برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

علت ساپورت نکردن GPU کارت gtx 970 در افتر افکت و راهکار

سلام خدمت دوستان واساتید محترم من به تازگی سیستم جدید گرفتم وکارت GIGA BYTE gtx 970 رو دارم خیلی از دوستان همین رو به من پیشنهاد دادن درایو کارت با اخرین ورژن اپدیت است .افتر 2015 GPU کارت رو میشناسه ولی میگه من ساپورت نمیکنم .اگه اون تیک پایین رو بزنم فعال میشه ولی باز هم توی رندر گرفتن متاسفانه از GPU استفاده نمیکنه و رندر ها نسبتا طولانیه با توجه به سیستم خوبی که جمع کردم .خواهشا کمک کنید منتظرماینم عکسشhttp://s6.picofile.com/file/82111961...enshot_36_.png

سلام دوست عزیز
    2 احتمال وجود داره :
    اول اینکه افتر افکت به صورت پیش فرض تکنولوژی کودا در یکسری کارت گرافیک ها رو نمیشناسه
    اما دوم اینکه واسه بعضی گرافیک ها رو میشناسه و نشون نمیده . مثل همین مشکل شما و عکسی که گذاشتین
    یک راه هست که بفهمیم مشکل شما نوع اول هست یا دوم
    این کارهایی که در زیر توضیح داده میشه رو انجام بدین ان شا الله مشکلتون برطرف میشه

در ابتدا نرم افزار افترافکت حتما بسته باشه

1 - به این آدرس برین
    Start > All Program > Accessories > Command Prompt
    روی کامند پرومپت که کلیک کنید یک پنجره باز میشه ، این رو بکشین گوشه تصویر و باز نگه دارین

2 - به آدرس نصب افتر افکت برید ، مثلا :
    C : Program Files - Adobe - After Effects CC 2015 - Support Files
    در پوشه ساپورت فایل، یک فایل هست به نام Gpu Sniffer . این فایل رو پیدا کنین و با Drag کردن موس ، اونو به داخل پنجره Command Prompt که در مرحله قبل باز کردین بکشین و رها کنین
    سپس در همین پنجره کلید اینتر را فشار ردهید

3 - چند سطر متن در پنجره پدیدار میشه
    یکی از سطرها با Renderer String شروع میشه که روبروش مدل دقیق کارت گرافیک شما رو نوشته ،
    مثلا واسه من زده :
    Renderer String : GrForce GTX 560/PCIe/SSE2
    شما فقط با GrForce GTX 560 کار دارین و بقیه جمله رو بی خیال بشین
    ( برای شما احتمالا نوشته GrForce GTX 970 )

4 - حالا در همون پوشه Support Files یک فایل Note Pad هست به نام raytracer-supported-cards
    این فایل متنی رو که باز می کنین لیست کارتهایی که افتر افکت به صورت پیشفرض شناسایی میکنه رو مشاهده می کنید
    شما در آخر لیست اسم دقیق کارت گرافیکتون رو با رعایت فواصل و رعایت حروف کوچک و بزرگ ، اضافه کنید ، برای مثال به این شکل :
    Quadro K5000
    Quadro K5000M
    Quadro K5100M
    Quadro K6000
    Tesla C2075
    GeForce GTX 970
    اسم گرافیکتون رو که وارد کردید این فایل رو ببندید و گزینه Save رو بزنید .
    سپس به داخل افترافکت برین و به همون جایی که عکسش رو در بالا قرار دادین برین
    روبروی گزینه Ray Tracing ، گزینه Cpu فعال است که شما الآن دیگه میتونین اون رو به Gpu تغییر بدین
    اگر دیدین باز هم گزینه Gpu غیر فعال است ، یکبار سیستم رو ریستارت کنید و دو باره افترافکت رو بازکنید و چک کنید

نکته دیگه اینکه این گزینه خیلی روی سرعت رندرتون تاثیر نمیذاره و بیشتر موقع کار در افتر افکت تاثیر افکت ها رو سریعتر بهتون نشون میده
    برای من که اینطور بود ، شاید واسه شما تاثیر گذار باشه چون مدل گرافیک شما جدیدتر و قویتر هستش ، موفق باشید

دوستان نیازی به این کارها برای این کارت گرافیک میست.
    من هم دقیقاً همین کارت گرافیک رو دارم. شرکت ادابی اعلام کرده در این ورژن که ارائه شده این کارت گرافیک پشتیبانی نمی شه. و هم چنین چند سری دیگه از کارتهای گرافیک. انشالله در آپدیت جدید مشکل حل می شه.
    همین. هیچ راهی هم نداره.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط MohamaD.Z نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    2 احتمال وجود داره :
    اول اینکه افتر افکت به صورت پیش فرض تکنولوژی کودا در یکسری کارت گرافیک ها رو نمیشناسه
    اما دوم اینکه واسه بعضی گرافیک ها رو میشناسه و نشون نمیده . مثل همین مشکل شما و عکسی که گذاشتین
    یک راه هست که بفهمیم مشکل شما نوع اول هست یا دوم
    این کارهایی که در زیر توضیح داده میشه رو انجام بدین ان شا الله مشکلتون برطرف میشه

در ابتدا نرم افزار افترافکت حتما بسته باشه

1 - به این آدرس برین
    Start > All Program > Accessories > Command Prompt
    روی کامند پرومپت که کلیک کنید یک پنجره باز میشه ، این رو بکشین گوشه تصویر و باز نگه دارین

2 - به آدرس نصب افتر افکت برید ، مثلا :
    C : Program Files - Adobe - After Effects CC 2015 - Support Files
    در پوشه ساپورت فایل، یک فایل هست به نام Gpu Sniffer . این فایل رو پیدا کنین و با Drag کردن موس ، اونو به داخل پنجره Command Prompt که در مرحله قبل باز کردین بکشین و رها کنین
    سپس در همین پنجره کلید اینتر را فشار ردهید

3 - چند سطر متن در پنجره پدیدار میشه
    یکی از سطرها با Renderer String شروع میشه که روبروش مدل دقیق کارت گرافیک شما رو نوشته ،
    مثلا واسه من زده :
    Renderer String : GrForce GTX 560/PCIe/SSE2
    شما فقط با GrForce GTX 560 کار دارین و بقیه جمله رو بی خیال بشین
    ( برای شما احتمالا نوشته GrForce GTX 970 )

4 - حالا در همون پوشه Support Files یک فایل Note Pad هست به نام raytracer-supported-cards
    این فایل متنی رو که باز می کنین لیست کارتهایی که افتر افکت به صورت پیشفرض شناسایی میکنه رو مشاهده می کنید
    شما در آخر لیست اسم دقیق کارت گرافیکتون رو با رعایت فواصل و رعایت حروف کوچک و بزرگ ، اضافه کنید ، برای مثال به این شکل :
    Quadro K5000
    Quadro K5000M
    Quadro K5100M
    Quadro K6000
    Tesla C2075
    GeForce GTX 970
    اسم گرافیکتون رو که وارد کردید این فایل رو ببندید و گزینه Save رو بزنید .
    سپس به داخل افترافکت برین و به همون جایی که عکسش رو در بالا قرار دادین برین
    روبروی گزینه Ray Tracing ، گزینه Cpu فعال است که شما الآن دیگه میتونین اون رو به Gpu تغییر بدین
    اگر دیدین باز هم گزینه Gpu غیر فعال است ، یکبار سیستم رو ریستارت کنید و دو باره افترافکت رو بازکنید و چک کنید

نکته دیگه اینکه این گزینه خیلی روی سرعت رندرتون تاثیر نمیذاره و بیشتر موقع کار در افتر افکت تاثیر افکت ها رو سریعتر بهتون نشون میده
    برای من که اینطور بود ، شاید واسه شما تاثیر گذار باشه چون مدل گرافیک شما جدیدتر و قویتر هستش ، موفق باشید

ممنونم ازت دوست عزیز ولی قبلا این راهها رو رفتم نهایتا هنگام رندر گیری از کودای کارت گرافیک هیچ استفاده ای نمیکنه .اونجوری به ظاهر میاد ساپورت میکنه .ولی خیلی ممنون از پاسخگوییت

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    دوستان نیازی به این کارها برای این کارت گرافیک میست.
    من هم دقیقاً همین کارت گرافیک رو دارم. شرکت ادابی اعلام کرده در این ورژن که ارائه شده این کارت گرافیک پشتیبانی نمی شه. و هم چنین چند سری دیگه از کارتهای گرافیک. انشالله در آپدیت جدید مشکل حل می شه.
    همین. هیچ راهی هم نداره.
    سلام دوست عزیز اخه این کارت گرافیک کارت قوی هست چرا نباید ساپورت کنه؟؟؟در افتر 2014 هم ساپورت نمیکنه؟؟؟حالا دلیلش چیه که ساپورت نمیکنه ؟؟مگه کودا این کارت قوی نیست؟؟؟با gtx 980 اندکی فاصله داره فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط sali_1000i نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اخه این کارت گرافیک کارت قوی هست چرا نباید ساپورت کنه؟؟؟در افتر 2014 هم ساپورت نمیکنه؟؟؟حالا دلیلش چیه که ساپورت نمیکنه ؟؟مگه کودا این کارت قوی نیست؟؟؟با gtx 980 اندکی فاصله داره فقط
    بله کارت گرافیک فوق العاده ایه. کودا هم هست. تو 2014 ساپورت می کنه. ایراد از کارت گرافیک نیست. توی این ورژن از محصولات ادابی مشکلی هست که قراره توی آپدیت جدید برطرف بشه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

سلام

بنده gtx 750 ti رو دارم . و افتر افکت ساپورت نمیکنه

این هم مشکل از ادوبی هست یا کلا نمیشناسه ؟

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

سلام به همه دوستان
    در پست اول نوشته بودم که افترافکت یکسری از گرافیک ها رو کلا نمیشناسه
    خود ادوب اعلام کرده که فعلا گرافیکهای سری **9 رو برای افتر افکت خریداری نکنین ، همچنین سری 750 و 750Ti رو.
    در حال حاضر دو کارت گرافیکی که افتر افکت کاملا ساپورت خوبی ازشون داره در زیر هست :
    GTX Titan که خب یه مقدار گرونه
    و GTX 780 Ti با حافظه 3 گیگابایت که قیمت مناسبی هم داره
    به این لینک هم سر بزنید ، اطلاعات خوبی توش هست :
    http://www.studio1productions.com/Ar...terEffects.htm
    اگر باز نشد با فیلترشکن امتحان کنید
    اگر اطلاعات جدیدی از آپدیت جدید یا راهکار جدیدی پیدا کردین تو همین پیج بذارین بقیه هم استفاده کنن
    ممنون و تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط MohamaD.Z نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    در پست اول نوشته بودم که افترافکت یکسری از گرافیک ها رو کلا نمیشناسه
    خود ادوب اعلام کرده که فعلا گرافیکهای سری **9 رو برای افتر افکت خریداری نکنین ، همچنین سری 750 و 750Ti رو.
    در حال حاضر دو کارت گرافیکی که افتر افکت کاملا ساپورت خوبی ازشون داره در زیر هست :
    GTX Titan که خب یه مقدار گرونه
    و GTX 780 Ti با حافظه 3 گیگابایت که قیمت مناسبی هم داره
    به این لینک هم سر بزنید ، اطلاعات خوبی توش هست :
    http://www.studio1productions.com/Ar...terEffects.htm
    اگر باز نشد با فیلترشکن امتحان کنید
    اگر اطلاعات جدیدی از آپدیت جدید یا راهکار جدیدی پیدا کردین تو همین پیج بذارین بقیه هم استفاده کنن
    ممنون و تشکر
    دوست عزیز ممنون از پاسخگوییت .لینکی هم که دادی خوندم کامل .جالب اینجاست که نوشته بود که کارتهای nvidia هسته های کوداش به مراتب نسبت به قیمتشون از Quadro ها بالاتره حالا چقدر علمی بررسی کرده بودو خدا میدونه .نهایتا این که ادوبی از سری 900 nvida رو ساپورت نمیکنه باعث تعجب و تاسف و ناراحتیه .دوستان عزیزی که الان میخوان کارت بخرن بدوننننننن که after فقط سری titan رو ساپورت میکنه که کارتشم ماشالله گرونه خیلی .در ضمن اون کلکی که گفتی هم دوباره زدم درسته که به ظاهر ساپورت میکنه در previews ولی هنگام رندر اصلا gpu لود نمیشه حتی 1 درصد . هیچی دیگه کارت خریدیم نکاش کنیم فقط به دردمون که نخورد اهل بازی هم که نیستیم

GeForce GTX 285
    GeForce GTX 470
    GeForce GTX 570
    GeForce GTX 580
    GeForce GTX 590
    GeForce GTX 670
    GeForce GTX 675MX
    GeForce GTX 680
    GeForce GTX 680MX
    GeForce GTX 690
    GeForce GTX 760
    GeForce GTX 770