برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

مشاهده : 4329 , پاسخ ها : 21
موضوع: وارد کردن شخصیت فیلم به cinema 4D

وارد کردن شخصیت فیلم به cinema 4D

سلام...
    دوستان نمیدونم عنوان و چی بزارم که درست باشه..از مدیران میخوام اگه درست نیست درستش کنن....
    سوال من اینه که چه طوری میشه مثلا از یکی ما فیلم گرفتیم توی پرده سبز یا آبی بعدش بیام مثلا تو cinema 4D یه کوه بسازیم با یه آسمون(خیلی ابتدایی)...چه طور اون شخصی که ازش فیلم گرفتیم رو بندازیم روی اون کوه...که مثلا داره روی اون کوه راه میره.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمیدونم کلا منطورم را میرسونم یا نه؟؟؟؟
    مثلا ما میایم یه فضای سه بعدی تو cinema 4d میسازیم میخوام شخصی که ازش فیلم گرفتیم رو بندازیم توی اون فضا..(یعنی اون شخص هم در اصل 3بعدیش کنیم....که مثلا وقتی دوربین خود نرم افزار و این ور اون ور میکنیم همه زرف شخصیت ما رو نشون بده)
    خیلی ممنونم
    (راستی اگر آموزشی چیزی هم داره لینکش را بزارین خیلی ممنون میشم)

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    ویرایش توسط neda * : 11-04-14 در ساعت 18:18

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    عزیز شما باید تو Cinema 4d محیط رو بیازید و بعد وارد افتر افکت کنید و اون شخص رو بزارید تو صحنه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

این دقیقا چه طوری میشه؟؟؟؟خیلی ساده الان کوه و آسمون ساختم با یه دوربین......
    چه طور تو افتر افکت بزارم؟؟؟؟و شخصیت رو روی کوه؟؟
    آموزشی هست؟
    ویرایش توسط alirezaT : 11-04-14 در ساعت 18:33

این فیلم oblivion نگاه کنید که میگن از cinema 4d استفاده شده.....
    مثلا الان تو اول فیلم تام کروز اون وسط چه طور قرار داده شده که حرکتم میکنه و دوربینم حرکت میکنه

در لینکی که گذاشتید تبلیغات سایت بود ، لطفا رعایت کنید ....
    ویرایش توسط omid8h : 11-04-14 در ساعت 20:41

دوربین رو که تو cinema 4d حرکت نمیدن . موقع فیلم گرفتن از کاراکتر دوربین رو هر جور که میخوای باید حرکت بدی بعد با ترکینگ ، حرکات دوربین رو وارد cinema 4d کنی

میگم آقای هادی پور میتونید این آموزش را درست کنین و داخل سایت بزارین؟خیلی آموزشه خوپیه....
    که بشه شخصی رو سه بعدی وارد محیطی سه بعدی کنیم.........
    من تونستم تو انجمن آموزش اینکه یه شخص رو توی محیط سه بعدی بزاریم پیدا کنم اما توی آموزش میگه نمیشه دور شخص چرخید...چون شخص یک لایه است دو دوبعده.......
    ..حالا میخوام بدونم تکنیک سه بعدی کردک و حرکت شخص تو میحیط و حرکت دوربین دور تا دور محیط چه طوری میشه؟؟؟؟؟
    فکر کنم کار خیلی سخته باشه!!!!!!اما اگه آموزشش را بزارین خیلی توپ میشه....
    ?????? ???? ???? ?????

???? ????

action-movies.mihanblog.com

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
    میگم آقای هادی پور میتونید این آموزش را درست کنین و داخل سایت بزارین؟خیلی آموزشه خوپیه....
    من تونستم تو انجمن آموزش اینکه یه شخص رو توی محیط سه بعدی بزاریم پیدا کنم اما توی آموزش میگه نمیشه دور شخص چرخید...چون شخص یک لایه است دو دوبعده.......
    ..حالا میخوام بدونم تکنیک سه بعدی کردک و حرکت شخص تو میحیط و حرکت دوربین دور تا دور محیط چه طوری میشه؟؟؟؟؟
    دوست عزیز این کار رو باید با تصویربرداری انجام بدید ، همه مسائل که به نرم افزارها ربط نداره ، شما باید در تصویر برداری اینکار رو انجام بدید و بعد با نرم افزارهای Tracker ذوربین مجازی بسازید و بعد وارد نرم افزار 3D کنید و محیط رو بسازید ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها

دوست عزیز فیلم خب کلاً دو بعدیه... فیلمهای 3 بعدی هم یه مقدار حس بعد و عمق رو به شما القاء می کنن وگر نه نمی تونی که همه جای کارکتر رو ببینی... نکلیف خودت رو باید مشخص کنی... یا دوبعدی... یا اینکه شخصیتت رو هم باید تو همون نرم افزار سه بعدی مثل سینما 4 دی بسازی....

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

به دلیل تبلیغات سایت گرافیکی پاک شد ....

این فیلم و ببینین ...
    پس کلا نمیشه سه بعدی..فقط باید کاراکتر رو سه بعدی سازیم......
    شما میگین با تصویر برداری میشه؟این دقیقا چه طوری؟؟آخه ما تصویر برداریم بکنیم باز تو افتر بندازیم تو محیط سه بعدی خود اون فیلم یه لایه دو بعدیه(حالا تو اون لایه هر طور فیلم بگیرم)
    ................
    دوستان واقعا شرمندم اینقدر سواال میکنما ...ببخشید
    ویرایش توسط omid8h : 11-05-14 در ساعت 12:54
    ?????? ???? ???? ?????

???? ????

action-movies.mihanblog.com

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع