برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2620 , پاسخ ها : 4
موضوع: ساخت فوتو کلیپ با پریمیر

Far$had آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23891

Question ساخت فوتو کلیپ با پریمیر

سلام خسته نباشید
    میخوام با پریمیر یه فوتوکلیپ درست کنم از چه ترنزیشن هایی میشه استفاده کنم که جذاب بشه
    کلا برای فوتوکلیپ از چی استفاده میکنن توی پریمیر؟
    باتشکر

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    دوست عزیز در پریمیر شما بیشتر از افکت میتونید استفاده کنید برای ترازیشن امکانات محدوده یا ارضاع کننده تمام سلایق نیست مگه اینکه شما خودتون هم ابتکار عمل به خرج بدبد . خوب بعداً ترانزیشن های میشه به پریمیر اضاف کرد مثلاً اگه اشتباه نکنم شرکت Boris RED افکتهایی تولید کرده که همراه افکتهای این شرکت ترانزیشن و افکتهای شرکت Pinnacle روی پریمیر نصب میشه حالا روی کدوم ورژن پریمیر نصب میشه باید سرچ کنید.
    همچنین ProDAD Studio رو سرچ کنید.
    برای فوتوکلیپ شما از پروژه های آماده هم میتونین استفاده کنید پروژه های آماده افترافکت تو این سایت زیاده که کارتون حرفه ای تر هم میشه. یا خودتون پروژه بسازید و از افکتهای تصویری آماده و پلاگین های هر دو برنامه افترافکت و پریمیر در پروژه تون بهره ببرید. مونده چی میخواید و چی مدنظر دارید بشه.
    به کلیه عزیزان توصیه میشه برنامه میکس و مونتاژ Pinnacle رو رو سیستم در کنار سایر برنامه هاتون داشته باشید در اینگونه موارد بی نیاز میشد و همچنین تعامل این برنامه با داشتن بانک عظیم افکت و ترانزیشن با برنامه شرکتهایی که عرض کردم عالیه ( در نسخه کامل و التیمت این نرم افزار ).
    در این پست توصیحاتی در موردش هست.
    http://forum.video-effects.ir/thread17669.html
    موفق باشید
    ویرایش توسط ali fallah : 02-28-16 در ساعت 20:23
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز در پریمیر شما بیشتر از افکت میتونید استفاده کنید برای ترازیشن امکانات محدوده یا ارضاع کننده تمام سلایق نیست مگه اینکه شما خودتون هم ابتکار عمل به خرج بدبد . خوب بعداً ترانزیشن های میشه به پریمیر اضاف کرد مثلاً اگه اشتباه نکنم شرکت Boris RED افکتهایی تولید کرده که همراه افکتهای این شرکت ترانزیشن و افکتهای شرکت Pinnacle روی پریمیر نصب میشه حالا روی کدوم ورژن پریمیر نصب میشه باید سرچ کنید.
    برای فوتوکلیپ شما از پروژه های آماده هم میتونین استفاده کنید پروژه های آماده افترافکت تو این سایت زیاده که کارتون حرفه ای تر هم میشه. یا خودتون پروژه بسازید و از افکتهای تصویری آماده و پلاگین های هر دو برنامه افترافکت و پریمیر در پروژه تون بهره ببرید. مونده چی میخواید و چی مدنظر دارید بشه.
    به کلیه عزیزان توصیه میشه برنامه میکس و مونتاژ Pinnacle رو رو سیستم در کنار سایر برنامه هاتون داشته باشید در اینگونه موارد بی نیاز میشد و همچنین تعامل این برنامه با داشتن بانک عظیم افکت و ترانزیشن با برنامه شرکتهایی که عرض کردم عالیه ( در نسخه کامل و پنتیوم این نرم افزار ).
    موفق باشید
    در ادامه صحبتهای دوست عزیزم هم اضافه کنم که تو سایت shareae.com پروژه های اماده ترانزیشنی هست که خیلی جالبن از اونا هم استفاده کن ...موفق باشی
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

Far$had آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23891
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.javad نمایش پست ها
    در ادامه صحبتهای دوست عزیزم هم اضافه کنم که تو سایت shareae.com پروژه های اماده ترانزیشنی هست که خیلی جالبن از اونا هم استفاده کن ...موفق باشی
    سلام ممنون
    پروژه های آماده برای افتر یا پریمیر؟

Far$had آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    23891
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    به کلیه عزیزان توصیه میشه برنامه میکس و مونتاژ Pinnacle رو رو سیستم در کنار سایر برنامه هاتون داشته باشید در اینگونه موارد بی نیاز میشد و همچنین تعامل این برنامه با داشتن بانک عظیم افکت و ترانزیشن با برنامه شرکتهایی که عرض کردم عالیه ( در نسخه کامل و التیمت این نرم افزار ).
    موفق باشید
    خیلی ممنون تشکر

کلمات کلیدی این موضوع