برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 3356 , پاسخ ها : 12
موضوع: نمونه کار طراحی شده در فتوشاپ

tvstar1997 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21176

نمونه کار طراحی شده در فتوشاپ

سلام دوستان حتما نظر بدبد عکسا چطورن
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]?? ???? ??? . . .[/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]???? ??? ?? ???? ???? ??????? ??? ???????...[/COLOR]

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام دوست عزیز
    عالیه ، دستتون درد نکنه فقط در عکس اول ، درسته یک لایه تصویر از افکتهای تصویری بوکه اضافه کردید برای قشنگی کار ، ولی سفیدی اون زیاد تاثیر گذاشته یا اُپستی اون رو کم کنید یا روی تصویر اصلی شخص کمی رو رنگش کارکنید.
    خیلی خوبه و دستتون درد نکنه عزیز
    ویرایش توسط ali fallah : 04-05-16 در ساعت 19:35
    Meraj Mix

tvstar1997 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21176
    با سلام
    اقا علی ممنونم بابت اشاره کردن به نکات مهم.. من نرم افزار فتوشاپ به طور کلی از طریق اینترنت یاد گرفتم و به نظر من چون دوره و .. نرفتم هنوز با بعضی نکات که که شما اشاره کردین آشنایی ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    عالیه ، دستتون درد نکنه فقط در عکس اول ، درسته یک لایه تصویر از افکتهای تصویری بوکه اضافه کردید برای قشنگی کار ، ولی سفیدی اون زیاد تاثیر گذاشته یا اُپستی اون رو کم کنید یا روی تصویر اصلی شخص کمی رو رنگش کارکنید.
    خیلی خوبه و دستتون درد نکنه عزیز
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]???? ??? ?? ???? ???? ??????? ??? ???????...[/COLOR]

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط tvstar1997 نمایش پست ها
    با سلام
    اقا علی ممنونم بابت اشاره کردن به نکات مهم.. من نرم افزار فتوشاپ به طور کلی از طریق اینترنت یاد گرفتم و به نظر من چون دوره و .. نرفتم هنوز با بعضی نکات که که شما اشاره کردین آشنایی ندارم

خواهش میکنم عزیز
    مشکلی نیست عزیز ، شما هر سوالی داشتید راحت عنوان کنید همه عزیزان سایت ، اساتید محترم و استاد عزیزمون ، خلاصه هر کسی اطلاعاتی داشته باشه و بتونه راهنمائی کنه ، حتماً دریغ نخواهد کرد.
    محیط انجمن خدا رو شکر هم سالمه و هم صمیمی ، خود سایت ، کلیه عزیزان و آموزشهای سایت ( اصولی ، شیوا و تکنیکی ) گنجینه به تمام معنی هستند.
    به محسنات استاد بزرگوارمون هم که خودتون واقفید.
    زنده باشین
    Meraj Mix

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دستت درد نکنه خوبه عزیز فقط یکم جرات و جسارت میخواد و تمرین و استفاده از تجربیات دیگران. حالا چنتا نکته هم من اضافه کنم پیرو راهنمایی های دوستمون علی آقا
    اون چهره ای که بکگراند گداشتین. بوکه هایی که استفاده کردین حتی خوشنویسی شکسته نستعلیقی که استفاده کردین.باید واسه استفاده کردنشون جاشون مقدار روشنایی و ......واسه همه اینا دلیل منطقی داشته باشید و با علم و آگاهی ازشون استفاده کنید.صرف اینکه از یه چیزی خوشمون بیاد دلیل نمیشه بتونیم ازش استفاده کنیم .مطلب زیاده ولی من یکیشو میگم که زیاده گویی هم نکرده باشم. مثلا اون کسی که در بکگراند کار تکرارش کردین اینکه چه مقداری باید ازش نشون داده بشه در چه اندازه ای؟با چه اپسیتی(مقدار روشنایی)؟شما مقداری از چشم از کادر بیرونه.مقداری از بینی حذف شده و مقداری از موها بالای کادر زیادی تو چشم میاد و ....ببینید اینا چنتا موردی بود که فقط در مورد اون عکس بکگراند میشه گفت. البته همونطور که اول گفتم همینکه شروع کردید و این جرات رو دارید که کار کنید و بزارید دوستان نظر بدن خودش خیلی خوبه. انشالا از نظر دوستان هم استفاده کنید بهتر هم میشه کاراتون. به امید اون روز

سلام اگر میشه اموزشی که با اون متن"تایپو گرافی" را درست کردی برای دانلود بزار ممنون

tvstar1997 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21176
    با سلام دوست عزیز برای نوشتن همچین متن نرم افزار هست که میشه از آن استفاده کرد.. و همچنین عرض کنم که میتونید آن متن که روی تصاویر درج شده را استخراج کنید و روی عکس مورد علاقه پیاده کنید..و نکته سوم هم اینکه:آنلاین متن مورد نظر به صورت نستعلیق-ثلث-شکسته و .. بنویسید که هرکدام از این آموزش ها را خواستید براتون میزارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط cbcn2013 نمایش پست ها
    سلام اگر میشه اموزشی که با اون متن"تایپو گرافی" را درست کردی برای دانلود بزار ممنون

tvstar1997 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21176
    سلام
    سپاسگزارم از دیدگاه شما دوست عزیزم
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    دستت درد نکنه خوبه عزیز فقط یکم جرات و جسارت میخواد و تمرین و استفاده از تجربیات دیگران. حالا چنتا نکته هم من اضافه کنم پیرو راهنمایی های دوستمون علی آقا
    اون چهره ای که بکگراند گداشتین. بوکه هایی که استفاده کردین حتی خوشنویسی شکسته نستعلیقی که استفاده کردین.باید واسه استفاده کردنشون جاشون مقدار روشنایی و ......واسه همه اینا دلیل منطقی داشته باشید و با علم و آگاهی ازشون استفاده کنید.صرف اینکه از یه چیزی خوشمون بیاد دلیل نمیشه بتونیم ازش استفاده کنیم .مطلب زیاده ولی من یکیشو میگم که زیاده گویی هم نکرده باشم. مثلا اون کسی که در بکگراند کار تکرارش کردین اینکه چه مقداری باید ازش نشون داده بشه در چه اندازه ای؟با چه اپسیتی(مقدار روشنایی)؟شما مقداری از چشم از کادر بیرونه.مقداری از بینی حذف شده و مقداری از موها بالای کادر زیادی تو چشم میاد و ....ببینید اینا چنتا موردی بود که فقط در مورد اون عکس بکگراند میشه گفت. البته همونطور که اول گفتم همینکه شروع کردید و این جرات رو دارید که کار کنید و بزارید دوستان نظر بدن خودش خیلی خوبه. انشالا از نظر دوستان هم استفاده کنید بهتر هم میشه کاراتون. به امید اون روز

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    خسته نباشی رفیق)
    ببین بخوام کارت رو نقد کنم ممکنه ناراحت بشی ولی پیشاپیش به خاطر نقد بی رحمانم ازت معذرت می خوام )
    خوب قبل هر چی کار خیلی بد و آماتورانه شده!! خیلی بد!
    تصویری که انتخاب کردی در عکس اول وحشتناک نا مناسبه! هیچ ربطی بین عکس، نوشته، رنگ بندی کار و اون نور که اصلا به نظر من شباهتی به بوکه نداره وجود نداره!
    تنها نکته مثبت عکس اول خط زیبایی هست که نوشته شده.
    برای ایجاد بوکه الی ماشالا اکشن تو اینترنت هست که می تونی استفاده کنی که نتایج باور نکردنی بهت می دن.
    نوشته رو باید تایپوگرافی می کردی، خیلی خیلی خامه! اصلا رو مخه!
    رنگ بندیت باعث شده اکثر پیکسل ها بسوزن! و این خیلی بده! خیلی!
    درباره عکس دوم هم که هیچ نظری ندارم، چون اکشنه بعلاوه یک موک آپ؛ کار خاصی روش انجام نشده! تازه فاقد خلاقیت هم هست.
    ببین اکثر ما که اینجاییم هیچ دوره ای نرفتیم و به همت بزرگانی مثل استاد هادی پور که لطف می کنن و آموزش های رایگان و جامع در اینترنت آپ می کنن استفاده کردیم و دانشمون زیاد شده. پس بیشتر تمرین کن و سعی کن از رفرنس های خیلی بیشتری استفاده کنی و به هیچ وجه کم نیار!! تاکید می کنم که به هیچ وجه تو این مسیر کم نیار! همیشه چیزی برای یاد گرفتن هست! همیشه؛ پس به شدت تمرین کن که خیلی خیلی جا کار داری رفیق)
    امیدارم ناراحت نشده باشی

tvstar1997 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21176
    سلام رفیق نه عزیزم خوشحال میشم نظر شما را مشاهده کنم..
    در ضمن متاسفانه خلاقیت من خیلی پایینه+مهارت امیدوارم این 2 گزینه قویتر کنم
    سپاسگزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2r نمایش پست ها
    خسته نباشی رفیق)
    ببین بخوام کارت رو نقد کنم ممکنه ناراحت بشی ولی پیشاپیش به خاطر نقد بی رحمانم ازت معذرت می خوام )
    خوب قبل هر چی کار خیلی بد و آماتورانه شده!! خیلی بد!
    تصویری که انتخاب کردی در عکس اول وحشتناک نا مناسبه! هیچ ربطی بین عکس، نوشته، رنگ بندی کار و اون نور که اصلا به نظر من شباهتی به بوکه نداره وجود نداره!
    تنها نکته مثبت عکس اول خط زیبایی هست که نوشته شده.
    برای ایجاد بوکه الی ماشالا اکشن تو اینترنت هست که می تونی استفاده کنی که نتایج باور نکردنی بهت می دن.
    نوشته رو باید تایپوگرافی می کردی، خیلی خیلی خامه! اصلا رو مخه!
    رنگ بندیت باعث شده اکثر پیکسل ها بسوزن! و این خیلی بده! خیلی!
    درباره عکس دوم هم که هیچ نظری ندارم، چون اکشنه بعلاوه یک موک آپ؛ کار خاصی روش انجام نشده! تازه فاقد خلاقیت هم هست.
    ببین اکثر ما که اینجاییم هیچ دوره ای نرفتیم و به همت بزرگانی مثل استاد هادی پور که لطف می کنن و آموزش های رایگان و جامع در اینترنت آپ می کنن استفاده کردیم و دانشمون زیاد شده. پس بیشتر تمرین کن و سعی کن از رفرنس های خیلی بیشتری استفاده کنی و به هیچ وجه کم نیار!! تاکید می کنم که به هیچ وجه تو این مسیر کم نیار! همیشه چیزی برای یاد گرفتن هست! همیشه؛ پس به شدت تمرین کن که خیلی خیلی جا کار داری رفیق)
    امیدارم ناراحت نشده باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع