برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1561 , پاسخ ها : 4
موضوع: اساتید محترم لطفا کمک کنید!!!

blackhat02 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21994

اساتید محترم لطفا کمک کنید!!!

سلام . من یه مدل ساختم که عکسشو در زیر میزارم همه اجزا این مدل جدا هستند یعنی پارو جدا ساختم دست رو همینطور انگشت و ...
    اما داخل اموزش هایی که دیدم برای ریگ کارکتر بدن یکتیکه بوده و ریگ مشده ولی مال من نه چون جدا بود خواستم اساتید راهنمایی کنید و بگید باید چیکار کنم واقعا نیاز دارم

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

خوب همه رو انتخاب کن بعد کلیک راست کن و گزینه conecct objects+delet رو انتخاب کن.اینطوری همشون یکی میشن

blackhat02 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21994
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    خوب همه رو انتخاب کن بعد کلیک راست کن و گزینه conecct objects+delet رو انتخاب کن.اینطوری همشون یکی میشن
    واقعا سپاسگزارم

heidar آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    27445
    سلام داداش گلم blackhat02 خیلی قشنگ شده بیا یه کاری کن. مشکلی که داشتین رو یکی از کاربرا براتون برطرف کرد. حالا برای اینکه تشکری باشه از انجمن همین آموزش رو با صدای خودتون همراه با فایل پروژه برای دانلود قرار بده تا بقیه هم استفاده کنند. چون کار خودتونه و نمونه خارجی نداره. هر چی باشه قبول داریم شکل مدلتون شاید زیاد مهم نباشه ولی مهم روش کارتون از اول تا تبدیل شدن به این قول یا هر چیز دیگست.

blackhat02 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21994
    نقل قول نوشته اصلی توسط heidar نمایش پست ها
    سلام داداش گلم blackhat02 خیلی قشنگ شده بیا یه کاری کن. مشکلی که داشتین رو یکی از کاربرا براتون برطرف کرد. حالا برای اینکه تشکری باشه از انجمن همین آموزش رو با صدای خودتون همراه با فایل پروژه برای دانلود قرار بده تا بقیه هم استفاده کنند. چون کار خودتونه و نمونه خارجی نداره. هر چی باشه قبول داریم شکل مدلتون شاید زیاد مهم نباشه ولی مهم روش کارتون از اول تا تبدیل شدن به این قول یا هر چیز دیگست.
    گذاشته شد دوست عزیز با عنوان ساخت مدل ربات baymax

کلمات کلیدی این موضوع