برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 4578 , پاسخ ها : 5
موضوع: کرش کردن و بیرون پریدن از افتر

Angry کرش کردن و بیرون پریدن از افتر

سلام من تازه در حال آموزش افتر هستم!
    می‌خوام یه پروژه ابتدایی رو بسازم!
    کامپوزیشن میسازم فایلها رو از فوتوشاپ و هارد وارد می‌کنم و در حال تنظیم افکت‌ها و زمانبندی هستم که یهو افتر کامل بسته میشه و پروژه نابود میشه!
    حتی در حد اتو سیو هم نمیرسه!
    زمانش هم اصلا معلوم نیست یعنی 1 دقیقه پس از کار یا 20 دقیقه یا آخرای کار هر وقت دلش بخواد کرش میکنه و میاد بیرون!
    حتی بعضی مواقع فوتوشاپ هم باهاش بسته میشه!
    سیستمی هم که باهاش کار می‌کنم 16 گیگ رم دارم کارت گرافیک 960M دارم و Core i7!
    ویندوز 10!
    مشکل از کجاست چیکار کنم؟!

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    از تنظیماتِ Preferences (منوی Edit) در بخش های زیر تغییراتی که مینویسم را اعمال کنید:
    - در تنظیماتِ Display اطمینان حاصل کنید که Hardware Accelerate Composition, Layer, and footage panels غیر فعال باشه (ممکنه مشکل از عدم همخوانی نسخه افترافکت با درایورهای گرافیکی شما باشه، اگه افترافکت جدید استفاده میکنید کارت گرافیک جدید و درایور آپدیت شده هم برای این گزینه استفاده کنید)
    - در تنظیماتِ Memory میزان RAM reserved for other applications را بالاتر ببرید (حدود 2 تا 6 گیگ برای برنامه های دیگه رزرو کنید). ممکنه به دلیل اینکه برنامه های دیگه نیاز به مموری دارند و افترافکت داره بیش از حد از حافظه استفاده میکنه، خود ویندوز افترافکت رو مجبور به بسته شدن کنه.

اگه مشکل حل نشد، ادامه بدید:

درایور کارت گرافیک و نرم افزار Quicktime Player را هم به روز رسانی کنید.

هرچیز مجازی ای روی سیستم نصبه غیر فعال یا پاک کنید، virtual drive - virtual audio cable - virtual monitor - .....

اگه از افترافکت 2019 استفاده میکنید، حتماً نسخه 2018 یا یه نسخه قدیمی تر را هم تست کنید (2014 را پیشنهاد میکنم).

اگه مشکل ادامه پیدا کرد و هیچکدام از راه های بالا کمکی نکرد، باید یه تکنسین دستگاهتون رو برای مشکلات جدی تر نرم افزاری و یا مشکلات سخت افزاری بررسی کنه. اگه هم خودتون با ویندوز میتونید سر و کله بزنید، پیشنهاد میکنم در event manager بررسی کنید و ببینید در هنگام بسته شدن افترافکت دقیقاً در همان زمان خطایی از سمتِ ویندوز ثبت شده یا نه، منابع سیستم رو هم بررسی کنید ببینید در هنگام بروز مشکل چه اتفاقاتی میافته.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

تنظیمات رو انجام دادم!
    کارت گرافیکم آپدینه!
    هیچ چیز مجازی هم ندارم!
    فقط دو تا موضوع!
    من Quick time اصلا ندارم!
    باید داشته باشم؟!
    و اینکه افتر افکت 2019 دارم پاک کنم و نسخه 2014 بریزم؟!

نام: Untitled.jpg نمایش: 173 اندازه: 281.5 کیلو بایت
    این هم برای event viewer که من سر در نمیارم!

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط zonda نمایش پست ها
    فقط دو تا موضوع!
    من Quick time اصلا ندارم!
    باید داشته باشم؟!
    و اینکه افتر افکت 2019 دارم پاک کنم و نسخه 2014 بریزم؟!
    بعله، حتماً باید quicktime player نصب کنید.
    افترافکت 2019 را لازم نیست پاک کنید، میتونید 2014 را در کنارش نصب کنید و هر دو نسخه را روی سیستم داشته باشید.

در مورد event viewer هم که گفتم، اگه به دستکاری و کار با جزئیات سیستم وارد هستید برید چک کنید، همون زمانیکه که ارور میگیرید ببینید دقیقاً توی اون زمان چه جاهایی و چه خطاهایی رخ داده.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    از تنظیماتِ Preferences (منوی Edit) در بخش های زیر تغییراتی که مینویسم را اعمال کنید:
    - در تنظیماتِ Display اطمینان حاصل کنید که Hardware Accelerate Composition, Layer, and footage panels غیر فعال باشه (ممکنه مشکل از عدم همخوانی نسخه افترافکت با درایورهای گرافیکی شما باشه، اگه افترافکت جدید استفاده میکنید کارت گرافیک جدید و درایور آپدیت شده هم برای این گزینه استفاده کنید)
    .
    واقعا سپاسگذارم،با این روش مشکلم تو افتر حل شد.
    برای پریمیر راه حلی ندارید؟؟؟؟

کلمات کلیدی این موضوع