برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2057 , پاسخ ها : 5
موضوع: پروژه آماده

پروژه آماده

دوستان بنده تعدادی پروژه آماده برای میکس فیلم های عروسی میخوام...... سایتی هست که بتونیم دانلود کنیم؟

سایت که زیاده ولی اینجا نباید تبلیغ کنیم. همین سایت هم بگردی بخشی از انجمن به پروژه آماده اختصاص داره.
    در ضمن. چه نوع پروژه ای؟؟؟؟
    رقص؟ استارت؟تیتراژ؟عکس؟؟؟
    اونقت پروژه ی چی؟؟؟
    افترافکتس؟ پریمیر؟ ادیوس؟

از نظر نرم افزار هیچ فرقی نداره...... از نظر نوع سینک هم هرچی باشه مورد نیازه.... چون یک فیلم عروسی کامل رو میخوام تدوین کنم همه موارد نیازم میشه..... اگر توی همین گروه های سایت هم لینکی برای دانلود باشه..... که خیلی عالیه

نقل قول نوشته اصلی توسط loozbeh نمایش پست ها
    از نظر نرم افزار هیچ فرقی نداره...... از نظر نوع سینک هم هرچی باشه مورد نیازه.... چون یک فیلم عروسی کامل رو میخوام تدوین کنم همه موارد نیازم میشه..... اگر توی همین گروه های سایت هم لینکی برای دانلود باشه..... که خیلی عالیه
    در بخش افترافکت پروژه آماده به اندازه کافی هست که واسه کلیپ عکسات استفاده کنی. واسه بقیه کلیپا مثل باغ و دنس و اسپورت و ... خودت باید پروژه بسازی. ینی یه آهنگ انتخاب کنی، طبق ریتمش پلاناتو بچینی و تصاویر و انتخاب کنی.
    پروژه آماده واسه کلیپا ی مجالس که به روز باشه و به درد بخوره کم پیدا میشه. به نظر من که پیدا نمیشه.
    باید خودتون همت کنید و وقت بذارید و بسازید و دفعات بعد اونا میشه نمونه و با همونا فیلمای دیگتونو ادیت کنید.

سلام
    پروژه آماده برای میکس فیلم های
    عروسی برای پریمایر
    میخوام...... سایتی هست که بتونیم دانلود کنیم؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، همانطوریکه بقیه دوستان هم فرمودند مطمئن باش که پروژه های آماده ای که در بازار هستند بجز آنهایی که از سایتهای معروف خارجی دانلود میشوند " که آنهم نه همه بخشهایشان بلکه اغلب آلبومهایش فقط " قابل استفاده هستند و مابقی خصوصا آنهایی که در سایتهای ایرانی چه برای "فروش "و چه برای "دانلود" گذارده میشوند فقط جنبه آموزشی شان ارزشمند است و نه هیچ چیز دیگرشان و مابقی انتظارات از این پروژه ها فقط وقت تلف کردن است . خصوصا آن دسته از پروژه هایی که تحت نام پروزه های عروسی برای دانلود در اختیار عموم است عموما از مُد افتاده و گاهاً متعلق به عهد بوق هستند . پس اگر دستی در آتش دارید خودتان همت کنید و پروژه های جدید برای خودتان تعریف کنید . چون همه میدانند بجز جنبه آموزشی شان اینگونه پروژه ها غیر قابل استفاده هستند . این مشکل تنها شما نیست بلکه مشکل ومشغله فکری خیلی از دوستان است لذا این مطلب را صادقانه عرضه کردم . موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع