برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30

مشاهده : 6217 , پاسخ ها : 29
موضوع: پیر کردن چهره در افتر افکت

پیر کردن چهره در افتر افکت

سلام به همه

ببخشید من اموزش پیر کردن چهره رو تو افتر افکت میخواستم کسی میتونه کمکم کنه ؟ ( خیلی ضروریه)

تا به حال نشنیدم کسی بتونه در افترافکت چهره رو پیر کنه ، البته شاید بشه ولی بخوای روی یک ویدئو اعمال کنی ، روزها و هفته ها طول میکشه که بخوای فریم به فریم این کار رو انجام داد ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

عزیزم چهره رو تو فتوشاپ پیر می کنن نه تو افترافکت فکر نکنم چنین آموزشی باشه که چهره رو تو افترافکت پیر کنن،
    امیدوارم بروبچ همچنین آموزشی داشته باشن
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

دوستان خیلی ممنون که جواب دادید / من یه فیلم ساختم که شخصیت اصلی فیلم پیر میشه و نمیتونستم گریم کنم چون ابزاراشو نداشتم الان میخوام که اگه بشه با افتر افکت این کارو بکنم / یه سوال دیگه میشه رنگ موی اون شخصیت رو سفید کنم ؟

عزیزم رنگ موی شخصیت رو بخوای با نرم افزار سفید کنی خیلی کار می بره اما شما می تونید با هزینه ی کمی رنگ مو بخرید و مو های بازیگرتون رو رنگ کنید به نظر من این کار خیلی بهتره
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

میدونم بهتره ولی شرایط جوریه که نمیشه این کارارو بکنیم حالا اگه اموزشش رو دارین لطفا بزارید
    خیلی ممنون

شما يه عكس از صورت طرف بگير و تو فتوشاپ پيرش كن .
    م با تكنيك morph شايد بتوني به هدفت برسي . البته استادان بايد نظر بدن در اين باره .

آموزش : http://www.video-effects.ir/?p=2554

خیلی ممنون ولی بیشتر سکانسای فیلمم اون شخصیتی که پیر شده چهرش نیم رخه / خواهش میکنم کمک کنید خیلی ضروریه

ديگه هيچ راهي به جز فريم به فريم نيست

خب این فریم به فریم چجوریه اگه میشه اونو بهم بگید لطفا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع