برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 3263 , پاسخ ها : 10
موضوع: مشکل دوربین در افتر افکت

مشکل دوربین در افتر افکت

سلام
    داشتم کار می کردم یه دفعه نمی دونم چی شد که حالت دوربین عوض شد، قبلا وقتی که با استفاده از ابزار دوربین ( همون ابزاری که شورت کدش c هست) دوربین رو توی حالتهای سه بعدی می چرخوندم راحت چرخیده میشد، ولی تازگی وقتی دوربین رو می چرخونم، همزمان با چرخوندن من، دوربین نمی چرخه، بلکه وقتی من می چرخونم یه سری خطهای سفید که اطرافشون مربعهای قرمز هست میان و بعد از اینکه موس رو ول می کن تصویر چرخید میشه، یعنی در حین جرخوندن اصلا پیشنمایشی به نمایش در نمیاد و فقط اون خطها ظاهر میشن و بعد از ول کردن موس پیش نمایش یکدفعه نمایش داده میشه که اصلا آدم نمی تونه دقیق کار کنه و بفهمه چی به چی شد، توی تصویر زیر معلومه، دوستان کمک کنید که اعصابمو ریخته به هم
    نام: Untitled.png نمایش: 179 اندازه: 119.7 کیلو بایت

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    یعنی اولین باره برای شما همچین اتفاقی پیش میاد؟
    این به خاطر پروژه ای است که دارید کار میکنید حتما زیاد سنگین است در حالت چرخش سیستم کم میاره و مدل هارو نشون نمیده تا راحت تر بشه چرخوند
    برای من همیشه به همین شکل است چون سیستم ضعیفه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

آره اولین بارم هست چون زیاد تجربه کار کردن ندارم و تازه کارم
    ولی پروژه خیلی سبک هم باشه باز هم همینطوره، آخه چطور همون پروژه ای رو که مثل آدم داشت کار می کرد یکدفعه اینطور شد بدون اینکه اصلا پروژه سنگین تر بشه؟!
    پروژه هم چیزی جز یه متن ساده نیست!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    این پروژه رو ببند فقط چندتا Solid اجرا کن و تیک سه بعدی رو بزن با دوربین بچرخ ببین چطوری میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

فقط یه solid و یه camera درست کردم و سه بعدی کردم اما باز هم همینطوره
    مشخصات سیستمم هم اونقده پائین نیست، گرافیک nvidia یک گیگ و رم 3 و سی پی یو i3 که 2.3 مگاهرتز هست

تازه متوجه شدم کلا اینطور شده، یعنی حتی وقتی یه چیز سه بعدی هم نباشه و فقط بخواهیم با موس جابه جاش کنیم، وقتی شیء رو برداریم خود شی جابه جا نمیشه، بلکه یه سری خطهای سفید میان و اونها رو هر جا بذاری شیء منتقل میشه همونجا

تا مقداری حل شد
    توی عکس زیر اگه گزینه رو روی fast قرار بدم وقتی با موس بچرخونم خوب می چرخه، ولی وقتی مقدارهای مختلف رو از اون قسمت تایم لاین عوض می کنم، همزمان عوض نمیشه، مثلا وقتی یک key frame برای زوم می ذارم و از همونجا عدد مقدار زوم رو با موس بالا می برم همزمان زوم نمی کنه
    نام: Untitled1.png نمایش: 160 اندازه: 69.1 کیلو بایت

به احتمال زیاد مشکل مربوط به کم اوردن رم هست فایلهای tempافترشما کجا ریخته میشه اگر داخل درایو cهست محلش رو تغییر بدید وحذفشون کنید
    منوی edit گزینه prefrencesوبعد disk cashیک امتحانی بکن ببین مشکل حل میشه
    بعد اگه با نسخه cs6کار میکنی نسخه ccرو نصب کن وهمین پروزه رو با اون انجام بده ببییم چه اتفاقی میوفته

سلام
    مکان رو عوض کردم و جا به مقدار کافی هست اما باز هم حل نشد، همچنین از نسخه cs6 استفاده می کنم ولی این نسخه cc دیگه نمی دونم چیه!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع