برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2480 , پاسخ ها : 9
موضوع: افکت محو شدن

افکت محو شدن

سلانم دوستان من میخوام روی افکتم ... یه افکت محو هم بزارم ...
    مثلا وقتی دوربین فوکوس به قسمت جلوی صحنه هست ولی سوژه در عقب هست که فوکوس دوربین نیست درنتیجه یکم تارشدن و محو شدن تو اون قسمت هست ..
    حالا من میخوا بدونم چطور افکتم رو مثل همون تار شدن یا محو شدن بکنم ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    عزیز برای کدوم افکت میخواین؟
    منظورتون دقیقا چیه عکسی یا ویدیویی بزارید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام
    برای افکت solid روی اون خانمی که همراه اون مرد هستش در بکگراند میخواستم .... میخوام روی افکت سالید محو شدن رو هم داشته باشم که با تصویر یکی بشه وقتی دوربین فوکوس به جلو هست ...
    http://s7.picofile.com/file/82855118...ool_2.mp4.html

help me guys

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    help me guys
    عزیز چندتا تصویر گرفته شده
    واقعا تو تصویر گوشی داره با دوربین جلو اونجا رو نشون میده پس اومدن فوکوس دوربین رو گذاشتن رو خود موبایل
    یا اینکه با کمک Mocha فیلم رو به صفحه نمایش موبایل وصب کردن
    آموزش : http://www.video-effects.ir/306-%d8%...%d8%b1-%d8%a7/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

من که آموزش این کار رو نمیخوام ...
    من میخوام افکتم رو یه حالت محو شدن بدم که وقتی دوربین فوکوس جلو هست مثلا اون خانم در بکگراند (نه تو گوشی) با حالت تصویر یکی بشه ...
    چیکار کنم افکتم (سالید) حالت محوشدن بگیره ... منظورم تنظیمات opacitty نیست ...

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ،
    دوست من ، توضیح شما ناکافی است . خواسته تان واضح نیست . شاید شما خودتان به خواسته تان اشراف داشته باشید اما توضیحاتتان برای مستمع واضح نیست . در فیلم چندین کات مختلف هست . منظور نظر شما کدامیک است ؟! لطفا از صحنه مورد نظر یک عکس ضمیمه کنید و توضیح واضح تری ارائه بفرمائید . موفق باشید .

ببینید دوستان منظورم من اون خانم ی هست که همراه اون مرد از در وارد میشه و معمولا پشت اون مرد هستش (محافظ اونه) ...
    در دوجای این فیلم (منظورم فیلم تو گوشی نیست) تصویر زوم یا فوکوس به جلو (اون خانمی که داره با گوشی کار میکنه ) میشه و در عقب یا بکگراند جایی که اون خانم محافظ هست تصویر دچار یه محوشدن میشه ....اگه دقت کنین واضحه ... حالا من میخوام یه افکت سالید واسه اون خانم محافظ بزارم ولی چون دوربین فوکوس به جلو هست باید برای قسمت عقب یه افکتی مثل محو شدن بزارم که با تصویر یکی بشه ....
    حالا میخوام بدونم چه افکتی و چطور ؟
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ...

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ،
    دوست من . ... من نتنها متوجه کاری که قصد انجامش را دارید نشدم بلکه منظورتان را از افکت سالید هم درک نکردم . در افتر افکت دو سالید هست یکی برای ایجاد یک فضای کاری کاربرد دارد و دیگری سالید چانل است که کاری شبیه یک ادجانسمنت انجام میدهد . مثل یک فیلتر تک رنگ با کمی قابلیت بیشتر . بهرحال هر کاری میخواهید بکنید باید از ماسک استفاده کنید و خانم را از محیط جدا کنید و بگراند یا فورگراند آنرا تغییر دهید . کاری شبیه آنچه که استاد هادی پور هم به شما معرفی کردند . و اما برای بلور کردن هم میتوانید از افکتهای بلور مختلف مثل " فَست بلور" کمک بگیرید . اگر پلاگینهای ریدجاینت مثل " لوک " و " یونیورز " و " گلوو " وبقیه را دارید میتوانید از پریست های آماده آنها بعد از ماسک کردن" استفاده کنید . بجز ماسک کردن بخش دلخواه تان که باید شخصا انجام دهید ، شاید بتوانید افکت دلخواهتان را درون همان پریست های آماده پلاگینهای مختلف ریدجاینت پیدا کنید . با توضیحات شما این تنها راهنمایی ای بود که میتوانستم داشته باشم . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 02-21-17 در ساعت 23:49

mehdu آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18125
    اگر درست فهمیده باشم میخاین خانم رو ببرین خارج از فکوس :
    فیلم رو ببر موکا خانم رو ترک کن
    اطلاعات رو بصورت شیپ دیتا ببر تو افتر بنداز روی سالید
    سالید و فیلم رو لوما مت کن
    حالا با بازی کردن با اپاسیتی سالید و اعمال بلور میتونی یک dof مصنوعی ایجاد کنی

کلمات کلیدی این موضوع