برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2176 , پاسخ ها : 4
موضوع: پروکسی در افتر افکت

Post پروکسی در افتر افکت

دوستان ممنون میشم راهنمایی ام کنید .

یه پروژه کار می کنم که چند کاراکتر داره . سایز کاراکتر خیلی زیاده و توی افتر با هر کلیک چند دقیقه معطل میشم . یکی از دوستان گفت از پروکسی استفاده کنم . از هر تیکه از بدن کاراکترتوی قسمت پروکسی ، استیل گرفتم اما این کار خیلی وقت گیره . movie هم بخوام بگیرم تغییرات را تا قبل از پروکسی کردن نشون می ده . کسی راه حلی داره .

اگه با انتخاب گزینه quarter در قسمت رزولیشن پری ویو باز هم سنگین کار میکنه مجبورید از پروکسی استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    اگه با انتخاب گزینه quarter در قسمت رزولیشن پری ویو باز هم سنگین کار میکنه مجبورید از پروکسی استفاده کنید
    این کار رو انجام دادم اما رزولوشن تصویر خیلی کم میشه و سرعت تا حدودی خوب میشه و چون باید حرکات دست و صورت رو انیمیت کنم سخته .

نقل قول نوشته اصلی توسط atash نمایش پست ها
    این کار رو انجام دادم اما رزولوشن تصویر خیلی کم میشه و سرعت تا حدودی خوب میشه و چون باید حرکات دست و صورت رو انیمیت کنم سخته .
    دیگه یه راه حل هست اونم استفاده از سیستم 20 میلیونی مگه داری بلوری کار میکنی کارکتر ها رو نصبت به نیازت ریسایز کن

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814
    سلام به استادان گرامي. اگه ممكنه يه آموزش از كاربرد پروكسي و طريقه استفادش براي ما قرار بديد البته به زبان شيرين فارسي چون انگليسي دارم ولي چيز زيادي متوجه نميشم. ممنونم.

کلمات کلیدی این موضوع