برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 3033 , پاسخ ها : 11
موضوع: مشکل در استفاده از پروژه ی اماده

مشکل در استفاده از پروژه ی اماده

سلام دوستان
    من یه پروزه اماده گرفتم برای افترافکت که توش چند مورد فایل برای زیر نویس و یا معرفی فرد که زیر ویدیو نوشته میشه هست
    حالا من این بروزه رو باز میکنم و درگش مکنم روی کامپوزیشن خودم توی صحنه ی اول متن مربوط به اون صحنه رو میذارم و اوکی میشه اما توی صحنه ی بعدی درگ میکنم و میخوام متن رو عوض کنم کلا هر دو زیر نویس عوض میشه میخوام هر کدوم متن خودشو داشته باشه
    اینم بگم من مبتدی هستم و برای همینه که شاید درست نتونستم سوالمو مطرح کنم .
    پیشاپیش ممنون از اساتید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

سمیه2 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21251
    من تخصصی در این زمینه ندارم ندارم دوستان کمکتون میکنن.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    ببینید در قسمت پنجره Project از Composition خودتون کپی بگیرید تا از تمام تنظیمات Composition یک کپی جدید گرفته بشه و بعد می توانید ویرایش کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

من همین کار رو کردم قبلا اما اگر نگاه کنید توی قسمت پراجکت این فایل زیرنویس دوتا کامپوزیشن داره که اولی برای کی فریم های زمانیشه دومی تنظیمات دیگش مثل متن و ایناس
    من روش کلیک راست میکنم و new comp from selectoion رو میزنم کپی میکنه کامپوزیشن رو اما تنظیماتش دوباره لینک میشه به همون قبلی و فرقی نمیکنه باز همشون به هم لینکن با تغیر دادن یکی همه تغییر پیدا میکنن

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezahs نمایش پست ها
    من همین کار رو کردم قبلا اما اگر نگاه کنید توی قسمت پراجکت این فایل زیرنویس دوتا کامپوزیشن داره که اولی برای کی فریم های زمانیشه دومی تنظیمات دیگش مثل متن و ایناس
    من روش کلیک راست میکنم و new comp from selectoion رو میزنم کپی میکنه کامپوزیشن رو اما تنظیماتش دوباره لینک میشه به همون قبلی و فرقی نمیکنه باز همشون به هم لینکن با تغیر دادن یکی همه تغییر پیدا میکنن
    عزیز تنها راه همینه و فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
    شما تو پنجره Project کامپوزیشن انتخاب کنید و از منوی Edit گزینه duplicate رو بزنید تا کپی گرفته بشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

با دوپلیکیت کردن باز هم مشکل داره
    قبلش تنظیمات فایل برای همشون یک فایل بود و کامپ همشون یکی بود الان چن تا زبونه ی مختلف برای تنظیمات هر کدوم از زیر نویسا باز میشه اما باز هم همشون با تغییر دادن یکی از اونا تعیر پیدا میکنن...
    این هم لینک پروژه
    چند تا فولدر هست که هر فوادر دو فایل داره ک یکی کی فریم رو تنظیم کرده یکی تنظیم ها و متن های زیر نویس
    من هم فولدرو کپی کدم و جواب نگرفتم و هم به صورت تکی

آقا سجاد آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11608
    دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم
    ولی راه منطقی براش پیدا نکردم
    یه راه هست که من مشکلمو با اون حل کردم...ولی مسلما درست ترین راهش نیست...ولی کارتو راه میندازه
    شما باید توی پروژه همون پروژه رو ایمپورت کنی...بعد از کامپش استفاده کنی
    اگه متوجه منظورم نشدی بگو دقیق تر برات توضیح بدم یا فیلم بذارم

godfather آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    17916
    سلام...

دوست عزیز دلیل اینکه با Duplicate در پنجره Project مشکلت حل نمیشه اینه که اینها دارای کامپوزیشن تو در تو هستند..
    یعنی کامپوزیشن متن داخل کامپوزیشن اصلی قرار داره.. شما علاوه بر Duplicate کردن کامپوزیشن اصلی زیرنویس باید کامپوزیشن متن اون روهم پیدا کنید و اون رو هم Duplicate و جایگزین کنید..
    من پروژه رو دانلود میکنم اگه مشکلتون حل نشد بگید تا یه نگاهی بندازم..

نقل قول نوشته اصلی توسط godfather نمایش پست ها
    سلام...

دوست عزیز دلیل اینکه با Duplicate در پنجره Project مشکلت حل نمیشه اینه که اینها دارای کامپوزیشن تو در تو هستند..
    یعنی کامپوزیشن متن داخل کامپوزیشن اصلی قرار داره.. شما علاوه بر Duplicate کردن کامپوزیشن اصلی زیرنویس باید کامپوزیشن متن اون روهم پیدا کنید و اون رو هم Duplicate و جایگزین کنید..
    من پروژه رو دانلود میکنم اگه مشکلتون حل نشد بگید تا یه نگاهی بندازم..
    سلام دوست عزیز
    بنده این کار رو انجام میدم و جفت فایل های کامپوزیشن رو داپلیکیت میکنم اما باز هم با مشکل مواجه میشم جفت فایل ها داخل یک فولدر هست و من هم فولدرو کپی کردمو امتحان کردم و هم خود کامپوزیشن رو به صورت تکی ، اما مشکلم رفع نشده و باز هم همونطور به شکل قبل همه با هم تغییر پیدا میکنن...
    اگربراتون مقدور بود فایل ئروژه رو ی تست بکنید
    بسیار بسیار از لطفتون سئاس گذارم

سلام
    دوست عزیز بسیار ممنونم بابت راهنماییت
    خیلی متوجه نشدم ولی این راه فکر میکنم اگر بخوای 30 بار این فایل رو استفاده کنی از این روش ساعت ها زمان میبره
    خروجی بگیری و ایمپورت کنیم .
    البته اگر منظورتون رو اشتباه متوجه نشده باشم
    ممنونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع