برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2964 , پاسخ ها : 5
موضوع: چند تا مشکل در پریمیر

چند تا مشکل در پریمیر

سلام دوستان
    چند تا مشکل دارم
    1- مجموعه RedGiant.Magic.Bullet.Suite.v12.0.4.CE رو نصب کردم . پلاگین Magic Bullet look داخل پریمیر در زیر شاخه افکت ها دارم . وقتی روی فیلم میندازم و توی تنظیمات افکت روی دکمه edit کلیک میکنم تا برنامه Magic Bullet look باز بشه پریمیر بصورت کلی stop working میده و باید کلوز کنم

ورژن های مختلف 12 رو تست کردم ولی جواب نداد.
    سیستم عامل و نسخه پریمیر :
    perimer CS6
    Windows 7 64bit
    شاید این ورژن ها به این پریمیر نمیخوره . کسی هست که توی پریمیر نصب کرده باشه ؟

2- برنامه Prodad Mercalli رو نصب کردم . وقتی اون رو میندازم روی کلیپ اصلا کلیپ دیگه preview نمیده و سیاه نشون میده و توی افکت کنترل هم هیچ دکمه ای نداره که تنظیماتش باز بشه

شاید ورژن مناسبی نصب نکردم . ورژن 2 رو نصب کردم ولی موقع نصب خودش میخواست پلاگین پریمیر 5.5 (که من اصلا روی سیستم ندارمش ) رو نصب کنه .
    من بعد از نصب رفتم توی شاخه پریمیر 5.5 و فایل proDADMercalli20Prem2.prm رو به شاخه زیر منتقل کردم که توی پریمیر شناخته بشه
    C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\CS6\MediaCore
    با همین روش prodad vitascene رو نصب کردم جواب داد و دکمه کنترل هم داشت . ولی مرکالی دکمه کنترل برای رفتن توی تنظیمات نداشت

3- نرم افزار PluralEyes رو برای سینک اتوماتیک کلیپ های فیلم برداری شده بر اساس صدای روی کلیپ (موقعی که چند دوربینه کار میکنیم ) روی پریمیر هم جواب میده ؟
    اگه جواب میده میشه لینک بدید و اکه جواب نمیده نرم افزار مشابه برای پریمیر چیزی هست ؟

4- پلاگینی هست که بشه بصورت موضعی بخشی از فیلم رو واضع نگه داریم و بقیه تصویر رو تار کنیم . میدونم که مجیک بولت لوک اینکارو میکنه ولی نتونستم ازش استفاده کنم چون ارور میده (توی سوال اول گفتم ).

5- برای اصلاح رنگ های حرفه ای چه پلاگینی پیشنهاد میدید . بغیر از مجیک بولت لوک (البته اگه بتونم مجیک بولت رو روی cs6 نصب کنم همین کارمو راه میندازه )

ممنون
    شرمنده از سوالهای زیادی که پرسیدم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام عزیز
    در مورد موضوعات مختلف اطلاعاتی ندارم

ولی من از این ورژن استفاده می کنم
    پریمیر CC 2015
    و Magic Bullet Suite 12.0.4 که به خوبی برای من اجرا میشه.
    http://forum.video-effects.ir/thread14879.html

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ممنون
    کسی نیست سوالهای منو جواب بده ؟

hoseinimeister آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12735
    درود دوست عزیز
    در مورد سوال اول ای کاش مشخصات سیستم خودتون رو هم می گفتید ولی چند تا دلیل عمده داره: یک- مشخصات سیستم یا همون cach و ram سیستم شما پاسخگوی حجم سنگین کار شما نیست فقط تنها به همین دلیل میشه پیغام
    stop working ظاهر بشه البته دلیل دیگری هم داره که اون عدم تطبیق نرم افزارتون با ورژن پلاگین نصب شده است.

* در مورد سوال دوم مشهود و مشخصه که باید
    Prodad Mercalli رو رجیستر کنید تا صفحه سیاه از بین بره . چون شما لایسنس پلاگین رو ندارید بهتو اجازه کار نمیده.

* در مورد سوال آخر هم باید بگم داوینچی بهترین نرم افزار اصلاح رنگ و نور هست و پس از اون speed grade از محصولات شرکت آدوبی .... البته لازم بذکر است که فیلمهای سینمایی حرفه ای رو هم با داوینچی رنگ و نور میزنند.

پایدار باشید

ممنون دوست عزیز
    اونوقت این داوینچی و speed grade بصورت پلاگین هستند که روی پریمیر نصب بشن ؟
    ترجیها یه چیزی میخوام که روی پریمیر نصب بشه
    اون برنامه mercali 2 هم که ورژن 2 رو نصب کردم روی ادیوس راحت کار میکنه و وقتی میندازم روی فیلم و توی تنظیماتش میرم خود mercali باز میشه و تنظیم میکنم و میبندم و توی تایم لاین ادیوس نتیجه رو میبینم . اما mercalli 2 رو که میندازم روی کلیپ توی تایم لاین پریمیر کلیپ کلا سیاه نشون میده و هیچ گزینه ای توی افکت کنترل برای باز کردن تنظیمات مرکالی نیست
    مرکالی ورژن 3 رو نصب کردم که Stand Alone هست و پلاگین نیست . کارش درسته ولی باید فلیلمو اون تو باز کنی و استابلایز کنی و خروجی بکشی بعد بیاری داخل پریمیر که این یعنی دردسر .
    2- استابلایزر خوب برای پریمیر به غیر از warp Stabilizer خود پریمیر که بدرد بخور نیست سراغ ندارید ؟
    3- برای سینک اتوماتیک از طریق صدا مثل PluralEyes3.5 برای پریمیر وجود داره ؟ PluralEyes هم stand alone هست اما میشه توش سینک کرد سیو پریمیرکرد باهاش و توی پریمیر باز کرد . اما پلاگین بود راحت تر بود
    ممنون دوستان
    ویرایش توسط adame_haji : 09-30-15 در ساعت 23:03

یک اینکه به نظرم سیستمتون ضعیفه.
    دو این که برخی از پلاگینهاتون قدیمی شده و توی ورژن های جدید پاسخگو نیستن. منظورم
    Prodad Mercalli هستش و اگر دسته ی دیگه ای از این پلاگین جواب داده دلیل بر کارکردن باقیه پلاگینها نیست.
    در مورد سوال سوم با این نرم افزار به هیچ عنوان آشنا نیستم.
    و در مورد سوال چهارم خود پریمیر البته توی ورژن CC با ابزار ماسک این کار رو میکنه.
    و پنج اینکه نرم افزارهای حرفه ای مثل داوینچی ریزولت و اسپید گرید هستند که البته بخاطر سنگین بودنشون و کاربری فوق حرفه ایشون فکر نکنم مناسبتون باشه. به نظر من از ورژن جدید پریمیر یعنی CC2015 استفاده کنید که یک گزینه ی عالی برای اصلاح رنگ به نام لومتری اضافه کرده.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

کلمات کلیدی این موضوع