کیفیت اون کامپوزیشن قبلی رو خوب نگه داره
    شما بیاین کامپوزیشن فاطمه رو بزارید سفحه اصلی و سه بعدی کنید
    بعد اون کامپوزیشن دیگه رو سه بعدی کنید و فقط سایز اون رو بزارید داخل نقطه
    حالا با کمک دوربین یا Null Object زوم کنید به طرف نقطه و کاری کنید که صفحه نمایش شما کامل همون نقطه یا کامپوزیشن رو نشون بده بعد کم کم به عقب بیاین

اگر ممکنه یکی کمکم کنه

اگر مقدوره براتون کمک بفرمائید.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    مشکل شما همون تجربه کم هست، به مرور زمان درست میشه بپرسید، سوال کردن عیب نیست.

و اما جواب، حقیقتش برای انجام اون کاری که مد نظر شما هست راه های زیادی وجود داره، ولی اونی که آقای هادی پور گفتند رو اگه نتونستید اجرا کنید، بیایید یه کار دیگه بکنید که ساده تره:

1- در همان کامپوزیشن فاطمه، یک solid سیاه بسازید و بندازید زیر همه لایه ها.
    2- از لایه فاطمه یک کپی بگیرید (duplicate کنید).
    3- لایه فاطمه پایینی رو ماسک کنید که نقطه "ف" رو نشون نده.
    4- لایه فاطمه بالایی رو ماسک کنید که فقط نقطه "ف" رو نشون بده.
    5- حالا از mode های لایه بالایی که نقطه هست، حالت ترکیب رو بگزارید روی Silhouette Alpha.

مشکل باید حل شده باشه و در کامپوزیشن اصلی و سه بعدی، لایه فاطمه دارای فضای خالی برای نمایش لایه های زیریش تنها در محل قرار گیری نقطه "ف" خواهد بود.

*ویرایش: اگه در اجرای این کار هم مشکل داشتید، فایل زیر رو دانلود کنید و ببینید که میتونید متوجه بشید کجای کار رو اشتباه کردید یا خیر.
    *2 folder - 8mb
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط pejii : 01-28-17 در ساعت 18:43

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    مشکل شما همون تجربه کم هست، به مرور زمان درست میشه بپرسید، سوال کردن عیب نیست.

و اما جواب، حقیقتش برای انجام اون کاری که مد نظر شما هست راه های زیادی وجود داره، ولی اونی که آقای هادی پور گفتند رو اگه نتونستید اجرا کنید، بیایید یه کار دیگه بکنید که ساده تره:

1- در همان کامپوزیشن فاطمه، یک solid سیاه بسازید و بندازید زیر همه لایه ها.
    2- از لایه فاطمه یک کپی بگیرید (duplicate کنید).
    3- لایه فاطمه پایینی رو ماسک کنید که نقطه "ف" رو نشون نده.
    4- لایه فاطمه بالایی رو ماسک کنید که فقط نقطه "ف" رو نشون بده.
    5- حالا از mode های لایه بالایی که نقطه هست، حالت ترکیب رو بگزارید روی Silhouette Alpha.

مشکل باید حل شده باشه و در کامپوزیشن اصلی و سه بعدی، لایه فاطمه دارای فضای خالی برای نمایش لایه های زیریش تنها در محل قرار گیری نقطه "ف" خواهد بود.

*ویرایش: اگه در اجرای این کار هم مشکل داشتید، فایل زیر رو دانلود کنید و ببینید که میتونید متوجه بشید کجای کار رو اشتباه کردید یا خیر.
    *2 folder - 8mb

بسیار عالی.دستت درد نکنه.خدا خیرت بده

کلمات کلیدی این موضوع