برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1698 , پاسخ ها : 5
موضوع: سوال خیلی مهم در مورد مت پینت

سوال خیلی مهم در مورد مت پینت

سلام دوستان عزیز
    یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده که شاید سوال خیلی از دوستان باشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه///مرسی.
    سوال:: تو بعضی از کلیپها که مت پینت شده وبازیگر جلوی اون عکسه ساخته شده با فتوشاپ قرار داره خیلی خوب تمام دوره بدن خواننده تمیز جدا شده من هرکاری میکنم فریم به فریم با رتوبراش دوره بازیگرو خیلی هم دقیق جدا میکنم ولی وقتی کار تموم میشه میبینم یه جاهایی از بدن خوردگی داره هنوز!!!!!!!!!
    ولی کارهایی که میبینم از کارگردانهای موزیک ویدیو خیلی تمیز این تکنیک ایجاد میشه انگاری جلوی پرده سبز بوده بعدش بکگراندو حذف کردن وعکسو اضافه کردن..البته آقا امید عزیز قرار بود آموزشو آپ کنه که ازش ممنونم و همچنان منتظر
    امیدوارم سوالمو خوب پرسیده باشم دوستان

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    کیفیت دوربینتون چطوره؟با چه دوربینی فیلم میگیرد؟

7دی...... امین جان مگه به رتو براش بستگی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    اگه کیفیت دوربین بد باشه هر چقدر هم خوب ببرید بازی هم بد میشه.ولی دوبین شما خیلی هم خوبه برای این کار.یه سوال دیگهجایی که فیلم گرفتید رنگ لباس بازیگر چه رنگیه و رگن پس زمینه چیه؟اگر شبیه به هم باشند باز هم کار خوب در نمیاد.به نظر من یه پارچه ی سبز بگیرید خودتون رو خلاص کنید.یا از pentool استفاده کنید که خیلی خیلی خیلی خسته کننده است.

سلام دوست عزيز ....
    در مورد اين سوال بايد بگم خدمتت كه همين طور امين گفت كيفيت دوربين خيلي مهمه و مهم تر از اون اگر دقت كني رنگ لباس با محيط بايد در تضاد هم باشه براي براش بهتر اگر اين دو رعايت بشه شما خيلي راحت مي تونيد كاركتر خودتون رو جدا كنيد ، اگر در موزيك ويدئو ها دقت كنيد براي اين تكنيك بيشتر كاركترها لباسهاي تيره مي پوشن به خاطر اينكه محيط روشن هست و لباس تيره راحت جدا ميشه ...

در مورد آموزش هم بگم خدمتتون قسمت اول رو درست كردم و فقط مونده قسمت دوم كه اونم چشم به زودي هر دو رو آپلود مي كنم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

مرسی از نظرات خوب هردو دوست عزیزم

کلمات کلیدی این موضوع