برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

مشاهده : 4013 , پاسخ ها : 19
موضوع: ساخت تیتراز

ساخت تیتراز

سلام دوستان من یک تیتراز دیدم که تیتراز مختارنامه بود ولی حرفاش نوشته هاش فرق میکرد عین مختارنامه بود میخواستم ببینم چه جوری یشه درست کرد/ میخواستم ببینم تو کدوم نرم افزار میشه تغییر داد مثلا به جای مختارنامه چیزه دیگه نوشته شده بود تو تیتراز

یعنی دقیقاً همون تیتراژ بود با نوشته های دیگه؟
    اگه اینطوری باشه که خود تیتراژ مختارنامه رو تغییر دادن. نه این که نوشته ها رو پاک کرده باشن و از نو نوشته باشن. روی سورس اصلی این اتفاق افتاده.
    ولی اگه شبیه بوده که خب از صفر ساختنش
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

استاد میخوام مثل اون بسازم مثلا خون پاشیده بشه با نوشته ها باید چیکار کنم

چرا کسی جواب نمیده

سلام. ببین تیتراژ مختارنامه رو من یکمش رو دیدم. اون هم تو یو تویوب. و الان یادم نیست چطوری بود. یه چندتا عکس اگه امکانش هست بزار یا ویدئوش رو بزار تا اگر سوادش رو داشتم کمکت کنم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

http://www.aparat.com/v/WCjuO استاد ویویوش اینه فقط اون خونهایی که پخش میشه تو ویدیو رو میخوام

فقط خون های پخش شده درتیتراز که هست مثل دود پراکنده میشن اونا روم میگم میخوام ببینم تو corel video چه جوری حلش کنم

یک بلاگین هست بنام (mSplatter) ازشرکت (motionvfx)شما اینوتهیه کنید 100 جلوه حرکت خون وجوهر لکه به صورت آلفا. با کیفیت 4k داره/ موفق باشی لینک سایت خرید وهمچنین ۲فریم هم براتون نمونه کارمی ذارم

http://samadionline.ir/index.php?opt...category_id=99سفارش تلفنی : 09127468470
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

عزیز من مثل اون فیلم مختار میخوام اینجوریشو میخوام که داداش
    ضمنا پلاگین برا کدوم برنامه هست؟

اینایی که گذاشتی داداش ایا حرکت خون بصورت فیلم هست میشه زد رو یفیلم دیگه مثلا تو نرم افزار مونتاز مثل مختارنامه میشه درست کرد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع