برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 3374 , پاسخ ها : 9
موضوع: استفاده از میرعماد بر روی ویندوز سون 64 بیت

استفاده از میرعماد بر روی ویندوز سون 64 بیت

درود به اساتید ودوستان بزرگوار برنامه میرعماد را خریداری ونصب کردم که در افتر ازش استفاده کنم اما انگار روی ویندوز سون 64 بیت جواب نمیده چکار باید بکنم؟ باسپاس از دوستان

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب این سوال رو از پشتیبانی کنید که خریدید!
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    تو همین سایت سرچ کنی پیدا میکنی کرک شده است هر دو نرم افزار کلک و میرعماد رو میتونی بی دردسر رو سون 64 بیت بی دردسر نصب و استفاده کنی.
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    تو همین سایت سرچ کنی پیدا میکنی کرک شده است هر دو نرم افزار کلک و میرعماد رو میتونی بی دردسر رو سون 64 بیت بی دردسر نصب و استفاده کنی.
    برادر من کلا 25000 تومان پولشه چرا کرک شده چرا چند نفر رو از روزی خوردن بندازیم خودت دوست داری حاصل کار خودت رو کرک شده بفروشن لااقل نرم افزارهای وطنی رو بخریم

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    برادر من کلا 25000 تومان پولشه چرا کرک شده چرا چند نفر رو از روزی خوردن بندازیم خودت دوست داری حاصل کار خودت رو کرک شده بفروشن لااقل نرم افزارهای وطنی رو بخریم
    با سلام
    اینکه حق با شماست درش شکی نیست اما 1- آنچه واسه خود نمی پسندیم واسه دیگران هم ... از همین سیستم عاملی که رو سیستم من شما نصبه تا آخر فکر میکنین اورجیناله و آیا اونا زحمت نکشیدن که ما استثناء باشیم . 2- شما ببین چرا اکثریت نمیتونن اورجینال بخرنن یکی از دلایلش چند درصد به حساب بانکی خارجی دسترسی دارن اونائی که ندارن گناهشون چیه پول اضافی تو جیب یک عده فرصت طلب بریزن . قیمت یک کارت گرافیک یک نرم افزار یک خودرو رو یک مقایسه بزنیم بعد ببینیم چرا وضع این چنینه . بغیر جنس چینی چقدر دستت در انتخاب برند دستت بازه.
    درسته عمل قبیح و زشتیه 100% حق با شماست ما ایرانیا همه فرهنگشم داریم فقط یه کم تعامل اقتصادی درست و راحت با دنیا لازم داریم تا عوض اینکه مغزمون رو خسته چیزهای الکی کنیم ازش استفاده بهینه ببریم.
    من این و آن نرم افرار رو میخوام ، اینو میگم حرامه اونو میگم حرامه ، شما میگی حرامه ، اما خدایش فقط سرمون بی کلاه میمونه ، شاید بگی این ایرانیه و قیمتی نداره و... منم میگم اولاً من هکر نیستم اما فرقی بین ایرانی و خارجی نمیزارم ، با دین و بی دین ، کافر و مسلمان همه فرزندان آدمند . باز خواست با کس دیگس که اسمش خداست. من چه کاره ام تفاوت قائل شم. خوبی و بدی این عمل برای همه یکسانه.
    باشه چشم من میرم بازار جنس بخرم چینی میخرم چون چینی رو عشقه . یعنی تا این حد شان ما پائین اومده تو اون یک برند هم یک انتخاب کیفی بیشتر نداشته باشیم چون برای جیب بعضی منفعتش بیشتره . همه اینا رو کنار هم بزاریم با خیلی مسائل دیگه فکر کنم به منطقی برسیم که من وشما چقدر دستمون بازه . واسه این کمی کلی گفتم.
    با سپاس از تذکرتون.
    ویرایش توسط ali fallah : 02-07-16 در ساعت 11:49
    Meraj Mix

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    من میرعماد رو دارم الان دارم از ش استفاده میکنم رو ویندوز هفت 64 بیتی هم رو ویندوز 8.1 شصت و چهار بیتی به راحتی ازش استفاده کردم جسارتا منظور شما از کار نمیکنه یعنی چی؟ ورژنش چنده مال شما ؟ ایا 2.6 هستش ؟ یا پاینتره ؟
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

با سپاس از دوستان عزیز اره ورژنش 2.6 اما الان تو افتر وفتوشاپ کپی میکنم فونت های پیشوند wm را ساپورت نمیکنه فقط تو ورد میاد نمیدونم مشکل از کجاست، ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

Member Website

شماره کاربری
    3615
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadkami نمایش پست ها
    با سپاس از دوستان عزیز اره ورژنش 2.6 اما الان تو افتر وفتوشاپ کپی میکنم فونت های پیشوند wm را ساپورت نمیکنه فقط تو ورد میاد نمیدونم مشکل از کجاست، ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن
    خوب عزیز جان شما کلا داری ازش اشتباه استفاده میکنی دیگه / میر عماد رو مستقیم نمیشه در فتوشاپ یا افتر یا هر نرم افزار تدوین دیگه ای استفاده کرد / به شکل خلاصه روش کار اینجوریه که تو ورد یا بهتره که تو نرم افزار خودش که شبیه ورد پده اول میری / بعد ان نوشتت رو مینویسی / بعد یکی از فونتهای میر عماد رو که چندتا هم بیشتر نیستند مثل شکسته - نستعلیق - ثلث و چند تا دیگه رو انتخاب میکنی حالا اگه نیاز به کشیدگی و غیره داشتی مثل جابجایی نقطه و غیره همش رو انجام میدی / کل فونت رو انتخاب میکنی / کلیدهای alt + c رو میزنی یک پنجره کوچیک میاد گزینه ai رو انتخاب میکنی بعد سیوش میکنی مثلا تو دستکتاپ / نیاز به گفتن هم نیست که ai پسوند ادوب ایلاستراتوره /تمومه دیگه حالا این لقمه اماده رو میبری تو فتوشاپ و مثل یک فایل برداری ازش استفاده میکنی / در فتوشاپ این فایل به عنوان یک فایل متنی بهت کار نمیده بلکه یک عکسه / نمیدونم چقدر تونستم بهت کمک کنم اما اگه سوالی بود در خدمتیم موفق باشی

دوست عزیز دست شما درد نکنه سپاسگزارم واقعا خیلی خوب راهنمایی کردید.

Member Website

شماره کاربری
    3615
    خواهش میکنم امیدوارم مشکلت حل شده باشه

کلمات کلیدی این موضوع