برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2669 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل پیغام رزولوشن پریمیر

مشکل پیغام رزولوشن پریمیر

درود
    بعد ازینکه پریمیر لود میشه و پنجره اش باز میشه بلافاصله این پیغام رو میده:

کد:
    http://uupload.ir/files/f35i_capture111.jpg

در حالی که رزولوشن مانیتورم 768*1366 هست! و نباید مشکلی داشته باشه...
    تو فروم های ادوبی گشتم راه حل درست و حسابی پیدا نکردم... اگه راهی به ذهنتون میرسه در میون بزارید.
    سپاس

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    درود
    خوب بعد از اینکه این پیغام رو میده چی میشه؟ نرم افزار بسته میشه یا ادامه میده یا پیغام دیگری میده؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام و با اجازه استاد هادی پور عزیز . این وارنینگ ، چیز خاصی نیست . فقط میگوید رزلوشن سیتم شما 1080*768 است . بهتر است برای بزگنمایی بهتر و بیشتر یا اینکه رزلوشن سیستم را افزایش بدهی و یا وارد پرفورمنس نرم افزار بشوی و دی پی آی آنرا کاهش بدهی . و همانطوریکه استاد هادی پور هم تلویحا فرمودند اینکار باعث بسته شده نرم افزار یا خرابی پروژه نمیشود و صرفا فقط یک وارنینگ ( توجه !! ) است.اما بهتر است تنظیمات انجام بشود .

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    درود
    خوب بعد از اینکه این پیغام رو میده چی میشه؟ نرم افزار بسته میشه یا ادامه میده یا پیغام دیگری میده؟
    بعدش من اوکی میکنم و نرم افزار بدون مشکل خاصی(البته تا اونجایی که من متوجهش بشم) ادامه کار میده... ولی حس میکنم این ارور یه مشکلی بوجود میاره... چون اگه بی تاثیر بود که ارور نمیداد...

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام و با اجازه استاد هادی پور عزیز . این وارنینگ ، چیز خاصی نیست . فقط میگوید رزلوشن سیتم شما 1080*768 است . بهتر است برای بزگنمایی بهتر و بیشتر یا اینکه رزلوشن سیستم را افزایش بدهی و یا وارد پرفورمنس نرم افزار بشوی و دی پی آی آنرا کاهش بدهی . و همانطوریکه استاد هادی پور هم تلویحا فرمودند اینکار باعث بسته شده نرم افزار یا خرابی پروژه نمیشود و صرفا فقط یک وارنینگ ( توجه !! ) است.اما بهتر است تنظیمات انجام بشود .
    درود رفیق!
    در مورد متن ارور کاملا حق با شماست ولی خب این مسئله حتما تاثیری داره که راجبش "اخطار" میده... البته مسلما شما در این مسئله خبره تری و حرفت سند ـه.
    در موردت راهکارت این DPI کجا هست؟ من قبلا سعی کردم ولی چیزی بنام DPI یا performance پیدا نکردم... راجب بزرگنمایی که فرمودید هم اسکرین رزولوشین رو در بالاترین حد که recommended هم هست گذاشته بودم ولی بازم مشکل پا برجاست...

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط MasterVirtual نمایش پست ها
    درود رفیق!
    در مورد متن ارور کاملا حق با شماست ولی خب این مسئله حتما تاثیری داره که راجبش "اخطار" میده... البته مسلما شما در این مسئله خبره تری و حرفت سند ـه.
    در موردت راهکارت این DPI کجا هست؟ من قبلا سعی کردم ولی چیزی بنام DPI یا performance پیدا نکردم... راجب بزرگنمایی که فرمودید هم اسکرین رزولوشین رو در بالاترین حد که recommended هم هست گذاشته بودم ولی بازم مشکل پا برجاست...
    با سلام ؛ تنها تأثیرش روی اعصاب کاربر است . اگر چه میتوان با زدن تیک پایین همین وارنینگ از شر ظاهر شدنش خلاص شد و آنرا نادیده گرفت اما همانطوریکه فرمودید بهر حال یک اخطار است و باید رفع شود . پس لطفا در روی دکستاپ مونیتورتان راست کلید کن و وارد PersonaLize بشو و گزینه DispLay را در حاشیه پیدا کن و وارد صفحه آن بشو و گزینه SmaLLer را تیک بزن . همین . درضمن اگر به گزینه های کنار همین صفحه نگاه کنی
    ( set costom Text Size ( DPI را خواهی دید و میتوانی وارد آن بشوی و تنظیم دست کنی ولی همان تیک را بزن . بقیه کار را هم که خودتان با قرار دادن رزلوشن روی بالاترین گزینه تان قبلا انجام داده بودید . انشاالله که مشکل برطرف شود . هرچند سیستم پریمیر ترجیح میدهد شما از یک منیتور با رزلوشن بالاتر استفاده کنید ولی امیدوارم همین کفایت کند .موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع