برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2020 , پاسخ ها : 6
موضوع: رندر در خود نرم افزار افتر برای بازبینی

رندر در خود نرم افزار افتر برای بازبینی

سلام
    وقتی تو افتر افکت یکسری افکت و تغییرات رو روی فیلممون اعمال میکنیم و بعد میخواییم اون رو ببینیم (تو خود افتر) وقتی پلی میکنیم افتر فیلم رو کند نشون و انکار داره همون لحظه یه رندر کوچک میگیره از اون قسمت فیلم ...
    حالا چطور میتونیم که دستور رند همون قسمت رو اول به افتر بدیم تا بعد راحت اون قسمت رو پخش کنه ...
    فقط اینکه من میخوام از یه جای مشخص توی تایم لاین رندر رو شروع کنه ... و از اول نمیخوام رندر کنه ... فقط همون قسمت که افکت اعمال کردم رو میخوام ببینم ..

درضمن نسخه افتر من 2017 هستش

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام عزیز
    Work Area هارو تنظیم کنید

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

خب این برای مشخص کردن محدوده رندر داخل نرم افزار هست ... حالا چطور به نرم افزار بگم که رندر بگیره .... و بعدش خودم فیلمو پلی کنم ‌..

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    خب این برای مشخص کردن محدوده رندر داخل نرم افزار هست ... حالا چطور به نرم افزار بگم که رندر بگیره .... و بعدش خودم فیلمو پلی کنم ‌..
    منوی Composition گزینه Add to Render Queue یا کلید میانبر CTRL+M
    آدرس و محل ذخیره و فرمت و تنظیمات دیگر رو انجا بدید، بعد از اتمام رندر فایل رو خودتون میتونید با پلیر مورد نظرتون اجرا کنید

* فرمت، کدک ها و امکانات فشرده سازی در این حالت خیلی محدود میباشند، حتماً از اینکه پلیر شما امکان پخش خروجی رو داره اطمینان حاصل کنید در غیر اینصورت باید فایل خروجی رو پس از رندر یک بار هم با مدیا انکودر تبدیل کنید.

سلام
    ببخشید ولی این برای گرفتن خروجی هست ....
    من میخوام داخل نرم افزار این اتفاق بیفتد و در پنجره preveiw اون رو ببینم ... چون اگه رندر نکنه خیلی کند نشون میده تو خود افتر

mehdu آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18125
    بگرد دنبال bg renderاسکریپت

کلمات کلیدی این موضوع