برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 2389 , پاسخ ها : 2
موضوع: مشکل تیک دار شدن فیلم در رندر و خروجی

مشکل تیک دار شدن فیلم در رندر و خروجی

سلام یه پروژه افتر افکت آماده رو شخصی سازی کردم وقتی تو خود برنامه افترافکت پریویو رو میزنم تیک دار هستش وقتی عکس حرکت میکنه انگار میلرزه،اول گفتم شاید تو پریویو اینطور باشه خروجی هم گرفتم تو خروجی هم به همین صورت بود ممنون میشم راهنماییم کنین خیلی ضروریه
    گرافیکم 4 هستش رمم 12..بعیده مشکل از سیستم باشه چون پروژه های سنگین دیگه رو بدون مشکل خروجی میرفتم
    نمونه فیلمو تو ادرس زیر میتونین ببینین
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    بررسی شد، تیک نداشت. به نظرتون میاد تیک داره و دلیلش هم اینه که سرعت حرکت لایه هاتون خیلی بالا هست و چشم ما انسان ها به دلیل نحوه ساختارش، وقتی یه چیز سریع رو میبینه، توقع داره که مات به نظر بیاد یا به نام دیگه، motion blur داشته باشه.

البته میزان تیک ای که در ویدیو مشاهده میکنید، بین شما و من و یک نفر دیگه فرق میکنه و همچنین مانیتور/تلویزیون و یا تجهیزاتی هم که ویدیو را پخش میکنند در میزان قدرتِ جلوه این تیک تاثیرگزار هستند.

برای لایه هاتون Motion Blur را فعال کنید و در افترافکت هم Motion Blur را فعال کنید، دوباره رندر بگیرید (صرفاً لایه هایی که حرکت میکنند کافیه که تنظیم motion blur درشون فعال بشه، اگه لایه ها در کامپوزیشن دیگه ای هستند، داخل آن کامپوزیشن هم وارد بشید و گزینه های مربوطه را فعال کنید).

نام: aemotionblur.jpg نمایش: 105 اندازه: 33.4 کیلو بایت

خیلی ممنونم ازت حل شد...جالب بود من به 3 نفر کلیپو نشون دادم فقط یک نفر به نظرش تیک دار بود...بازم ممنون
    ویرایش توسط saeed.em90 : 01-16-18 در ساعت 22:58