برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1751 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در لایه های ماسک کپی شده از موکا

مشکل در لایه های ماسک کپی شده از موکا

دوستان سلام.توی موکا یه آدم رو روتوسکوپی کردم.برای دستهای آدم یه ماسک ساختم که از فرم اول تا فرم 200 در صحنه بود(در واقع این لایه رو در تایم لاین موکا روی فرم 200 بستم .]که ظاهر نشه) .این رتوسکوپی رو پیست کردم در افتر افکت .همه چی خوبه اما یه مشکل هست اونم که اون ماسک دست بعد از فریم 200 در صحنه هست.چجوری میتونم این ماسک و در تایم لاین افتر افکت در فرم 200 ببندم]؟
    درضمن با اوپاسیتی خواستم ناپدیدش کنم اما قسمتی از فیلم که داخل اون. ماسک هست و ناپدید میکنه .

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    کی فریم آخری که ماسک در صحنه هست رو پیدا کنید، یک فریم جلوتر برید (فریم 201) و کل ماسک رو حرکت بدید به خارج از کادر، مشکل باید حل بشه.

پرش ایجاد نمیشه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin1393 نمایش پست ها
    پرش ایجاد نمیشه؟
    نباید مشکل ظاهری ای دیده بشه، از اونجایی که توی موکا هم روی 200 اون ماسک رو بستید، خارج کردنش از صحنه در فریم 201 دقیقاً مانند بستن ماسک در موکا در انتهای فریم 200 میباشه، یعنی در فریم 201 در افترافکت هم مانند موکا دیگه اون ماسک دیده نخواهد شد.

ممنونم عالی بود .جواب داد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    نباید مشکل ظاهری ای دیده بشه، از اونجایی که توی موکا هم روی 200 اون ماسک رو بستید، خارج کردنش از صحنه در فریم 201 دقیقاً مانند بستن ماسک در موکا در انتهای فریم 200 میباشه، یعنی در فریم 201 در افترافکت هم مانند موکا دیگه اون ماسک دیده نخواهد شد.

کلمات کلیدی این موضوع