برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

محسن بلدی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    29741

سوال در مورد انتخاب موشن گرافیک یا جلوه های ویژه

سلام
    من چند وقتیه که افتر افکت رو شروع کردم حالا نمیدونم انیمیشن وموشن گرافیک کار کنم یا ویدیو کلیپ و جلوه های ویژه ...؟
    می خوام حرفه ای کار کنم نه مقدماتی برای همین نمیتونم همرو با هم یاد بگیرم!
    خودم علاقه ی زیادی به جلوه های ویژه و ویدیو کلیپ دارم اما حس می کنم اگه اول موشن گرافیک کارنکنم کارم ناقص بشه!
    دوست دارم انیمیشنو سه بعدی اونم با نرم افزار
    cinema 4d در آینده یاد بگیرم یه جورایی گیج شدم!
    لطفا راهنماییم کنین!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    سوالتون عجیبه چون شما باید ببینید میخواین چه کاری انجام بدید بعد برید سراغش
    ولی خوب به این ترتیب یاد بگیرید براتون سخت نشه - موشن گرافیک - جلوه های ویژه و سه بعدی
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    شما باید ببینید میخواین چه کاری انجام بدید بعد برید سراغش
    اين جمله واقعا حياتي و كمك كننده ست و بنظرم بايد موقع شروع كار به هر فرد علاقمندي گفته بشه. بايد بدونيد ميخوايد نتيجه كارتون چه جور ويديويي باشه.

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    شما اگه همه ابزار های افتر افکت رو یاد بگیرید هم میتونید موشن گرافیک بسازید هم جلوه های ویژه
    بقیش دیگه میمونه به خلاقیت خودتون که بتونید بهتر موشن بسازید یا جلوه های ویژه
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

محسن بلدی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    29741
    من خودم ابتدا جلوه های ویژه و ویدئو کلیپ و بعد انیمیشن سه بعدی رو دوست دارم و نمی خوام موشن گرافیک و دو بعدی کار کنم حالا به نظرتون علی رغم میلم کار کنم؟
    نه در سطح اما در سبک هالییوود یعنی پروژه های سینمایی

محسن بلدی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    29741
    سبک پروژه هایی که می خوام کار کنمو گفتم

البته من معتقدم نرم افزارهاي شركت Adobe به قدري گسترده هستند كه مسلط شدن به اونها در تمامي زمينه ها لااقل چندين سال طول ميكشه. به همين خاطره كه عده اي فقط متخصص موشن گرافيك هستن و عده اي فقط جلوه هاي ويژه كار ميكنن. در واقع هر كدوم از اين زمينه ها خودش يك مقوله فوق تخصصيه و اگه بخوايد در سطحي واقعا حرفه اي كار كنيد بايد جداگانه روشون متمركز شد.
    البته نظر همه دوستان محترمه، ولي من معتقدم صرفا با يادگيري تمام ابزارها كاربر نخواهد توانست به يك كاربر حرفه اي بدل بشه. مثل اينكه بگيم همه ابزارهاي فتوشاپ رو ياد بگيريد بعد هر كاري ميتونيد با فتوشاپ انجام بديد. پس براي شروع چه بايد كرد؟
    نمونه هاي موشن گرافيك، جلوه هاي ويژه و يا هر مقوله اي كه به اون علاقمند هستين رو ببينيد. نمونه هايي كه خيلي علاقمنديد و آرزو داريد روزي همانند اونها رو خلق كنيد. بدون ديدن كليپ، نخواهيد توانست خلاقيت رو در خودتون شكوفا كنيد. وقتي زمينه كاري تون مشخص شد آموزش همون زمينه رو شروع كنيد، اما نه صرفا يادگيري ابزارها. پروژه اي تعريف كنيد و به موازات آموزش ها از آموخته هاي جديدتون در اون پروژه استفاده كنيد. به اين صورت با مشاهده بهبود پروژه تون انگيزه تون هم افزايش پيدا ميكنه، وگرنه در صورتي كه بخوايد خيلي آكادميك و صرفا روي يادگيري ابزارها تكيه كنيد احتمال اينكه خسته و دلزده بشين و كار رو كنار بذارين زياده.
    ارادت

کلمات کلیدی این موضوع