برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2849 , پاسخ ها : 4
موضوع: موشن بلور در افتر افکت

Question موشن بلور در افتر افکت

سلام دوستان

ببخشید یک سوال اساسی و مهم

اگر تا حالا دقت کرده باشید افتر افکت یک قابلیت موشن بلور داره که اگر فعالش کنید و گزینه موشن بلور لایه را هم فعال کنید لایه هر موقع که حرکتی داشته باشه با افکت بلور هست

به تصویر زیر نگاه کنید

این دو گزینرو عرض کردم دوستان

ولی مشکلی که هست اینه که مثلا من نمیخوام در تمام حرکات یک شیپ موشن بلور فعال باشه میخوام مثلا در یک زمان خاص موشن بلورش فعال باشه

ممنون میشم دوستان جواب بدن
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    برای این کار باید برای موشن بلور کیفریم بسازید که متاسفانه این قابلیت رو نداره
    http://forum.video-effects.ir/thread14202.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام

شما باید ذهنتون رو پویاتر کنید و بتونید خیلی از کارها رو توی افترافکت با ترفند انجام بدید!
    مثلا برای این یکی میتونید این ترفند رو بزنید:

بعد از اینکه لایه شیپ یا هرلایه دیگه خودتون رو انیمیت کردید از زمانی مشخص اون رو برش بزنید (Ctrl+Shift+D) = Split Layer
    و حالا میتونید روی لایه دوم موشن بلور رو فعال کنید و بهمین ترتیب میتونید برشهای بیشتری هم داشته باشید..

و همچنین استفاده از افکت CC Force Motion Blur بجای موشن بلور استاندارد افترافکت هم میسر هست..

موفق باشید
    ویرایش توسط flex : 01-12-17 در ساعت 21:19
    Droptuts.com

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_VFX نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این ترفندی که شما عرض کردین خوب است ولی راه بهتری هم برای ایجاد موشن بلور بصورت کی فریم وجود دارد

دوست عزیز بنده یک پلاگین براتون پیوست کردم که میتونید بصورت کی فریم به شیپ هاتون افکت موشن بلور را اعمال کنید .

همچنین این پلاگین نسخه 5.1.0 هست که در حال حاضر نسخه جدید تری هم از آن وجود دارد 5.1.7 که پولی هست و باید آن را بخرید

کرک شده این پلاگین همین نسخه ای هست که برایتان قرار داده ام

بعد از نصب پلاگین کافیست در پنل افکت و پریست RSMB را جستجو کنید RSMB Pro را درگ کنید و روی شیپ مورد نظر اعمال کنید که میتوانید از پنل تخصصی افکت موشن و بلور رو روی شیپتون اعمال کنید .

امید وارم متوجه شده باشید موفق باشید

ممنون از شما دوست عزیز

ولی ای کاش قبل از عنوان این مطلب کمی درمورد این پلاگین تحقیق میکردید و یا اونرو تست میکردید!
    پلاگین RSMB (ReelSmart MotionBlur) که معرفی فرمودید برای ایجاد موشن بلور روی کیفریم نیست!
    RSMB برای ایجاد موشن بلور روی پیکسل های فوتیج یا فیلم بکار میره، یعنی زمانی که شما یک فیلم یا رندر دراختیار داشته باشید و بخواهید عناصر متحرک داخل فیلم رو موشن بلور بدید..

و پلاگین Pixel Motion Blur خود افترافکت هم همینکارو انجام میده که از این لحاظ هم نیازی به نصب RSMB نیست..

همچنین همونطور که توی مطلب عنوان کردم اگر بخواهید موشن بلور کیفریم رو با استفاده از پلاگین انجام بدید بهترین گزینه CC Force Motion Blur خواهد بود..

ویرایش توسط flex : 01-13-17 در ساعت 12:23
    Droptuts.com

منکه منظورتون رو نفهمیدم!

سوال درمورد ایجاد موشن بلور روی شیپ دارای کیفریم هست!!
    و همینطور که میبینید RSMB دراین مورد موشن بلور ایجاد نمیکنه!!!
    اینهم تست:

و اینهم cc Force

بله دقیقا فرق میکنند! منهم هین رو عنوان کردم..

ویرایش توسط flex : 01-13-17 در ساعت 13:05
    Droptuts.com

کلمات کلیدی این موضوع