برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1841 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل افت کیفیت مدل سه بعدی در افتر

مشکل افت کیفیت مدل سه بعدی در افتر

با درود به همه،یه نوشته رو سه بعدی کردم در النمت ولی وقتی وارد افتر میکنم و روش زوم میکنم شدیدا افت کیفیت داره اما وقتی در المنت زوم میکنم مشکلی نداره
    نام: el..2.JPG نمایش: 93 اندازه: 122.3 کیلو بایت

واینم در النمت
    نام: el ..1.JPG نمایش: 93 اندازه: 115.1 کیلو بایت

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام و کسب اجازه از اساتید محترم
    دوست عزیز شما ظاهراً برای زوم تصویر از تنظیمات اسکیل لایه استفاده میکنید که وضوح پائین میاد باید دوربین بسازید و در محیط با دوربین حرکت کنید و نال آبجکت برای کتنرل بهتر روی دوربین اگه نیاز بود و همچنین نور مناسب برای نور دهی و زیبائی کار.
    مختص المنت تری دی در سایت آموزشهای زیادی هست و هم در فروشگاه تمام آموزشهای مربوطه به همراه تمامی مدل های المنت ، ضمناً در خیلی از آموزشهای دیگر کمابیش از المنت استفاده شده .
    اما صرفاً خاص سئوال شما و اینکه محضر استادان ارجمند سایت درس پس داده باشم این آموزش کوتاه و کم حجم رو ببینید سریع درست کردم و فقط دوربین توضیح داده شده امیدوارم مفید باشه و شاگرد خوبی بوده باشم.
    موفق باشید عزیز
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    Meraj Mix

دوست عزیز سپاس از لطف شما ولی اینکارا کردم واین کار را به لطف استاد هادی پور ودیگر سروران یاد گرفتم خب سوالم این بود با رعایت این همه نکات چرا اینجوری افت پیدا میکنه

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadkami نمایش پست ها
    دوست عزیز سپاس از لطف شما ولی اینکارا کردم واین کار را به لطف استاد هادی پور ودیگر سروران یاد گرفتم خب سوالم این بود با رعایت این همه نکات چرا اینجوری افت پیدا میکنه
    این افت نیست دوربین شما داره عملیات فوکوس رو انجام میده!
    برید در تنظیمات دوربین و Depth Of Field رو غیر فعال کنید.

نام: Untitled.jpg نمایش: 89 اندازه: 42.8 کیلو بایت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadkami نمایش پست ها
    استاد عزیز به بهترین شیوه جواب دادن ، پس فوکس دوربین را فعال کرده بودید بله این افت کیفیت نیست .
    جسارته در محضر استاد دوباره جواب دادن اما در مورد همین فوکوس دوربین هم آموزشهای استاد را دیده باشید نه تنها نقص نیست بلکه حسن است حالا مونده کجا و چه جوری استفاده کنید کارتون زیباتر هم میشه.
    استاد جسارت بنده را ببخشند توضیح کامل بود دوباره نوشتم.
    Meraj Mix

درست شد استاد هادی پور عزیز سپاسگزارم وهمچنین از شما دوست بزرگوار که راهنمایی کردید

کلمات کلیدی این موضوع