برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1402 , پاسخ ها : 1
موضوع: درخواست راهنمایی

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792

درخواست راهنمایی

سلام دوستان کسی میدونه چجوری یه پروژه که با cc2017ساخته شده رو بشه با cc2014باز کنم چون من سیستمم 2014 نصبه و راحتم باش ..چه کار باید بکنم تا بتونم با 2014 بازش کنم و کارکنم باهاش؟؟؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    باید با افترافکت نسخه 2017 پروژه تبدیل بشه به نسخه 2014 (هر نسخه از افترافکت میتونه پروژه اش رو برای یک نسخه قدیمیتر ذخیره کنه)

فقط اگه پروژه رو خودتون نساختید، ممکنه نیاز به کارهای خاصی روی آن داشته باشید تا آماده برای ذخیره در نسخه قدیمیتر بشه، برای مثال:

- در نسخه های جدیدتر، بعضی از افکت ها آپدیت میشند به نسخه ای که توسط GPU قابل تسریع هستند، در این مورد پس از تبدیل باید افکت های جدید رو در پروژه ساخته شده با افکت های قدیمی جایگزین کنید.

- اگر از افکت/اسکریپتی استفاده شده باشه که در نسخه قدیمی قابل اجرا نباشه، باید افکت/اسکریپت رو قبل از ذخیره کاملاً بازسازی و یا حذف کنید.

- اگر از افترافکت ای استفاده شده باشه که به زبانی خاص هست (مثلاً افترافکت روسی) پروژه ذخیره شده قدیمی فقط در افترافکتی که به همان زبان هست کار خواهد کرد، برای رفع مشکل همخوانی بین زبان ها باید از اسکریپت ExpressionUniversalizer قبل از ذخیره برای نسخه قدیمی استفاده کنید و کلیه اکسپرشن ها رو تصحیح کنید.

* اگه پروژه سنگین نیست، زیپ کنید و جایی آپلود کنید و لینک قرار بدید تا براتون تغییرش بدم.