برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2325 , پاسخ ها : 8
موضوع: ساختن کره سه بعدی در حال چرخش در افتر چطوریه

Exclamation ساختن کره سه بعدی در حال چرخش در افتر چطوریه

نیاز مبرم کمک کنید

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    پلاگین cc sphere

متشکر دادا

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    پلاگین cc sphere
    سلام استاد عزیزم آقای دلیر عزیز
    ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ بنده رو دادید دستتون درد نکنه
    لازمه بابت راهنمائیتون اون علامت رو تیک بزنم
    دستتون درد نکنه
    Meraj Mix

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    دستتون درد نکنه
    قربونت علی جان
    لطف دارید

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    دستتون درد نکنه
    سلام علی آقا جان
    من خودم هنوز شاگردم و انشاءالله میخام در کسوت شاگردی بمونم و فقط یاد بگیرم .
    ولی علی آقا چیزی که من تا بحال باهاش و از نوع نوشته ها و مطالبش فهمیدم مصداق عینی این جمله هستش :
    افتادگی آموز اگر طالب فیضی / هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
    و بحق و شایسته علی اقا خیلی بزرگ منش و بزرگوار هستند . انشاءالله هم خودت و هم خونواده گرامیت همیشه سالم و سربلند و عزیز باشند
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام علی آقا جان
    من خودم هنوز شاگردم و انشاءالله میخام در کسوت شاگردی بمونم و فقط یاد بگیرم .
    ولی علی آقا چیزی که من تا بحال باهاش و از نوع نوشته ها و مطالبش فهمیدم مصداق عینی این جمله هستش :
    افتادگی آموز اگر طالب فیضی / هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
    و بحق و شایسته علی اقا خیلی بزرگ منش و بزرگوار هستند . انشاءالله هم خودت و هم خونواده گرامیت همیشه سالم و سربلند و عزیز باشند
    با سلام خدمت دوست و استاد بزرگوار خودم آقا کمیل عزیز
    شکسته نفسی میفرمائید من که یادم نرفته چقدر از مطالبتون استفاده کردم گذشته از این پیشکسوت بودن در هر جا و هر رده ای خودش حرمت داره.
    باید رعایت بشه .
    دوستان بگذارید مطلب گنگ نمونه نمیخواستم اشاره مستقیم کنم و اول به خودم میگم باید جبران روزهائی که می آمدم استفاده میکردم و میرفتم رو به هر نحوی بکنم و ضمناً به خوم بگم پست که ایجاد میکنم اول سلام بعداً کلام و در آخر اون عزیزی که جواب میده یک دکمه تشکر که در اینترنت و صفحات این چنین بابه که زحمتی نداره شاید زدنش به اندازه نزدنش اهمیت نداشته باشه ، نزدنش کمی صورت خوبی نداره.
    خدایش جو گیر هیچ مسئله ای نشدم . در نظر داشته باشیم بهتره.
    ببخشید حواسم نبود دو شبه نخوابیدم گیج میزم ، بنده هم برای شما و عزیزانتان آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم و همچنین تمام عزیزان سایت
    کمالات شما که کاملاً هویداست و نیاز به تعریف از بزرگ منشی شما نیست و خدایش این مدت مطالب شما و اکثریت کاربران این سایت رو که میخونم افتخار میکنم . شما هم سلام و عرض ادب بنده رو خدمت خانواده برسونین.
    سپاس از همه عزیزان
    ویرایش توسط ali fallah : 03-03-16 در ساعت 20:50
    Meraj Mix

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    با سلام خدمت دوست و استاد بزرگوار خودم آقا کمیل عزیز
    شکسته نفسی میفرمائید من که یادم نرفته چقدر از مطالبتون استفاده کردم گذشته از این پیشکسوت بودن در هر جا و هر رده ای خودش حرمت داره.
    باید رعایت بشه .
    دوستان بگذارید مطلب گنگ نمونه نمیخواستم اشاره مستقیم کنم و اول به خودم میگم باید جبران روزهائی که می آمدم استفاده میکردم و میرفتم رو به هر نحوی بکنم و ضمناً به خوم بگم پست که ایجاد میکنم اول سلام بعداً کلام و در آخر اون عزیزی که جواب میده یک دکمه تشکر که در اینترنت و صفحات این چنین بابه که زحمتی نداره شاید زدنش به اندازه نزدنش اهمیت نداشته باشه ، نزدنش کمی صورت خوبی نداره.
    خدایش جو گیر هیچ مسئله ای نشدم . در نظر داشته باشیم بهتره.
    سپاس از همه عزیزان
    شما لطف داری علی آقا جان
    انشاءالله تلاش همه عزیزان فتح بابی باشه برای کسانی که علاقه مند به یادگیری هستند . حقیقتش رو بگم . احساسم اینه و بهش یقین دارم کسایی که در این سایت خوب ویدئو افکت به محوریت دوست و استاد ارجمندم جناب هادی پور دور هم جمع شدیم سختی ها و ناملایمات زیادی رو در عرصه یادگیری داشتیم و چون یه مسیر سخت و طاقت فرسا رو پشت سر گذاشتیم و به اندازه ی یه جزئی از یک قطره که متعلق به اقیانوس بی کران هستش یه ذره علمی یاد گرفتیم به همین خاطرم همه دارند بی مهابا تمام تلاششون رو می کنند و هر چی یاد دارند به دیگر دوستان عرضه می کنند .
    و این قوی ترین و بهترین نکته مثبت این سایت هستش که به معنی واقعی حس دور هم بودن و حس یه خونواده خوب رو در من و فکر میکنم همه ی ما زنده میکنه . که همه در حال تلاش علمی و رشد و ارتقاء این صنعت در کشور عزیزمون ایران هستیم .
    برای همه عزیزان چه خانمهای عزیز و گرانقدر عضو سایت و چه آقایون گرامی و ارجمند ارزوی سلامتی و بهروزی دارم
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    شما لطف داری علی آقا جان
    انشاءالله تلاش همه عزیزان فتح بابی باشه برای کسانی که علاقه مند به یادگیری هستند . حقیقتش رو بگم . احساسم اینه و بهش یقین دارم کسایی که در این سایت خوب ویدئو افکت به محوریت دوست و استاد ارجمندم جناب هادی پور دور هم جمع شدیم سختی ها و ناملایمات زیادی رو در عرصه یادگیری داشتیم و چون یه مسیر سخت و طاقت فرسا رو پشت سر گذاشتیم و به اندازه ی یه جزئی از یک قطره که متعلق به اقیانوس بی کران هستش یه ذره علمی یاد گرفتیم به همین خاطرم همه دارند بی مهابا تمام تلاششون رو می کنند و هر چی یاد دارند به دیگر دوستان عرضه می کنند .
    و این قوی ترین و بهترین نکته مثبت این سایت هستش که به معنی واقعی حس دور هم بودن و حس یه خونواده خوب رو در من و فکر میکنم همه ی ما زنده میکنه . که همه در حال تلاش علمی و رشد و ارتقاء این صنعت در کشور عزیزمون ایران هستیم .
    برای همه عزیزان چه خانمهای عزیز و گرانقدر عضو سایت و چه آقایون گرامی و ارجمند ارزوی سلامتی و بهروزی دارم
    ببخشید دوست عزیزم اینم بگم و کلام رو ختم کنم و وقت شریفتون رو نگیرم ، شاید باور نکنید این اولین سایت در اینترنت هست که در انجمن فعالیت میکنم جائی عنوان کردم ، فکر میکردم محیط انجمن اینجا هم مثل بعضی جاهای دیگس ، نه اینکه همه اینطورن ، به شانس بنده اولین بار وارد انجمنی شدم که زیاد الفاظ خوش آیند نبود بخاط همین هیچ جا رغبت نمیکردم و حتی گفتم طی این دو سال که عضو ای سایت هستم مدت زمانی که وارد انجمن نمیشدم بقولی عمرم رو هدر دادم.
    در تصدیق حرف شما ، بزنم به تخته ، محیط خیلی صمیمی و بی چشم داشت ، اساتید و کاربران که ماشاء الله حرف ندارن چه از لحاظ معلومات و چه کمالات ، یقیناً بی زحمت هیچ چیز به ثمر نمی نشینه و کمابیش در جریانم. از استاد هم فرمودید واقعاً افتخار سایت که نه افتخار ایرانن و از این که هموطن ایشونم به خودم افتخار میکنم و به داشتن اساتید و بزرگواران و دوستان عزیزی مثل شما.
    از قدیم گفتن دوست خوب بزرگترین سرمایه است
    زنده باشین
    ویرایش توسط ali fallah : 03-03-16 در ساعت 21:16
    Meraj Mix

کلمات کلیدی این موضوع