برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1133 , پاسخ ها : 1
موضوع: خوشکلای عزیز بیاین داخل(هادی پور)

خوشکلای عزیز بیاین داخل(هادی پور)

سلام دوستان من با بعد از نصب پلاگین
    optical flares

اروری تو پلاگین element 3d بوجود اومده
    که عکسش رو میزارم کمک کنید بهم

نام: 05.jpg نمایش: 150 اندازه: 581.9 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    احتمال زیاد مشکل از عدم ساپورت کارت گرافیک و یا درایور گرافیک هست.

- مدل کارت گرافیک شما چیه؟
    - درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردید؟ (آپدیت از طریق نرم افزارها نباشد برای مثال آپدیت ویندوز و یا از طریق نصاب های درایور که اینترنتی و آنلاین به پیدا کردن و نصب درایور میپردازند، حتماً و حتماً فایل کامل و نصابِ آخرین نسخه از درایور را از سایت سازنده کارت گرافیک دانلود و نصب کنید).

اگر کارت گرافیک روی سیستم شما Intel میباشد (و یا مانیتور اصلی اتان به کارت گرافیک آنبورد متصل است) که کلاً بی خیال element 3D بشید، با کارت های اینتل کار نمیکنه.

اگر کارت گرافیک های برند AMD و یا nVidia را استفاده میکنید و نصب درایور جدید بازهم مشکل رو حل نکرد، پیشنهاد میشه از درایوری که همراه با خود کارت گرافیک و روی DVD یا CD بهتون تحویل داده شده استفاده کنید (یا چند نسخه قدیمیتر از درایور). در بعضی موارد آپدیت درایور مشکل سازه و باید پلاگین رو هم آپدیت کنید تا با نسخه جدید از درایور به درستی کار کنه.

* یه گوشه از اینترنت پیشنهاد شده بود که از کاربرهای دیگری که مشکلی با اجرای پلاگین ندارند درخواست کنید که فایل های OpenCL.dll و cudart64_55.dll اشان را برای شما آپلود کنند و آنها را دریافت کنید و در فولدر "C:\Windows\System32" کپی کنید، نمیدونم این کار ممکنه جواب بده یا نه، ولی اگه روش های بالا وقت گیر هستند و یا مشکل رو حل نکردند، فایل ها رو در پایین براتون از سیستم خودم آپلود کردم که تست کنید. فقط قبل از کپی کردن این فایل ها، از فایل های اصلی یک کپی بگیرید که اگر مشکلی در برنامه های دیگه بوجود آمد بتونید اونها رو برگردونید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده