برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1624 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل شکسته شدن تصویر و حالت بی کیفیتی در 4k

Unhappy مشکل شکسته شدن تصویر و حالت بی کیفیتی در 4k

سلام دوستان خسته نباشید من چند تصویر گرفتم با دوربین Osmo ولی متاسفانه خبر نداشتم رو حالت 4K بود و تصاویر من حالت شکتسگی و بی یکفیتی گرفته نمیدونم چرا رو 4K اینجوری آیا پلاگین یا راهی داره من بیارمشون رو Full HD و درست بشن ؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یک مقدار از راش رو بگزارید بررسی بشه. من خودم با osmo تصویر 4K گرفتم، هیچ مشکلی نداشته. شاید راش شما مشکلی نداشته باشه، فقط پیش نمایش اون هست که به نظرتون میاد مشکل داره.

چه کارهایی رو امتحان کردید تا حالا؟ ابعادش رو کوچیک کردید (با scale معمولی) ببینید مشکل حل میشه؟ ویدیوی 4K رو داخل مانیتور 4K پخش کردید ببینید مشکل از راش شما هست یا خیر؟

من تو ادیت هستم چیدم تو پریمیر ولی همونه نمیدونم چرا با scale هم کوچیک میکنم ولی همون مشکل رو داره دیگه درست بشو نیستگفتم شاید پلاگین خاصی داشته باشه که اونم فکر نکنم موجود باشه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaryaei نمایش پست ها
    من تو ادیت هستم چیدم تو پریمیر ولی همونه نمیدونم چرا با scale هم کوچیک میکنم ولی همون مشکل رو داره دیگه درست بشو نیستگفتم شاید پلاگین خاصی داشته باشه که اونم فکر نکنم موجود باشه
    شاید پلاگین خاصی باشه، شاید روش خاصی باشه در تنظیمات import کردن یا footage settings....

تا مشکل رو به چشم نبینم، نمیتونم راهنمایی خاصی هم بکنم.
    یک تکه از راش را آپلود کنید تا بررسی بشه.
    یک اسکرین شات هم از محیط کاری و یا یک ویدیو در هنگام کار با این فوتیج هاتون رو هم بگزارید که بهتر میشه.

مشکل از فریم ریت و سرعت شاتره باید همیشه شاتر 2 برابر فریم ریت باشه