برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 3165 , پاسخ ها : 16
موضوع: برای خرید سیستم راهنمایی کنید

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674

برای خرید سیستم راهنمایی کنید

دوستان من میخوام یه سیستم (فقط کیس) با بودجه 2 ملیون بخرم و اصلا از مشخصات سیستم سر در نمیارم
    بیشتر با افتر افکت ، سینما فوردی ، پیریمیر و فتوشاپ کار میکنم
    میخوام جوری باشه که دیگه بعدا اگه کم آوردم عوض نکنم فقط بتونم ارتقا بدم
    کمک کنید چه سیستمی بگیرم
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

سلام
    پیشنهاد من اینه :

مادربرد : GIGABYTE P110-D3 LGA1151 H110

296

پردازنده : Intel® Core™ i5-6500
    709

رم : Kingston HyperX FURY 8GB 2400Mhz CL15 DDR4
    194

هارد : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB
    190

کیس : Green Z2 Honor
    140

پاور : GREEN GP550A-UK 80Plus Gold
    260

دی وی دی رایتر : 50 تومن

شد 1.84 تومن
    اگه خواستین تا 2 تومن یا یه خنک کننده بگرین ، یا روی مادربرد بهتر هزینه کنین یا هر دو رو بگیرین . پیشنهادم مادربرد GIGABYTE H170-D3H LGA1151 H170 با قیمت 475 تومن هست
    با این هزینه هم نمیشه گرافیک انتخاب کرد (یا گرافیک خوبی در نمیاد) . بعدا گرافیک تهیه کنین
    تا زمانی که گرافیک تهیه نکنین ، هم سرعت پردازش توی بعضی از این نرم افزارها کندتره و هم توی بعضی از پلاگین ها مثل المنت 3 دی دچار مشکل میشین
    ویرایش توسط sajjadkhati : 11-11-16 در ساعت 12:06

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    اگه میشه گرافیک رو هم بگید اگه قیمتش کمی بیشتر بشه هم مشکلی نیست
    ممنون
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

نقل قول نوشته اصلی توسط Newsgraph نمایش پست ها
    اگه میشه گرافیک رو هم بگید اگه قیمتش کمی بیشتر بشه هم مشکلی نیست
    ممنون

حداقل گرافیک ، گرافیک gtx 950 هست که برای کارهای گرافیکی مناسب هه :
    GIGABYTE GTX 950 WF 2X OC 2GB GDDR5
    655

اگه بیشتر خواستین هزینه کنین ، گرافیک 1060 با قیمت بالای 1.2 تومن
    ولی به نظرم صبر کنین و بجای کارت gtx 950 ، کارت gtx 1050 که در آینده ی نزدیک میاد توی بازار (شاید چند ماه دیگه) رو تهیه کنین ، بهتر هه
    کمتر از gtx 950 هر چند پیشنهاد نمیشه ولی گرافیک 750Ti با قیمت حدود 400 تا 500 تومن هست
    کمتر از 750Ti هم اصلا مناسب کارهای گرافیکی نیست

-----------------
    بعدا هم یه ssd تهیه کنید

سلام

پیشنهاد میکنم پاور رو گرین نگیرین از مارک های معتبر مثل کولر مستر یا corsair تهیه کنید

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    سلام

پیشنهاد میکنم پاور رو گرین نگیرین از مارک های معتبر مثل کولر مستر یا corsair تهیه کنید
    سلام
    دوست عزیز ، گرین یکی از معتبرترین برندهاست که نسبت قیمت به کارایی بالاتری (از برندهای دیگه) رو ارائه میده در بعضی از مدل هاش مخصوصا در این مدلش که پیشنهاد دادم
    بعد اینکه درباره ی برند نمیشه نظر خاصی داد در اغلب موارد . باید دو مدل از برندهای مختلف رو با هم مقایسه کرد (به نسبت قیمت) نه کل برند رو

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ، گرین یکی از معتبرترین برندهاست که نسبت قیمت به کارایی بالاتری (از برندهای دیگه) رو ارائه میده در بعضی از مدل هاش مخصوصا در این مدلش که پیشنهاد دادم
    بعد اینکه درباره ی برند نمیشه نظر خاصی داد در اغلب موارد . باید دو مدل از برندهای مختلف رو با هم مقایسه کرد (به نسبت قیمت) نه کل برند رو
    وعلیکم السلام عزیز

"گرین یکی از معتبرترین برندهاست"

وضعیت و کیفیت شرکت گرین مشخصه و بنده هم از روی تجربه عرض کردم

"بعد اینکه درباره ی برند نمیشه نظر خاصی داد در اغلب موارد . باید دو مدل از برندهای مختلف رو با هم مقایسه کرد (به نسبت قیمت) نه کل برند رو"

بله حرف شما درسته و من هم نگفتم همه محصولات گرین بی کیفیت و... هستند ، شاید در بین محصولاتش محصول خوب هم باشه اما در اکثر موارد اینطور نیست

اینکه میگین

"بعد اینکه درباره ی برند نمیشه نظر خاصی داد در اغلب موارد باید دو مدل از برندهای مختلف رو با هم مقایسه کرد (به نسبت قیمت) نه کل برند رو"

باهاش مخالفم .اتفاقا ، میشه به طور کلی دو برند رو مقایسه کرد. مثلا الان بنده کل برند سایپا رو با برند BMW مقایسه میکنم و میگم که برند سایپا کیفیتش خیلی پایین تر از BMW هست

برند گرین با برند هایی مثل کولر مستر و کورسیر و خیلی برند های معتبر دیگه واقعا قابل مقایسه نیست

به هر حال امیدوارم صاحب تاپیک بهترین سیستم ممکن رو با پولش بخره

در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    وعلیکم السلام عزیز

"گرین یکی از معتبرترین برندهاست"

وضعیت و کیفیت شرکت گرین مشخصه و بنده هم از روی تجربه عرض کردم

"بعد اینکه درباره ی برند نمیشه نظر خاصی داد در اغلب موارد . باید دو مدل از برندهای مختلف رو با هم مقایسه کرد (به نسبت قیمت) نه کل برند رو"

بله حرف شما درسته و من هم نگفتم همه محصولات گرین بی کیفیت و... هستند ، شاید در بین محصولاتش محصول خوب هم باشه اما در اکثر موارد اینطور نیست

اینکه میگین

"بعد اینکه درباره ی برند نمیشه نظر خاصی داد در اغلب موارد باید دو مدل از برندهای مختلف رو با هم مقایسه کرد (به نسبت قیمت) نه کل برند رو"

باهاش مخالفم .اتفاقا ، میشه به طور کلی دو برند رو مقایسه کرد. مثلا الان بنده کل برند سایپا رو با برند BMW مقایسه میکنم و میگم که برند سایپا کیفیتش خیلی پایین تر از BMW هست

برند گرین با برند هایی مثل کولر مستر و کورسیر و خیلی برند های معتبر دیگه واقعا قابل مقایسه نیست

به هر حال امیدوارم صاحب تاپیک بهترین سیستم ممکن رو با پولش بخره

در پناه حق...

سلام
    شما تا قیمت حدود 260 تومن ، پاور 550 واتی ، با این جزئیات و کیفیت ، کدوم مدل منظورتونه؟

دوست عزیز ، من بررسی کردم یه کم .
    نتیجه ای که تا حالا که گرفتم ، در پاورهای 550 واتی موجود در بازار ، اتفاقا پاورهای کولرمستر و کورسیر ، مدل هایی نداشتن که رقیب جدی اون مدل از پاور گرین باشه
    پاورهایی که بهتر از اون مدل از گرین ای که گفتم هستن ، اون هم نه از همه ی جهات ، بلکه از بعضی از جهات ، اینان :

Antec TP-550C 80Plus Gold با قیمت حدود 350 تومن و کمیاب در بازار
    EVGA SuperNOVA 550 G2 80Plus Gold با قیمت 390 تومن و کمیاب در بازار
    BitFenix FURY 550W Fully Alchemy Sleeved Cable با قیمت 400 تومن

اینکه جداگانه همه ی جزئیات این پاورها رو مقایسه کنیم با اون پاور گرین خوب خیلی وقت گیره ولی توی این 3 مدل ، پاورهای antec و evga بازدهی شون (efficient شون) که یکی از مهمترین عامل انتخاب پاور هست ، با اون مدل پاور گرین برابر هست . البته گزینه های زیاد دیگه برای انتخاب پاور هست مثل تعداد ریل و مقاومت دمایی (دمای عملیاتی) و pfc و تعداد ساعات عمر مفید و بسیاری از موارد دیگه که در بعضی از موارد ، این 3 تا پاور از اون مدل گرین بهتر بودن
    اما با در نظر گرفتن قیمت شون ، به نظرم ارزش خرید بالایی ندارن . مخصوصا مدل های EVGA و BitFenix که در حد 400 تومن هستن . بجای اینها ، با اضافه
    کردن 70 تومن یعنی با 470 تومن ، پاور حرفه ای GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum رو میشه خرید که بررسی هاش توی اینترنت هست
    پاوری هم که از کولر مستر که از اون مدل 260 تومنی گرین بهتر باشه هم توی توان 550 وات چیزی انگار توی بازار نیست ولی توی توان 650 وات مدل Cooler Master V650S Semi-Modular 80Plus Gold با قیمت 394 تومن هست که نسبت به 650 وات بودنش ، ارزش خرید بیشتر از اون دو تا پاور رو داره (EVGA و BitFenix) ولی باز هم به ارزش خرید پاور 470 تومنی GREEN GP750B-OC+ نمیرسه به نظرم

بعد اینکه پاوری که توی 550 وات ، از اون مدل گرین 260 تومنی (GP550A-UK) یه کم بهتر باشه و به نسبت بهتر بودن ، ارزش خرید داشته باشه پاور DeepCool DQ550ST 80Plus Gold با قیمت 300 تومن هست ولی تفاوت کیفیت و جزئیات شون خیلی نیست ولی هر دو به نظرم از ارزش خرید برابر برخوردارن . اما از اونجایی که یه عامل مهم گارانتی هست و گارانتی اون مدل DeepCool هم ناشناخته هست در مقابل گارانتی گرین ، من گرین رو ترجیح یدم

در کل همه ی جزئیات که در نظر گرفته شه ، باز هم اون مدل گرین ، یکی از عالی ترین انتخاب ها میتونه باشه به نظرم

یه چیزی رو آقای Newsgraph فراموش کردم بگم که اون پاور پیشنهادی ، در صورتی هست که گرافیک بالاتر از Gtx 1080 در آینده نخرین (چون در آینده قراره گرافیک Gtx 1080Ti بیاد)
    کلا اون پاور برا گرافیک ها با مصرف زیر 200 وات هست (گرافیک 1080 مصرفش 180 وات و گرافیک 1080Ti مصرفش 250 وات هست) و اگه انتخاب بالاتر میخواین داشته باشین (مثل 1080Ti یا Titan X Pascall که هر دوشون در آینده میان) ، به نسبت اون مدل و مصرفش ، پاور با توان بالاتر رو باید انتخاب کنین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین