برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2140 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در خروجی افتر افکت

مشکل در خروجی افتر افکت

سلام خسته نباشید
    من یه مشکل خیلی جدی تو رعت خروجی گرفتن دارم اونم اینه که سیستم من یه سیتم عالیه با مشخصات زیر
    رم 32
    گرافیک 8
    هارد اس اس دی
    سی پی یو
    cori7
    ولی سرعت خروجی گرفتم تو افتر فوق العاده پایینه علتشو نمیدونم اصلا چیه.کسی میتونه راهنمایی کنه منو از این مشکل خلاص کنه؟
    با تشکر

کسی نیست راهنمایی کنه ؟خیلیی واجبه !!! کمکک!!!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، ابتدا ببینید که آیا گرافیکتان توسط افترافکت پشتیبانی میشود یا نه . و دوم اینکه سرعت خروجی شما بستگی به سورسهای مورد استفاده ( از نظر اندازه و کیفیت بیتریت و .. ) و همچنین حجم پروژه و تعداد لایه های پروژه و بقول معروف سبک و سنگین بودن پروژه تان دارد . در ضمن گرفتن خروجی بصورت فیلم هم کمی سرعت را کاهش میدهد اما اگر خروجیتان را بصورت عکس ( تیف یا جی پی جی سیکوئنس ) بگیرید اندکی سرعت و کیفیت خروجی تان را ارتقاع میدهد . اما موارد مؤثر همان چند مورد اول بود که عرض شد . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 10-04-17 در ساعت 00:06

درسته اما من حتی در پریمیر هم خیلی به مشکل میخورم حتی موقع پلی کردن ویدئو هنگ هستش واقعا علتشو نمیدونم! تو پریمیر پس چرا این مشکلو دارم؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_moj17 نمایش پست ها
    درسته اما من حتی در پریمیر هم خیلی به مشکل میخورم حتی موقع پلی کردن ویدئو هنگ هستش واقعا علتشو نمیدونم! تو پریمیر پس چرا این مشکلو دارم؟
    با سلام ؛
    دوست من ، آنچه در بالا عرض شد درباره ی همه ی نرم افزارهای تدوین و حتی " تری دی ها " صدق میکند . و اینها خصوصا در سیستم های خانگی که معمولا از ضعف سیستماتیک رنج میبرند بیشتر خودنمایی میکند . یعنی هرچه سیستم ضعیف تر باشد اینجور مشکلات بیشتر عیان میشود . لذا باید با توجه به توان سیستم از راهکارهایی مثل استفاده از " پروکسی " و یا " تقسیم پروزه به بخشهای کوچکتر و گرفتن خروجی از هربخش و سپس ادامه پروزه با استفاده از آن خروجی کم حجم تر " و دیگر راهکارهایی که اغلب دوستان در آموزشها و یا در پاسخ به پرسشهای دیگران ارائه میدهند استفاده کنید . و لذا اینجاست که جایی مثل این انجمن و مطالعه ی پاسخ و پرسشهای دیگر دوستان در بخشهای مختلف ارزش خود را نشان میدهد . موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع