برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2581 , پاسخ ها : 4
موضوع: ابعاد کامپوزیشن برای اسلایدر led

ابعاد کامپوزیشن برای اسلایدر led

با سلام و خدا قوت به همه دوستان

برای یک نمایشگر ال ای دی به ابعاد 1*3 متر میخوام یک اسلایدر عکس درست کنم . و سوال من اینه که ابعاد کامپوزیشن رو در افتر افکت چقدر باید بگیرم تا کیفیت عالی داشته باشم؟
    من به ابعاد 1181 * 3543 گرفتم ولی الان دو روزه داره رندر میگیره

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام

اصلاً نیازی به این ابعاد اونم تو نرم افزار After Effects نیست (اگه بنر ثابت بود و تو فتوشاپ بود قضیه فرق میکرد)
    برای VMS های شهری یا همون تابلوهای LED پشت چراغ قرمز ، جلوی فروشگاهها مغازه ها و... همون سایز HD 720 و یا نهایتاً Full HD 1080 کافیه سعی کنید پیامتون رو با رنگ های تیره و بکگراند روشن تو بیشترین اندازه ، تو فریم 720 یا 1080 ایجاد کنید. چون طرف از تو ماشین و از اون فاصله میتونه اینارو بخونه و نیازی نیست جزئیات توش خیلی رعایت بشه و یا اینکه ابعاد کار به این بزرگی ساخته و خروجی گرفته بشه.پس همون 720 یا 1080 کافیه

[QUOTE = m.shabahang؛ 158265]

سلام

اصلاً نیازی به این ابعاد اونم تو نرم افزار After Effects نیست (اگه بنر ثابت بود و تو فتوشاپ بود قضیه فرق میکرد)
    برای VMS های شهری یا همون تابلوهای LED پشت چراغ قرمز ، جلوی فروشگاهها مغازه ها و... همون سایز HD 720 و یا نهایتاً Full HD 1080 کافیه سعی کنید پیامتون رو با رنگ های تیره و بکگراند روشن تو بیشترین اندازه ، تو فریم 720 یا 1080 ایجاد کنید. چون طرف از تو ماشین و از اون فاصله میتونه اینارو بخونه و نیازی نیست جزئیات توش خیلی رعایت بشه و یا اینکه ابعاد کار به این بزرگی ساخته و خروجی گرفته بشه.پس همون 720 یا 1080 کافیه
    [/ QUOTE]

سلام
    ممنون از راهنمایی تون .منتهی محل نمایشگرها دریک اداره هستش و اسلایدر عکس. یعنی چندتا پوستر که افکت بهش داده شده و نمایش داده میشه . با این تفاسیر بازهم HD بگیرم؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام
    بله دوست من برایه سمینارها و نمایشگاها و رویدادها همون سایز HD و نهایتاً Full HD عالی هستش (می تونید سایز پوسترها رو تو نرم افزار فتوشاپ اول Resize کنید سپس داخل افترافکتز وارد کنید) و کفایت میکنه خیالتون جم
    ویرایش توسط m.shabahang : 01-29-17 در ساعت 14:25

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام
    بله دوست من برایه سمینارها و نمایشگاها و رویدادها همون سایز HD و نهایتاً Full HD عالی هستش و کفایت میکنه خیالتون جم
    : 53:ممنون از توجه تون .
    من با سایزها مشکل دارم . کاش زود تر پرسیده بودم مشکلم رو تا بعد دو روز همچنان مشغول رندر گرفتن نباشم : 23:: 23:

کلمات کلیدی این موضوع