برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1915 , پاسخ ها : 9
موضوع: مشکل Elemetn 3D

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785

درخواست راهنمایی برای رفع مشکل Elemetn 3D

با سلام چرا Element 3D من این مشکل رو داره ؟
    باید چیکار کنم ؟
    نام: 1.JPG نمایش: 104 اندازه: 167.3 کیلو بایت
    ویرایش توسط NewView : 04-14-18 در ساعت 11:20
    Everything I want
    I Have !!!

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    کسی نیست کمکم کنه ؟
    Everything I want
    I Have !!!

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    دوستان ممنون میشم بهم کمک کنین
    Everything I want
    I Have !!!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب این مشکل عادی نیست و فکر نکنم تا حالا کسی به این مشکل برخورده باشه ولی حتما به خاطر کارت گرافیک است
    ویندوز 10 برای Element 3d مشکل داره و خیلی وقتها کار میکنه یا کار نمیکنه و همچنین کارت گرافیک و خود پلاگین رو همیشه باید آپدیت کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    خوب این مشکل عادی نیست و فکر نکنم تا حالا کسی به این مشکل برخورده باشه ولی حتما به خاطر کارت گرافیک است
    ویندوز 10 برای Element 3d مشکل داره و خیلی وقتها کار میکنه یا کار نمیکنه و همچنین کارت گرافیک و خود پلاگین رو همیشه باید آپدیت کنید
    استاد یک سوال داشتم
    من آموزش هایی رو از شما خریداری کردم از قبیل cinema 4d premiere after effects متأسفانه هاردم سوخت و تنها پس از یک هفته جستجو dvd های افترافکت رو پیدا کردم ممکنه بقیه رو برام با هزینه کم ارسال کنین ؟ یا لینک دانلود بدین ؟ من خریداری کردم ولی هاردم سوخت و همشون حذف شد دی وی دی ها هم پیدا نمیشه
    Everything I want
    I Have !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط NewView نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم بهم کمک کنین
    اگر قبلا با همین سیستم این مشکل رو نداشتین و ویندوز عوض کردین ، آخرین آپدیت کارت گرافیک رو دانلود و نصب کنید شاید درست بشه . اگر افترافکت 2018 رو نصب کردین حتما پلاگین و کرک مخصوص 2018 المنت 3d رو نصب کنید و مطمئن باشید درست کرک میکنید .
    به قول استاد هادی پور به احتمال زیاد از کارت گرافیک هست ...
    برای من روی لپ تاپم که کارت گرافیکش ati بود صحفه سیاه برفکی می شد که با نصب آخرین آپدیت کارت گرافیک درست شد .

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط RAEF نمایش پست ها
    اگر قبلا با همین سیستم این مشکل رو نداشتین و ویندوز عوض کردین ، آخرین آپدیت کارت گرافیک رو دانلود و نصب کنید شاید درست بشه . اگر افترافکت 2018 رو نصب کردین حتما پلاگین و کرک مخصوص 2018 المنت 3d رو نصب کنید و مطمئن باشید درست کرک میکنید .
    به قول استاد هادی پور به احتمال زیاد از کارت گرافیک هست ...
    برای من روی لپ تاپم که کارت گرافیکش ati بود صحفه سیاه برفکی می شد که با نصب آخرین آپدیت کارت گرافیک درست شد .
    میتونم یه خواهشی کنم ؟
    شما لینک افترافکت و المنت ای که مشکلی نداشتین رو برام بفرستین ؟ من دیشب آخرین نسخه رو هم نصب کردم ولی حل نشد
    Everything I want
    I Have !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط NewView نمایش پست ها
    میتونم یه خواهشی کنم ؟
    شما لینک افترافکت و المنت ای که مشکلی نداشتین رو برام بفرستین ؟ من دیشب آخرین نسخه رو هم نصب کردم ولی حل نشد
    ورژن افترافکتی که من روی ویندوز 10 الان دارم باهاش کار میکنم 15.0.0 هست و فکر کنم از سایت سافت 98 گرفته باشم البته الان یه ورژن جدیدتر گذاشته برا دانلود .البته این خیلی مهم نیست . کرک کردن افتر به شکل صحیح و کامل مهم هست .

برای پلاگین element 3d هم ورژنی که من دارم Element 3D v2.2.02100 این هست ولی ورژن جدیدتر رو میتونی از لینک زیر دانلود کنی
    لینک دانلود :
    http://forum.video-effects.ir/thread19677.html

فقط پچ 2018پلاگین element 3d رو که لازم هست روی پلاگین اصلی نصب بشه رو براتون آپلود کردم . البته دوستان در همین سایت زحمت کشیدن و گذاشتن منتهی این دقیقا چیزی هست که خودم بدون مشکل دارم استفاده میکنم .
    دانلود پچ 2018 element3d
    لینک دانلود :
    http://s9.picofile.com/file/83237364...D8%AA.rar.html

ان شاالله که کارت حل بشه
    ویرایش توسط RAEF : 04-15-18 در ساعت 11:42

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط RAEF نمایش پست ها
    ورژن افترافکتی که من روی ویندوز 10 الان دارم باهاش کار میکنم 15.0.0 هست و فکر کنم از سایت سافت 98 گرفته باشم البته الان یه ورژن جدیدتر گذاشته برا دانلود .البته این خیلی مهم نیست . کرک کردن افتر به شکل صحیح و کامل مهم هست .

برای پلاگین element 3d هم ورژنی که من دارم Element 3D v2.2.02100 این هست ولی ورژن جدیدتر رو میتونی از لینک زیر دانلود کنی
    لینک دانلود :
    http://forum.video-effects.ir/thread19677.html

فقط پچ 2018پلاگین element 3d رو که لازم هست روی پلاگین اصلی نصب بشه رو براتون آپلود کردم . البته دوستان در همین سایت زحمت کشیدن و گذاشتن منتهی این دقیقا چیزی هست که خودم بدون مشکل دارم استفاده میکنم .
    دانلود پچ 2018 element3d
    لینک دانلود :
    http://s9.picofile.com/file/83237364...D8%AA.rar.html

ان شاالله که کارت حل بشه
    مرسی توکل بر خدا ببینم چی میشه
    Everything I want
    I Have !!!

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    استاد ؟؟؟؟؟
    استاد یک سوال داشتم
    من آموزش هایی رو از شما خریداری کردم از قبیل cinema 4d premiere after effects متأسفانه هاردم سوخت و تنها پس از یک هفته جستجو dvd های افترافکت رو پیدا کردم ممکنه بقیه رو برام با هزینه کم ارسال کنین ؟ یا لینک دانلود بدین ؟ من خریداری کردم ولی هاردم سوخت و همشون حذف شد دی وی دی ها هم پیدا نمیشه
    Everything I want
    I Have !!!