برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 3327 , پاسخ ها : 16
موضوع: درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام
    می خواستم ببینم با وجود افترافکت و موکا احتیاج هست که نرم افزار نیوک رو هم آموزش ببینم چون من مایا کار می کنم و می گن نیوک با مایا ارتباط خیلی نزدیکی داره خواهشا راهنمایی کنید ممنون می شم. درغیر اینصورت مجبورم نیوک رو هم یاد بگیرم که اگه ضروری نباشه در حق وقت وعمرم ظلم کردم.

یه سوال دیگه:این ویدئو رو دانلود کنید و بگید می شه این کار رو با موکا و افترافکت و مایا انجام داد یا نه ممنون.

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...3f83bc9b1dd1ee

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    ببین افتر افکت و نیوک یک چزیز شبیه همن ولی تو هالیوود و بیشتر فیلم ها برای ادیت صحنه ها از افتر افکت استفاده میکنن ولی از نیوک برای کامپوزیت لایه ها استفاده میکنن به خاطر محیط حرفه ای Node این نرم افزار
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

حسین عزیز منظور از node چیه, چون منه مبتدی اینو نمی دونم بعد اینکه مگه با افترافکت نمی شه بصورت حرفه ای کامپوزیت لایه را انجام داد چون ما دیدیم تو خیلی از همین آموزشها این کارو با افترافکت هم انجام می دن

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahim.s نمایش پست ها
    حسین عزیز منظور از node چیه, چون منه مبتدی اینو نمی دونم بعد اینکه مگه با افترافکت نمی شه بصورت حرفه ای کامپوزیت لایه را انجام داد چون ما دیدیم تو خیلی از همین آموزشها این کارو با افترافکت هم انجام می دن
    محیطی که میتونی تعداد زیادی لایه رو کنار هم بزاری و باهاشون کار کنی افتر افکت محیط نود داره ولی قسمت لایه ها یکم شلوغ میشه و آره تو بیشتر فیلم ها هم از افتر افکت برای کامپوزیت استفاده میکنند ولی نیوک بهتره
    Download and Plugin

سوال آخرم اینه که پیشنهاد می دی من نیوک رو یاد بگیرم یا اصلا تو ایران استفاده می کنن ازش؟ یا اینکه فقط تو هالیوود و فیلمهای خارجی استفاده داره.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سوال آخرم اینه که پیشنهاد می دی من نیوک رو یاد بگیرم یا اصلا تو ایران استفاده می کنن ازش؟ یا اینکه فقط تو هالیوود و فیلمهای خارجی استفاده داره.
    افتر افکت کار کن تو ایران از نیوک کم استفاده میشه
    فکر کار تو ایران نباش
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    فکر کار تو ایران نباش
    ناامیدم نککککککککککککککککککککن!!!!!! !!!!!!

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    فکر کار تو ایران نباش
    اگه کسی مایا بلده من پیشنهاد کار دارم دارم با حقوق 500 تومن(موقت 500 میره بالا) البته تا 1 هفته ی دیگه می خواستم واسه ی همه ی مایا کارا و کلا انیمیشن و تیزر سازا پیشنهاد بدم چون می خوام سایت درست شه و سرمایه گذارمون پولو بده

راست میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdbadboy نمایش پست ها
    اگه کسی مایا بلده من پیشنهاد کار دارم دارم با حقوق 500 تومن(موقت 500 میره بالا) البته تا 1 هفته ی دیگه می خواستم واسه ی همه ی مایا کارا و کلا انیمیشن و تیزر سازا پیشنهاد بدم چون می خوام سایت درست شه و سرمایه گذارمون پولو بده

راست میگم
    ایول کدوم شهری داداش.

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    ایول کدوم شهری داداش.
    نگران شهر نباش چون اگه وزارت قبول کنه شعبه های مختلف می زنیم این یه پروژه بزرگه تو ایران حتی موشن کپچر هم می خوایم سفارش بدیم و دستگاه رندر هم سفارش دادیم تنها مشکل اینه که سرمایه گذار پولو بده بقیه اش حله
    تا 2 ماه دیگه هم همایش داریم دنبال 90 تا استادیم تا حالا 30 تا جور شده 60 تا دیگه می خوایم حتی اونهایی هم که علاقه دارن استاد بشن براشون دوره آموزشی برگزار می کنیم فعلا دوره اول برای نزدیک 10 الی 20 تا استاد تو دزفوله بصورت فشرده از 20 تا 30 شهریور دوره بعدی اواخر شهریور و دوره اصلی و همایش استخدام رسمی و مدرک اوایل آبان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین