برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2139 , پاسخ ها : 3
موضوع: هنگ هنگام رندر! #پریمیر

هنگ هنگام رندر! #پریمیر

درود رفقا
    من تو پریمیر یه عکس حجم بالا (41 م.ب) رو موشین کردم در حد 40 ثانیه و روش موزیک گداشتم
    حالا که میخوام رندر بگیرم همون اول که میزنم واسه رندر شدن سیستم هنگ میکنه و نمیشه هیچ کاری کرد!
    هم با رندر خودش هم میدیا اینکودرو تست کردم همینجوره
    سیستممم کر آی 7 ، رم 8گیگه
    راه حلی دارین؟

*یه پیشنهادی هم دارم واسه تالار*

آیکون های پست رو به آیکونهای پریمیر ، افتر افکت ، ادیوس و ... تغییر بدین که وقتی پست میذاریم تیک بزنیم مربوط به کدوم نرم افزاره

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    منظورتان از عکس حجم بالا چیه ؟! ... پریمیر و کلاً نرم افزار های ویرایش فیلم معمولا یا پروژه هایی میسازند که اندازه دارد و برایش تفاوتی ندارد که شما ورودیتان چقدر است و نرم افزار خودش آنرا با قالب پروژه تطبیق میدهد یا خودتان به آن یک اندازه و قالب میدهید . مثلا اچ دی یا فور کا یا دی وی .... احتمالا مشکل از جای دیگر و شاید از تنظیمات خروجی گرفتنتان است . شاید اندازه ها را دستکاری میکنید و چون سیستم چنان فرمتی را نمیشناسد هنگ میکند .

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    منظورتان از عکس حجم بالا چیه ؟! ... پریمیر و کلاً نرم افزار های ویرایش فیلم معمولا یا پروژه هایی میسازند که اندازه دارد و برایش تفاوتی ندارد که شما ورودیتان چقدر است و نرم افزار خودش آنرا با قالب پروژه تطبیق میدهد یا خودتان به آن یک اندازه و قالب میدهید . مثلا اچ دی یا فور کا یا دی وی .... احتمالا مشکل از جای دیگر و شاید از تنظیمات خروجی گرفتنتان است . شاید اندازه ها را دستکاری میکنید و چون سیستم چنان فرمتی را نمیشناسد هنگ میکند .
    منظورم اینه که سایز عکسی که انداختم تو
    پریمیر
    14978 * 9948 پیکسل و 300 Dpi و حجم 41 مگابایت هست.
    اما سکوعنس و خروجیم روی 1200 * 1200 پیکسله.
    مشکل از کجا میتونه باشه؟
    اگه میشه یکی یه عکس رو ریسایز کنه به این سایزی که من کردم و چندتا موشین ساده بهش بده در حد 16 ثانیه ، رندر بگیره ببینه همینجور هنگ میکنه یا نه؟!

بالاخره بعد از 1 ساعت و 5 دقیقه این کلیپ 16 ثانیه ایه کم کار و افکت رو رندر گرفت! خیلی عجیب بود.

کلمات کلیدی این موضوع