برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

مشاهده : 5025 , پاسخ ها : 20
موضوع: ادیوس در افتر افکت

ادیوس در افتر افکت

سلا و درود بی انتها به تمامی کاربران .
    دوستان من شنیدم که پروژه ادیوس داخل افتر افکت Import میشه مثل پروژه پریمیر که بنا به استدلال و تجربه من کاری است غیر ممکم ولی یکی از دوستان اصرار دارند که همچین چیزی میشه و به من نگفت .
    خواستم بدونم که همچین موردی امکان دارد و اگر کسی بلده در اختیار سایت بزاره و اگر بلده و در اختیار کسی نمیزاره ( هزینه دارد ) بنده با کمال میل میپذیرم .

سلام دوست عزیز ....
    اون دوستی که این حرف رو زده رو زیاد جدی نگیرید ... اگر بلد بود حتما رو می کرد برای شما ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

ممنون دوست عزیز خیالم راحت شد .

بله همپین چیزی شدنیه..ابتدا از قسمت export project تو ادیوس یک خروجی بگیرید. سپس با پرمیر باز کنید اون خروجی رو و سپس دوباره از پرمیر یک خروجی پروژه بگیرید و در افتر افکت باز کنید
    در واقع یک بار پروژه را به پرمیر میبرید و سپس به افتر انتقال میدید.
    اما در کل به دردسرش نمی ارزه و بعضی وقتا افتر افکت بار نمیکنه پروژه رو ..بهتره یک خروجی کیفیت بالا بگیرید و در افتر روش کار انجام بدید

درود میثم جان .
    این اتفاق داره میافته اخیرا برای منم سوالی دود زا بود ولی با کمی تحقیق متوجه شدم که توسط یه نرم افزار دیگه این اتفاق میافته و تمامی نرم افزار های دیگه ( ادیوس و افتر افکت ) بایستی نسخه اصلی و اوجینال باشه و در خصوص همین مورد به احتمال زیاد خود عازم آلمان خواهم شد زیرا از دوستی به بنده انتقال داده شده که خود مقیم کشور جرمن هاست .
    با سپاس که تاپیک رو باز کردی و خوندی و اینکه خداکنه اینهمه سرمایه گذاری که میشه پاسخی هم در بر داشته باشه .

واسم جای تعجب داره شما یه کار رو توی ادویس تدوین کنی بعد انتقال بدی به پریمیر و بعد انتقال بدی به افترافکت !!!!!!!!!!!!!
    خب چرا اینکار رو بکنی ، پریمیر رو یاد بگیرید !!!!!! کار سختی نیست !!!!! بعد شما میخواین برای این کار برید آلمان تا جواب بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی ادیوس اینقدر حرفه ای هست که شما ترجیح میدید پریمیر رو بی خیال شید و برید آلمان تا نسخه اصلی رو بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط shahiboy نمایش پست ها
    بله همپین چیزی شدنیه..ابتدا از قسمت export project تو ادیوس یک خروجی بگیرید. سپس با پرمیر باز کنید اون خروجی رو و سپس دوباره از پرمیر یک خروجی پروژه بگیرید و در افتر افکت باز کنید
    در واقع یک بار پروژه را به پرمیر میبرید و سپس به افتر انتقال میدید.
    اما در کل به دردسرش نمی ارزه و بعضی وقتا افتر افکت بار نمیکنه پروژه رو ..بهتره یک خروجی کیفیت بالا بگیرید و در افتر روش کار انجام بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسیان میکس نمایش پست ها
    درود میثم جان .
    این اتفاق داره میافته اخیرا برای منم سوالی دود زا بود ولی با کمی تحقیق متوجه شدم که توسط یه نرم افزار دیگه این اتفاق میافته و تمامی نرم افزار های دیگه ( ادیوس و افتر افکت ) بایستی نسخه اصلی و اوجینال باشه و در خصوص همین مورد به احتمال زیاد خود عازم آلمان خواهم شد زیرا از دوستی به بنده انتقال داده شده که خود مقیم کشور جرمن هاست .
    با سپاس که تاپیک رو باز کردی و خوندی و اینکه خداکنه اینهمه سرمایه گذاری که میشه پاسخی هم در بر داشته باشه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    واسم جای تعجب داره شما یه کار رو توی ادویس تدوین کنی بعد انتقال بدی به پریمیر و بعد انتقال بدی به افترافکت !!!!!!!!!!!!!
    خب چرا اینکار رو بکنی ، پریمیر رو یاد بگیرید !!!!!! کار سختی نیست !!!!! بعد شما میخواین برای این کار برید آلمان تا جواب بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی ادیوس اینقدر حرفه ای هست که شما ترجیح میدید پریمیر رو بی خیال شید و برید آلمان تا نسخه اصلی رو بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی نرم افزار پیچیده ای همچون افتر افکتز رو یاد میگیرید چرا پریمیر رو یاد نمی گیرید؟؟؟ بخدا قسم که خیلی از ادیوس قویتر عمل میکنه... عزیزان من خودم تو 17 سالگیم شروع به کار با ادیوس کردم و الان 25 سالمه... اونموقع همه با پریمیر 6.5 کار می کردن... به هر کی می گفتم ادیوس بهره قبول نمی کرد... حالا هم هرچی می گم پریمیرهای ورژن جدید قویتره باز هیچ کس قبول نمی کنه... اووووووووووووفففففففففففف:29:

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ....
    اون دوستی که این حرف رو زده رو زیاد جدی نگیرید ... اگر بلد بود حتما رو می کرد برای شما ....
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع