برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1532 , پاسخ ها : 3
موضوع: ترک دقیق موکا

ترک دقیق موکا

سلام
    وقتی ترک رو تو موکا انجام میدم مثلا قسمت بازو مشکلی ندارم ... چون اطراف و محدوده ی ترک مشخصه ...ولی مثلا قسمت سینه که ترک میکنم (فیلم نمونه اش رو بالا گذاشتم) تا جاهایی که حاشیه های لباس هست مشکل نیست و لی قسمت انحنای بالای سینه که انجام میدم ...چون هیچ حاشیه یا محدوده ای نداره ... وقتی ترک میکنم لحظه به لحظه کمی جابجا میشه و توت ترک بعد درستش میکنم و بعد میزنم ترک بعد و ... همینطور ...ولی مشکل اینجاس که چون هیچ حاشیه ای نیست که دقیقا ترک روی همان نقطه های اولیه بشه و همونو ادامه بده و من وقتی تو ترک های بعدی نقطه ها رو دوباره درست میکنم ...نمی تونم مطمئین باشم که الان نقطه ها به حالت اول برگشتن یا نه ...
    و وقتی ترک تموم میشه تو فایل خروجی که براتون بالا گذاشتم میبینید که قسمت انحنای سینه تکان زیاد میخوره که بخاطر همینه ...
    بنظرتون چی کار باید کرد؟
    اگه میشه راحت ترین و بهترین آموزش رو بصورت تصویری یا فیلم توضیح بدین ....
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    شما باید مبانی استفاده از موکا رو تهیه و فراگیری کنید.
    دلیل اینکه ترکر گم میشه، کمبود دیتا در تصویر هست.
    یا ویدیوی شما کیفیت کافی نداره، یا سطحی که دارید ترک میکنید به قدری سریع حرکت میکنه که محدوده ترکینگ براش کوچیکه و گم میشه.
    یا محدوده اشتباهی رو انتخاب کردید و بیش از یک سطح در آن محدوده وجود داره.

راه حل ها:
    تهیه نسخه با کیفیت تر ویدیو و یا راش اصلی ضبط شده.
    ترک کردن سطوح دیگری که هم سطح و هم حرکت با سطح مورد نظر باشند و استفاده از دیتای آنها برای حرکت دادن ماسک
    ترک دستی.
    روتوی کامل دستی.

هیچکدوم از نمونه هایی هم که گفتید بالا گزاشتید موجود نیستند. کجا دقیقاً گزاشتید؟

سلام اینم لینک فیلم
    http://trainbit.com/files/5219667884/20.mp4
    لطفا نظرتون رو دوباره هم بعد دیدن فیلم بفرمایین ... و اگه میشه تصویری آموزشی رو بزارین
    ممننون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    این چیزی که تو این کلیپ معلوم بود، کل لباس رو شما میتونید به جای سینه ترک کنید و از حرکتش برای کنترل لایه سانسور استفاده کنید.

کلمات کلیدی این موضوع