برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2698 , پاسخ ها : 11
موضوع: درخواست آموزش

درخواست آموزش

سلام به تمام دوستان انجمن

من عاشق برنامه ی after effect هستم و خیلی دوست دارم که این برنامه را یاد بگیرم ولی بسیار مبتدی هستم ( صفر کیلومتر !) و احساس میکنم آموزش هایی که در سایت وجود دارد نیاز به داشتن اطلاعاتی فراتر از مبتدی دارد

به همین دلیل از شما دوستان بزرگوار درخواست دارم لنیکی یا تاپیکی به من معرفی کنید که آموزش after effect را از مبتدی داشته باشد و اصول اولیه را آموزش دهد تا بتونم سایر آموزش های سایت را یاد بگیرم.

دوستان اگر برای آموزش after effect چیز دیگری لازم است لطفا توضیح دهید

ممنون میشم که به درخواستم رسیدگی بکنید.....

پیشاپیش ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    جایی نیست آموزش مقدماتی ولی به زودی تو همین دو یا سه روز آینده آموزش مقدماتی کامل افتر افکت رو برای خرید میزارم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام برو تو سایت
    لطفا آدرس سایت ایرانی درج نکنید
    از مبتدی هست.

کجا؟

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmanafi نمایش پست ها
    کجا؟
    چی کجا دوست گرامی؟؟؟
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817

Smile

دوست عزیز اگه زبانت منظور انگیلیسیت مشکل نداره این جمله رو تو گوگل سرچ کنین after effects tutorials for beginners موارد خوبی رو برات میاره و همچنین یه سری به سایت www.videocopilot.net بزنین موارد بیشمار خوبی رو براتون میاره که بعضی هاش بنظرم برا تازه کارا بد نباشه
    در این مورد سایتای زیادی هستش که با یه سرچ تو گوگل به خیلیاش میتونی دسترسی پیدا کنین ولی امیدوارم که از زبان انگلیسی مشکلی نداشته باشین
    ویرایش توسط reza57 : 05-21-14 در ساعت 16:53

mehrdad.dance آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    7893
    داداش نیازی نیس فراتر از مبتدی باشی.همین آموزشهای آقای هادی پور رو نگاه کن.هر چیزی که استفاده میکنه توضیح میده برای چیه.همونجا یا میگیری.فقط سعی کن از آموزشهای اول شروع کنی

ممنوندوستان بخاطر جواب اول اینکه منظورم آموزش برای مبتدی هابود دوم زبان اینگلیسیم اونقدرا خوب نیست متاسفانه سوم اینکه آموزش های اولی یعنی کدوما؟ ؟؟؟؟؟ خداییش خود شماها چجوری یاد گرفتید ؟ از این آموزش ها فکر نکنم چون باید یه پیش آموزشی داشته باشی حداقل آیکون ها و کارشونا بدونی من هرچی توی انجمن میگردم آموزش های مختلف را میبینم گیج تر میشم چون اصلا از پایه هیچی نمیدونم و محیط برنامه برام نا آشناست اگر حتی یه معرفی کلی از آیکون ها و توضیح دربارشون باشه خیلی کمک میکنه فکر میکنم این مشکل خیلی هاستو خیلی ها دنبالشن

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    ممنوندوستان بخاطر جواب اول اینکه منظورم آموزش برای مبتدی هابود دوم زبان اینگلیسیم اونقدرا خوب نیست متاسفانه سوم اینکه آموزش های اولی یعنی کدوما؟ ؟؟؟؟؟ خداییش خود شماها چجوری یاد گرفتید ؟ از این آموزش ها فکر نکنم چون باید یه پیش آموزشی داشته باشی حداقل آیکون ها و کارشونا بدونی من هرچی توی انجمن میگردم آموزش های مختلف را میبینم گیج تر میشم چون اصلا از پایه هیچی نمیدونم و محیط برنامه برام نا آشناست اگر حتی یه معرفی کلی از آیکون ها و توضیح دربارشون باشه خیلی کمک میکنه فکر میکنم این مشکل خیلی هاستو خیلی ها دنبالشن

درود بر شما ببینید ما هم از همین آموزشها شروع کردیم و آموزشهای به زبان انگلیسی اندرو کریمیر رو هم دیدیم

تا حالا یاد گرفتیم هر کسی برحسب نیازش یاد میگیره وقتی شما کار کنی با محیط برنامه آشنا میشی با آیکنهاش

نگران نباشید آخه چیزی نیست مثل فتوشاپه بیشتر قسمتهاش که اونم وقتی شما آموزشها رو میبینید با پلاگینها

و غیره آشنا میشید... فقط باید دقت کنید خیلی ..و یکی دیگه هم نترسید وهیچوقتم نگید نمیتونم نمیفهمم گیج شدم

یاد میگیری... اینقد که خودتون یروز میایید پاسخ بقیه دوستان رو میدید...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327

دوست عزيز آموزش مقدماتي تا پيشرفته آنلاين هست اگر دوست داريد به اين قسمت مراجعه كنيد

http://www.video-effects.ir/?p=2995

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع