برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2265 , پاسخ ها : 5
موضوع: روش هماهنگ کردن صدای کارکتر با حرکت لب

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381

روش هماهنگ کردن صدای کارکتر با حرکت لب

سلام دوستان --یه سوال داشتم-
    چطور میشه تو افترافکت بعد از ریگ بندی کاراکتر صدای کاراکتر رو با حرکت لب هماهنگ کرد--میخوام دقیقا شبیه به حرکت سوییچ در موهو بشه
    آیا همچین روشی برای افتر افکت وجود داره مثلا اسکریپت یا پلاگینی
    ممنون میشم راهنماییم کنین

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سوال شما این بود که چطور لب رو با صدا هماهنگ کنید؟ فکر کنم برعکس نوشتید.

اگه اشتباه نکنم یه پلاگین برای این کار باید وجود داشته باشه، ولی به خاط ندارم اسمش رو، از دوستان اگه کسی اطلاعی در اون مورد داره لطفاً اعلام کنه.

ولی راه اجرای این کار با کمی اسکریپت نویسی هم هست که خیلی هم ساده است.

یک فایل نمونه کوچیک در انتها الصاق میکنم که اجرای چنین کاری رو ببینید، اما اگر تشریح یا آموزش اجرای آن را بخواهید، باید کمی صبر کنید تا ویدیو بسازم براتون، با متن خیلی طولانی و پیچیده میشه.

بعد از ریگ بندی دهان، میتونید از پلاگین Auto Lipsync هم برای کنترل نمایش حالت های دهان استفاده کنید. من خودم به شخصه باهاش کار نکردم که بتونم راهنمایی ای در مورد اون پلاگین انجام بدم، ولی تاپیک و مطالب آموزشی ازش زیاده توی فروم و اینترنت.

در پروژه زیر، با تغییر محل Null به چپ و راست، عمل switch کردن مشخصه opacity لایه های 1 تا 3 رو مشاهده میکنید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط pejii : 12-30-17 در ساعت 15:02

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381
    ممنون دوست عزیز اسم اون پلاگینم اگه پیدا کردین بهم بگین
    ولی اینم کارمو راه میندازه -اگه فرصت نمی کنید اموزش درست کنید بهم بگید چی باید سرچ کنم تو نت آموزشی ازش پیدا کنم؟؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط saromanzeus نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز اسم اون پلاگینم اگه پیدا کردین بهم بگین
    ولی اینم کارمو راه میندازه -اگه فرصت نمی کنید اموزش درست کنید بهم بگید چی باید سرچ کنم تو نت آموزشی ازش پیدا کنم؟؟
    فردا تا شب یکی میسازم براتون، مشکل وقت نیست، شرایط ضبط صدا ندارم اینجا که هستم، خیلی نویز زیاده، ولی حتماً سای میکنم یه چیز قابل شنیدن براتون بسازم فردا.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    بفرمایید، از لینک زیر میتونید یه نمونه ساخت ریگ دهن به روش switch layer رو ببینید.

اون ریگی که اول آموزش نشون میدم رو برای یه پروژه ساخته بودم چندی پیش، اون موقع وقت درست و حسابی روش گزاشته بودم (فکر کنم 2 هفته ای فقط ریگ بندی اون کاراکتر وقت برد) ولی برای اینکه آموزش طولانی نشه، فقط دهان رو نشون دادم چطور درست کردم و اون رو هم زیاد وقت براش نزاشتم که خیلی قشنگ درش بیارم، نتیجه نهایی رو فقط خواستم برسونم.

پیشاپیش از کیفیت صدا و نحوه اجرای آموزش معذرت میخوام، دیگه تا برسم خونه و ضبط کنم شده بود شب، اواسطش داشت خوابم میبرد ولی بالاخره ساختمش.

switch layers using expression in after effects.mp4 حجم 30 مگابایت، زمان 23 دقیقه، دانلود از picofile

سلام دوست عزیز
    ممنون از وقتی که گذاشتین و ما رو بهره مند کردین.
    من تا سال گذشته فقط فتوشاپ کار میکردم اما با آشنایی با این سایت و خرید سی دی های افتر افکت، دنیای جدید رو دیدم. امروز که آموزش شما رو نگاه کردم واقعا لذت بردم از این همه توانایی شما و محبتی که خالصانه نسبت به افراد این فروم دارین. خواستم تشکر کنم و بپرسم که آیا امکانش هست که باز هم ویدئو بزایرین؟ البته میدونم که نمیتونم قدر دان محبت های شما باشم. برای شما و مدیر وب سایت و تمامی اعضا آرزوی موفقیت دارم.